April 23 2024 09:36:39
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
Timofejic

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World 2017
magot
mě osobně výrazně pomáhá přiblížit se k LHA mírně pod úrovní paluby a v poslední fázi udělám jen takový malý skok nahoru a dosednu vertikálně se sestupem jen o pár metrů.
Sestup třeba ze 100 nebo 200 metrů vertikálně je docela problém, protože harrier nemá dost tahu aby dorovnával nějaké větší prosednutí.
Upravil/a magot dne 06-12-2017 14:19
 
AJaromir
Jo, pokusím se. Zatím to zkouším jenom zezeadu místo z boku, ale přicházím na nové finty Úsměv
 
magot
a mám takový pocit že když nastavím v builderu pohyb/ směr LHA na rychlost 20 km/h tak se in game nehýbe ..
Ono totiž je ještě sranda přistávat s bočním větrem nebo s turbulencema. To většinou dopadne špatně Šklebící se

Pak jsem přišel na takovou zvláštní věc, když hooveruju (rychlost 0) a otáčím se pouze směrovkou (tryskama) tak otočení o 90 st. většinou není problém, ale otočení nad 180 st. se jakoby bez důvodu začne propadat ač bych řekl že k tomu není důvod. S letadlem se krom horizontálního otočení vůbec nehýbe. Ani s výkonem motoru.
 
AJaromir
Vítr
 
magot
to by mohlo bejt ono Mrknutí
 
Aces_Wild
Eagle Dynamics/Belsimtek F/A-18C Hornet

Nový obrázek Hornetu na pozadí.

Today have a new Hornet wallpaper! This one has our Hornet flying over the Strait of Hormuz map. The image is 100% in-game with no visual effects added.

HD:
i.imgur.com/OIxrQrg.png

Wide:
i.imgur.com/AuBd9KK.jpg

4K:
i.imgur.com/xifWkNh.jpg
 
AJaromir
Pár věcí před shlédnutím.
Na 100% to nedělám správně.
To předklánění je, když se snažím dosáhnout na myš nebo klávesnici.
Tak moc jsem se soustředil, že jsem nebyl schopen u toho ještě navíc myslet. Šklebící se
Nahráno na serveru mb2.cz
A nejsem si vědom toho, že bych tak šíleně kvedlal.

Edit: každopádně jeden komentář k tomu mám. Pokud vyloženě netrváte na tom, že chcete přistát rovnoběžně s čárou, tak se o to nesnažte, je to mnohem jednodušší bez toho a sednout tak, jak jste natočení. Podmínka je, že letadlovka se musí mírně pohybovat ideálně proti větru.

YouTube Video



Upravil/a AJaromir dne 06-12-2017 17:40
 
petsild
Napínavé až do konce Úsměv dosednutí jak má být. Jsou v DCSku žraloci... příchodem AV8 by s krmením nebyl problém.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
Aces_Wild
Z ruské části fóra, kde se snaží uhodnout další modul od M3LLC/Leatherneck Sims. Častý tip na MiG-23 zazdil člen ED týmu DGambo s tím, že licenci na MiG-23 a MiG-27 nikomu nedají. Úsměv

i.imgur.com/t3EZ3LD.png
 
LesniHU
@magot&AJaromir: Takze kampane nikdo z nas tri neleta. Bud ze ho nelaka letat offline, nebo ho nelakaji ty existujici kampane. To je asi priznacne zakonceni naseho rozhovoru o kampanich, zadna proste neni dost dobra.

Muzeme zacit slovickarit, co je navod, manual, tutorial, treninkova mise a pokrocila kampan a tak, coz ale nikam nepovede. Strucne receno, manual je, kampane nejsou, neco mezi je mezi. Ale po vynalozeni par milionu na vyvoj superrealistickeho ztvarneni letadla bych fakt cekal, ze nekdo zodpovedny prisype 100k na jednoho level designera, ktery z toho udela mnohem uzitecnejsi produkt.



DCS ma nyni DOF shader?
 
magot
LesniHU napsal:
@magot&AJaromir: Takze kampane nikdo z nas tri neleta. Bud ze ho nelaka letat offline, nebo ho nelakaji ty existujici kampane.

Mě nezajímají a nebaví "what if" kampaně.
Když by udělali mapu Severní Korey, Vietnamu, Israele nebo Falklandy a k tomu historickou kampaň, budu spokojen a koupím si ji.
Teď si nejsem jist zda půjde vygenerovat hist. kampaň na mapě Perského zálivu..

LesniHU napsal:
DCS ma nyni DOF shader?

jo
 
AJaromir
Hu, já jsem nikdy nelétal offline. Ani IL2, prostě nic. Mě létat s nebo proti AI prostě nebaví v žádném simulátoru. Mě hlavně baví létat. DCS má DOF již dlouho. Ale je celkem HW náročný. Verze 2.x má navíc úplně nový systém nasvícení. Je to jako úplně jiná hra.
 
