April 25 2024 06:44:29
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World 2017
petsild
Možná nebude ani to rogalo.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
AJaromir
Furt lepší, jak Rik Leah, co mi leží v žaludku.
 
Baron
magot napsal:

museli dohonit BOX, tam totiž už kapky měli Šklebící se


Kvapky mal uz stary ROF a ked sme pritom - aj prastary Wings of Prey. A ake pjekne Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
Mira
AJaromir napsal:

Furt lepší, jak Rik Leah, co mi leží v žaludku.


Jaromíre o tom mi ani nemluv..Naštvaný Sice nevím co ti udělal, ale já bych ho někdy za ty jeho chytré kecy propleskal..
Upravil/a Mira dne 19-04-2018 17:56
 
1stCL_Chroustall
Mira napsal:

AJaromir napsal:

Furt lepší, jak Rik Leah, co mi leží v žaludku.


Jaromíre o tom mi ani nemluv..Naštvaný Sice nevím co ti udělal, ale já bych ho někdy za ty jeho chytré kecy propleskal..


Jako ty streamy jsou fakt na prasknutí cévky v mozku akorát tak Cool
 
magot
AJaromir napsal:

Furt lepší, jak Rik Leah, co mi leží v žaludku.

Nějaký link? Ať se taky pobavím ..
 
AJaromir
Je to známý český lets player. Ale vždycky on a jeho "letka" (myslím, že mají marking cws nebo tak nějak) dělali na serveru neskutečný bordel. RTFM mu moc neříká.

https://www.youtu...er/RikLeah

Naštěstí to aktuálně vypadá, že jeho železo má problém s DCS, tak aktuálně moc neprudí.
 
Aces_Wild
Eagle Dynamics

For ground lighting, the greatly increased ground object count greatly limited our system RAM available overhead and we initially had to dial back ground light rendering range to account for this. With the new memory management we are working on, we have increased these ranges out again, and also increased overall brightness of these lights. Regarding the flood lights, that is rather an issue of adapting the cockpit flood lights to take advantage of the new deferred lighting systems. Updating these cockpits to use floodlights will return after we make the needed changes.

i.redd.it/u70itufpr3t01.png

image.ibb.co/n5pBE7/nightlightcloudy.png
 
Aces_Wild
RAZBAM Simulations

Oznamují vytvoření DCS týmu pro vývoj terénů. Dokud nedostanou zelenou od ED, nebudou zveřejňovat podrobnosti o svém prvním projektu.

I proudly announce the creation of a DCS terrain development team, formed by 2 well known mod developers, Mithandra and SUNTSAG, you can see some of their work at SUNTSAG youtube channel (BFVG). We have already set our 1st project, but until we get the green light from ED, it will remain undisclosed.
 
magot
To je dobré, mohlo by vzniknout o něco více map ..
 
Aces_Wild
RAZBAM Simulations AV-8B N/A

VRST Display is being worked on.
This page provides relevant information for performing Vertical Landings and Take-offs, Short Take Offs, Endurance and bingo cruise flights.

This is a test of page elements alignment, but the calculations will begin soon.

i.imgur.com/ko2MUTL.jpg

i.imgur.com/Rb3RFo6.jpg

i.imgur.com/7eM6h3J.jpg

i.imgur.com/spKmZle.jpg
 
Aces_Wild
Heatblur Simulations

Jarní slevy.

****** AJS-37 Viggen Spring Sale + Viggen Shirt! ********

Spring Thunder!

Today we’re kicking off our spring sale for the AJS-37, and upon popular request, we’ve (again!) brought back our limited edition AJS-37 pre-order shirt!
Sales will last for a week until midnight CET on Sunday the 29th of April

Grab yourself a bundle for even more savings!


As always, thanks for your support and stay tuned for Viggen and Tomcat development news!
Purchasing and flying the Viggen helps us keep our team running!


Heatblur Simulations
www.heatblur.com
 
Koty
Chroustall napsal:

Mira napsal:

AJaromir napsal:

Furt lepší, jak Rik Leah, co mi leží v žaludku.


Jaromíre o tom mi ani nemluv..Naštvaný Sice nevím co ti udělal, ale já bych ho někdy za ty jeho chytré kecy propleskal..


Jako ty streamy jsou fakt na prasknutí cévky v mozku akorát tak Cool


Mě stačilo, když mě málem zabanoval z jeho discord serveru, když jsem se tam snažil vysvětlit, že MiG-21bis opravdu ve vietnamu nebojoval - poté co někdo tvrdil, že "v DCS máme MiG-21, který bojoval třeba ve Vietnamu"

No a pak mě dostal tím, že si zatvrzeně stojí za "ruským biasem" ve WarThunderu, ikdyž jsem mu dal deset příkladů, kde to fakt neplatí a úspěšně vyvrátil těch pár se kterými přišel on. Tak jsem prostě odešel.

