September 22 2018 19:04:26
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 3
AJaromir, 1stCL_Punkey, 1stCl_Pyt

· Registrovaní piloti: 2,606
· Nejnovější pilot: Coffin Corner
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World 2017
Saburo
opravovat "LOW priority" bugs z toho nejsou prachy

ale pre-purchase to už je jiná, dokud nebudu mít P-47 nic od nich nekoupím, sice tím nic nezměním, ale ...

magot
zvolili fakt debilní vývojovej model, paralelně dělaj XY modulů v jeden čas aniž by byl engine a předchozí moduly hotovy. Aby je to časem nepoložilo ..
Měli by přesedlat na vývoj jednu věc dodělám a pak jdu na další. Případně vytvořit dva nezávislé týmy moderna+engine a WWII nepočítaje battlesimulator.
Klidně by mohli zafreezovat modernu, nic tam nepřidávat a vše dodělat ..

Rumcajs
Magote, daný způsob vývoje si nezvolili. To prostě vyplynulo ze situace. Někdo něco nastřelil a ukázalo se, že to může mít budoucnost. Tak v tom začali bastlit první letadla a ukázalo se, celkem logicky, že to je nastřelený a že je potřeba to dovyvinout. To je osud kdejakého softu. Třeba ... Windows?

AJaromir
Magote. Zrovna Belsimtek podle mě není třeba pomlouvat. Ti, když vydají stroj v předběžném přístupu, tak má daleko vyšší kvalitu, jak stroje vydané ostatními vývojáři jako hotové.
Pokud daný objekt vrhnete rychlostí vyšší, než 8km/s, tak poletí i hrábě.

AJaromir
Chce někdo zdarma KA-50 do DCS, Non-steam verze?
BTW, nehlaste se všichni. Hlavně ne urýpaní trollové a lidé, kteří všeobecně nemají o DCS zájem. Jde mi o to, aby jej dostal jedinec, který jej opravdu chce a bude jej plně využívat ku své radosti.

1stCL_Novotny
Pokud to jde, bral bych ho. Odpadla by zlouhavá instalace původní verze z CD a následný instal Upgrade verze. Úsměv
Ale ráád přenechám potřebnějším!!!!

magot
Za Novotňase ručím Šklebící se

AJaromir
1stCL_Novotny napsal:

Pokud to jde, bral bych ho. Odpadla by zlouhavá instalace původní verze z CD a následný instal Upgrade verze. Úsměv

Povím ti, proč je prodávám.
Protože mám BS1 a upgrade na BS2. Nechtělo se mi mít kvůli tomu nainstalovaný BS1, tak jsem pořídil plnou BS2. ED ale pak umožnili vyměnit BS1 a upgrade na BS2 za plnou verzi BS2. Tak teď mám 2 plné verze BS2. Vývojáři mi dovolili jednu prodat. Takže, leone, když zajdeš na podporu, zadáš požadavek a de něj klíč od CD verze a upgradu, tak ti dají plnou verzi.
picload.org/image/dawwgwdi/tiket.png
Upravil/a AJaromir dne 14-04-2018 19:15

petsild
Možná vyřešeny potíže s ram…
https://forums.ea....php?f=514
www.imgup.cz/images/2015/08/30/FCU.png img8.rajce.idnes.cz/d0801/4/4901/4901891_507dca2b7c43a1bacef8c830a77145ff/images/PS_Outfit2.jpg img8.rajce.idnes.cz/d0801/4/4901/4901891_507dca2b7c43a1bacef8c830a77145ff/images/N2.jpg

AJaromir
Co je ta modrá ikonka, co tam já nemám?

petsild
Přece Úsměv antiradar...
www.imgup.cz/images/2015/08/30/FCU.png img8.rajce.idnes.cz/d0801/4/4901/4901891_507dca2b7c43a1bacef8c830a77145ff/images/PS_Outfit2.jpg img8.rajce.idnes.cz/d0801/4/4901/4901891_507dca2b7c43a1bacef8c830a77145ff/images/N2.jpg

1stCL_Novotny
AJaromir napsal:

1stCL_Novotny napsal:

Povím ti, proč je prodávám.
Protože mám BS1 a upgrade na BS2. Nechtělo se mi mít kvůli tomu nainstalovaný BS1, tak jsem pořídil plnou BS2. ED ale pak umožnili vyměnit BS1 a upgrade na BS2 za plnou verzi BS2. Tak teď mám 2 plné verze BS2. Vývojáři mi dovolili jednu prodat. Takže, leone, když zajdeš na podporu, zadáš požadavek a de něj klíč od CD verze a upgradu, tak ti dají plnou verzi.
picload.org/image/dawwgwdi/tiket.png

Děkuji za info!!! Jdu na to. Mrknutí

Aces_Wild
Eagle Dynamics/Belsimtek F/A-18C Hornet

Efekty deštových kapek.

April showers bring Hornets? Sneak peek at the new raindrop effects coming soon to DCS World - NineLine/Norm

i.imgur.com/7Q6Egjh.jpg

Heatblur Simulations

Vylepšení BK90.

Unleash the Mjolnir!