LesniHU
no ale vzdyt presne to pisu :-)
 
AJaromir
Tím chci jenom říct, že i kdyby offline mise a kampaň byly nejlepší na světě, tak bych je stejně nehrál, protože mě to prostě nezajímá.
 
Mira
Já třeba lítání COOP misí co provozují MB2+Top Gun a další považuju za lítání offline. Stejně jako když v BMS lítám s kamarády kampan proti Aičku.. Pokud někdo tvrdí že v DCS lítá online tak předpokládám že líta na serverech jako 104, Blue Flag, nyní již zrušený Open Conflict a podobné, kde jde čistě o PvP.
Upravil/a Mira dne 07-12-2017 08:11
 
MB2 PauraCZ
Jo no nás na MB2 baví něco jiného než mumraj na PvP serverech.

(jedna z mnoha situací na MB2+UVP)
Ono klesat a zatáčet za nulové viditelnosti se třemi wingmany v radarové formaci, tak aby tě neztratili, s tím že jeden ti do jednoho ucha řve že tě ztrácí z radaru a přitom do praného ucha ti dává příkaz kontrolní věž, což je příkaz třeba: decent to 3000feet, intercept localaizer RWY09, report runway inside. Načež se mu to musí přes křik wingmena věži zopakovat a přitom se musí koukat na HUD a HSI, aby se zachytila ta radiála dráhy 09, jinak celý roj nesedne a hlavně nesedne ten poslední, protože ten už hlásil bingo fuel. Samozřejmě další dvojce chce taky přistát protože má málo paliva. To také dost zaměstnává věž a to nám zahlcuje komunikační kanál. ....

Každého baví něco jiného. Nás baví spolupráce a dodržování postupů, učení komunikace jak CGI, ATC (živý lidé) ... , a tyto znalosti nám pomáhají při velkých COOP misí s No.312.
=MB2= 1.Flight - Falcon Flight; =UVP= Společné výcvikové centrum JTC;
=AVS= Aliance Virtuální letek - Kampaň tah Perským Jezdcem
 
rocketdog
Míro, jestli dogážeš držet bojovou formaci a efektivně krýt šestou svého vedoucího, tak tě tuhle sobotu rádi uvidíme na MAD-MOGS http://mad-dogs.c.../Detail/12 Mrknutí

Saburo, kdybych Tě neznal ještě z UVP... Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
Mira
Ty vole, kluci jsou nějací chytlavý. Člověk jen řekne svuj názor, co považuje za offline a co za online ( nic víc a nic míň ) a už tady čte pomalu scénář příštího TopGunu. Ještě by mně zajímalo jak to dopadlo. Jestli teda přistáli všichni v těch nelidských podmínkách.
A jinak pro Pauru. Ano, takových situací jsem už několik zažil a navíc, ten kdo se mi to přistání a nejen to, ale vlastně splnění celé mise snažil překazit, nebyl žádný hloupý tupec složený z jedniček a nul, ale živý oponent, většinou se stovkami, možná tisící nalítaných hodin na F16 BMS. Ale neměl jsem potřebu o tom básnit někde na forech. Starý dobrý BMS totiž nabízí to, co v DCS nikdy nezažiješ. Plnou, dynamickou kampan PvP..Ale to sem nechci tahat, protože znám váš nazor na BMSko.
A může mi pan rocketdog říct, proč bych to měl dělat. Máte málo cílů ? Když vidím jak jste si pěkně rozdělili role..Chudaci kluci z Diamondu v jejich A10.
Saburo, to nechceš Úsměv
 
MB2 PauraCZ
No jo no v BMSku není řídící. Tisíc hodin a co z toho, když se nedomluvíte v CTR oblasti.
Jinak jsem se nijak nechytl, spíš správně podat co je naše "lítání offline"
=MB2= 1.Flight - Falcon Flight; =UVP= Společné výcvikové centrum JTC;
=AVS= Aliance Virtuální letek - Kampaň tah Perským Jezdcem
 
Mira
MB2 PauraCZ napsal:

No jo no v BMSku není řídící. Tisíc hodin a co z toho, když se nedomluvíte v CTR oblasti.


Živý AWACS bohatě stačí, a věž v BMS s tebou umí narozdíl od věže v DCS aspon komunikovat..A zvládne si v pohodě ukočírovat i několi vracejících se rojů..Tohle DCS umí Úsměv ?? Nevím o tom..Takže nějaký vrchní řídící není potřeba.
Doporučuji si v neděli zajít na Falcon online, poběží test dalšího kola kampaně..
Ale jinak chápu. Někdo lítá protože ho baví bojovat proti schopnějšímu, někdo protože ho baví komunikovat s věží..
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

34,745,996 návštěv