Nu což
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
magot
AJaromir napsal:

Je to známý český lets player. Ale vždycky on a jeho "letka" (myslím, že mají marking cws nebo tak nějak) dělali na serveru neskutečný bordel. RTFM mu moc neříká.

https://www.youtu...er/RikLeah

Naštěstí to aktuálně vypadá, že jeho železo má problém s DCS, tak aktuálně moc neprudí.

lets player ... Tyhle existence jsem nikdy nepochopil ..
 
1stCL_Chroustall
Koty napsal:

Chroustall napsal:

Mira napsal:

AJaromir napsal:

Furt lepší, jak Rik Leah, co mi leží v žaludku.


Jaromíre o tom mi ani nemluv..Naštvaný Sice nevím co ti udělal, ale já bych ho někdy za ty jeho chytré kecy propleskal..


Jako ty streamy jsou fakt na prasknutí cévky v mozku akorát tak Cool


Mě stačilo, když mě málem zabanoval z jeho discord serveru, když jsem se tam snažil vysvětlit, že MiG-21bis opravdu ve vietnamu nebojoval - poté co někdo tvrdil, že "v DCS máme MiG-21, který bojoval třeba ve Vietnamu"

No a pak mě dostal tím, že si zatvrzeně stojí za "ruským biasem" ve WarThunderu, ikdyž jsem mu dal deset příkladů, kde to fakt neplatí a úspěšně vyvrátil těch pár se kterými přišel on. Tak jsem prostě odešel.

Nu což


A nejhorší na tom je, že mu na to ty lidi stejně koukaj Šklebící se
 
AJaromir
Kamarádi, co učí historii, vždycky rotují jak Martin Rota, když slyší veřejně plácnout nějakou historickou blbost. Hlavně na prohlídkách zámků a hradů, kde průvodci mají většinou jen naučený text a o skutečné historii ví vcelku prd.
 
Baron
Aces_Wild napsal:

Heatblur Simulations

Jarní slevy.

****** AJS-37 Viggen Spring Sale + Viggen Shirt! ********

Spring Thunder!

Today we’re kicking off our spring sale for the AJS-37, and upon popular request, we’ve (again!) brought back our limited edition AJS-37 pre-order shirt!
Sales will last for a week until midnight CET on Sunday the 29th of April

Grab yourself a bundle for even more savings!


As always, thanks for your support and stay tuned for Viggen and Tomcat development news!
Purchasing and flying the Viggen helps us keep our team running!


Heatblur Simulations
www.heatblur.com


Jj Viggen je zlaticko a za tu cenu sa oplati... odporuca 20 z 10 virtualnych pilotov Mrknutí Tiez je to jedina masina v DCS, co ma spiatocku. Šklebící se
Hals - und Beinbruch!
 
Aces_Wild
RAZBAM Simulations MiG-19P

More progress on the MiG-19 front....

i.imgur.com/1sOCObe.jpg

i.imgur.com/jGlv0hy.png

i.imgur.com/zXZp9D6.png

i.imgur.com/8KPfvSl.jpg

i.imgur.com/tWaRPvr.jpg

i.imgur.com/TOVHNbw.jpg

https://i.imgur.com/TOVHNbw.jpg

i.imgur.com/gPjKMuN.jpg
 
Aces_Wild
RAZBAM Simulations

Zdá se, že mapa na které RAZBAM pracuje je jižní Atlantik. Úsměv

i.imgur.com/QNXyNT0.png

Zdroj
 
Rapier
AJaromir napsal:

Je to známý český lets player. Ale vždycky on a jeho "letka" (myslím, že mají marking cws nebo tak nějak) dělali na serveru neskutečný bordel. RTFM mu moc neříká.

https://www.youtu...er/RikLeah

Naštěstí to aktuálně vypadá, že jeho železo má problém s DCS, tak aktuálně moc neprudí.


O tomhle člověk jsem poprvé v životě slyšel, respektive četl, v časopise Computer Březen 2018. Vyšel mu tam článek, a už tehdy jsem si tak v duchu říkal co, že je to za experta na létání. Článek nebyl nic moc, nicméně mě to nedalo a podíval se na autora: Jiřího Olšanského na ten jeho slavný twitch a prakticky nenašel jediné jeho video z DCS, s výjimkou jednoho pokusu!
Rozhodně mě to nepřišlo, že by byl nějaký expert na letecké simulátory. Když to srovnám se svým článkem co jsem psal pro zing.cz https://www.zing....imulatoru/ tak si dovolím říci, že můj článek je lepší. Úsměv
Ale pravda měl bych začít s tím twitchem. Už delší dobu koketuji s myšlenou psát své zážitky s létání v kampaních na blog. Na zingu jsem skončil, nikoho a ničeho si tam neváží a jinde už nepíšu na rozdíl od Fuciho Úsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,757,354 návštěv