We've been working with Eagle Dynamics to update the simulation of the BK-90 for the Viggen. It will soon correctly dispense bomblets and work properly in Multiplayer.

YouTube Video

Upravil/a Aces_Wild dne 15-04-2018 13:53

petsild
Kapky budou fajn Úsměv, podobný efekt vody mělo Rofko před devíti lety.

Mira
Sorry, ale musel jsem Šklebící se :
i.imgur.com/pqTqnGR.jpg

magot
to se terpve objeví ve wiki leaks Šklebící se

Aces_Wild
Eagle Dynamics - mapa Perského zálivu

An important aspect of the Persian Gulf Map has been to make the the water bodies look correct. A big part of this has been the tone of the water and the shallow areas along the coasts and around the islands. Today, we took a big step to making that aspect of the map much more accurate.

i.imgur.com/hTBfOEM.jpg

i.imgur.com/TE3bmnr.jpg

i.imgur.com/lzQM7Ex.jpg

i.imgur.com/V0ecSq0.jpg

Včerejší živé vysílání - Hornet nad Perským zálivem

YouTube Video

Upravil/a Aces_Wild dne 16-04-2018 14:21

Aces_Wild
RAZBAM Simulations A-29 Super Tucano

It's really satisfying to confirm all your meticulous measuring and modeling pays off when the parts look, work and fit perfectly as they should. The landing gear has been a labor of love... and still needs accessories, on to them.

i.imgur.com/OyjqbeW.jpg

i.imgur.com/8dbpoPA.jpg

Aces_Wild
Deka Ironwork Simulations

Last tease before summer.
We are planning AI aircraft of J-10A, JH-7A and H-6H (A volunteer just started H-6D, and hope we will have this too to shoot YJ-6). These three models are early works from our artists made years ago. Since now they need to focus on JF-17 models, another junior artist will finish all details and export them to DCS on his pace.
To make more progress on JF-17 and show something to you after F/A-18C early access, we will start emissions control after today Mrknutí

i.imgur.com/SNDakco.jpg

i.imgur.com/IHky2GL.jpg

i.imgur.com/OvHr2w5.jpg

i.imgur.com/FGxlk6O.jpg

i.imgur.com/XKRsf8y.jpg

i.imgur.com/KlJJltd.jpg

i.imgur.com/NvXo6KX.jpg

Aces_Wild
Co zaznělo během včerejšího streamu:

* uvažují nad dalšími variantami Hornetu, ale je to na dlouhou trať
* uvažují nad Super Hornetem, opět na dlouho s tím, že není jasné zda k němu vůbec sehnají dostatečné množství informací
* nová letadlovka třídy Nimitz se vyvíjí ve 3 fázích
* PFM pro MiG-29 možná ke konci tohoto roku
* nové skiny pro jednotky ve hře
* na kampaních pro Hornet pracuje několik lidí
* mapy budou časem propojeny, takže bude možno letět z Perského zálivu přes Sýrii na Kavkaz
* Wags říká, že v tuto chvíli to nemohou udělat; stávající hardware není schopen utáhnout velké mapy bez značného vlivu na výkon; jakmile bude k dispozici rychlejší HW, dojde k rozšíření map
* vylepšené efekty pro Hornet
* ve vývoji nové lodě; torpédoborec, nákladní loď, tanker
* ve vývoji nové jednotky; např. ASM systémy země-moře
* Heading Hold Autopilot v Hornetu již funkční
* nová fyzika pro tankování za letu
* po vydání Hornetu máme očekávat nabídky balíčků na mapu Perského zálivu, Hornetu a letadlovky
* aktualizované textury vody, teď vypadají světleji modré namísto barvy "hlubokého oceánu"
* aktualizovaný mesh pro mělčí vody tak aby byly viditelné

Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

22-09-2018 10:06
Tak jsem se díval a je to jiný systém než co jsem myslel. Tam jsem... taky nikdy nebyl Úsměv Jako v Salcburku Šklebící se

22-09-2018 10:05
Ale houbec, nejdřív musíte zapálit Cyno, když chcete pořádně skákat Úsměv

21-09-2018 20:10
S tím rozhodně ne. Ideálně bych volil ASP Explorer, který má jeden z největších doskoků. Jestli vůbec není na prvním místě.

21-09-2018 14:29
Tak já na tu s planetu s jakem teda nepoletím..

20-09-2018 23:50
To je jedna z těch se spešl zbožím? Na tu lítám taky, někdy Úsměv Njn, 3/4 hodiny, no... uděláš si quaffe... protože bez quaffe prostě kosmický pilot nelítá! Šklebící se

20-09-2018 22:30
Byl tam kšeft za půl mega. neber to..

20-09-2018 22:07
No ale tos přece musel vidět už na skenu, ne? Ápropos, na cos na tu planetu potřeboval letět? Šklebící se

20-09-2018 14:12
Jsem po dlouhé době zkusil elite: dangerous

20-09-2018 11:47
jaromíre, nepotřebuješ už pauzu od toho lítání Úsměv

19-09-2018 19:07
Vyhněte se planetě V1090 Herculis C 1 C A. Je to přes 1 000 000 Ls daleko od hyperskoku.

10,104,944 návštěv