May 19 2024 15:49:54
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World 2017
Mira
Tak Belsimtek se chystá na F-4E
https://belsimtek...news/1785/
 
magot
good news!
 
1stCL_Chroustall
Hurá! Jinak s tou verzí -> zaznamenávám spíš docela velkej drop FPS
 
AJaromir
Taky se chystá na Mi-24p

After release of Tiger and Magnificent Eight at the end of 2016 almost all our effort was relayed to development of F/A-18 DCS module in cooperation with Eagle Dynamics. In this project we are handling dynamics, avionics and systems, FCS (Flight Control System) included.
In parallel we continue our work on exciting project for fans of combat helicopters - the attack helicopter Mi-24P (was a long time since we pleased our helicopter enthusiasts, and ourselves as developers, by a war machine with rotor dynamics).
Also we started development of the famous fighter-bomber F-4E.
We are planning to post updates about each project in future.
Wish you to have a great time learning available DCS World modules and hope you will like quality of the upcoming ones.
With respect,
Belsimtek Team.
 
1stCL_Chroustall
Až 50% slevy právě teď
 
Mira
Mimochodem, jak je to teda s převodem ( prodejem ) modulů ? Může se nebo ne ?
 
1stCL_Chroustall
Mira napsal:

Mimochodem, jak je to teda s převodem ( prodejem ) modulů ? Může se nebo ne ?


Všechno po mirage jde převést. Mirage a novejší už nejdou Smutný
 
AJaromir
S prodejem je to tak, že ti to musí ED dovolit. Musíš jim napsat na podporu.
Jinak platí výše psáno. Je to kvůli tomu, že Mirage a moduly na steamu vydané po něm už nebudou mít stejnou DRM, jako SA(Stand-alone) verze. Budou používat Steam DRM, což zapříčiní, že nebudou kompatibilní s SA.
 
1stCL_Chroustall
Máte nekdo problem se připojit napřiklad na 104tou?. Mě to furt píše že je potřeba mít čistej klient. (Ano zkoušel sem vyhodit již výše zmiňovaný Temp Textures a nepomohlo)
 
BP_Iceman
Chroustall napsal:

Máte nekdo problem se připojit napřiklad na 104tou?. Mě to furt píše že je potřeba mít čistej klient. (Ano zkoušel sem vyhodit již výše zmiňovaný Temp Textures a nepomohlo)


Ahoj.
Mě pomohla tahle utilita od SkateZily https://forums.ea...p?t=160053

Je to DCS Updater, s možností opravy klienta a nyní je tam i možnost "clean". Vyzkoušej ji a uvidíš, co všechno ti to vyhodí(pozor vyhodí ti to i skiny) a potom použij možnost "repair".

Mě to dost pomohlo a to nejen v onlinu, ale zlobil mi i spit(neměl cockpit) a už funguje. tak uvidíš.
 
magot
sršáň nad Abu Dabi
i.imgur.com/Zgytv0E.jpg
i.imgur.com/4mWIYnK.jpg
i.imgur.com/A58Q5iQ.jpg
Upravil/a magot dne 16-07-2017 21:42
 
magot
takže je minimální šance že někdo někoho potká na těhle raketách bez radaru Šklebící se
do prasomlejnu nejdu, ale kdyby se udělala nějaká solidní domácí specka Mig-15 vs Sabre třeba 4 x 4, to bych neváhal ani vteřinu, jako pilot migu samozřejmě Úsměv
 
310_cibule
Ahoj, dá se nastavit v DCS plynulý zoom v kabině na tlačítka? Mám ho na slideru/ose na joysticku, ale nevyhovuje mi to. V nastavení jsem takovou možnost nenašel.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
Díky, Saburo. Musím být úplně slepý... Na toho Matta se těším, jen někde vyšetřit tu hodinu :-)
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
AH-64 je v plánu, jen ne pro veřejnost.
 
LEON
A kdy konecne vydaji nejaky WW1 letadlo v A-10 kvalite? Úsměv
 
https://www.rcfree.eu
Aces_Wild
Další info z videa:
* AH-64 je spíše otázkou kdy než zda bude, ED a BST mají ale momentálně jiné priority
* doufají, že udělají mapu pro každý konflikt reprezentovaný v DCS
* vývoj map se díky novým technologiím (které vývojově trvaly déle než samotná mapa) zrychlí, Wags zdůraznil mnohem zrychlí
* NTTR primárně sloužilo k otestování nových technologií
* kolizní stromy budou v předělávce Kavkazu
* pracuje se na podpoře vícečlenné posádky pro Huey a Mi-8 a budoucí moduly
* pracuje se na nových mracích a explozích
* nový model poškození nejprve pro WWII scénu
* u vozidel je stávající model poškození o třech polohách - živý, hořící, zničený - i zde tedy plánují DM předělávat, nejprve ale letectvo
* dohledávat data pro P-47 byla noční můra, ale pochopil jsem, že již mají vše potřebné
* Mi-24 má s Mi-8 hodně společných systémů, což urychlí vývoj
* na Hornetu spolupracuje několik pilotů
* Hornet dostane zvuky přímo od Boeingu
* pro Hornet se vytvářejí nové efekty, např. "overwing vapor"
* s BST upravují FM na F-15 pro supersonické a transonické rychlosti, tato technologie se stane základem pro další moduly, bude mj. použita i pro F/A-18
* radar vzduch-země píší od nuly, základy jsou hotové
* zpětná vazba od pilotů je pro ně nenahraditelná
* Wags přiznává komplikace ve vývoji ruského letadla v plné DCS kvalitě
* stejně jako s Apachem, dynamické kampaně jsou spíše otázkou kdy než zda vůbec budou, problémem je nedostatek kvalifikovaných lidí schopných toto vytvořit v kvalitě odpovídající požadavkům
 
310_cibule
Aces_Wild napsal:
* dohledávat data pro P-47 byla noční můra, ale pochopil jsem, že již mají vše potřebné


Skvělé. Kokpit už je prakticky hotový, tak snad už příští rok...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Mira
Aces_Wild napsal:

* Wags přiznává komplikace ve vývoji ruského letadla v plné DCS kvalitě


To by mne zajímalo, o kterém ruském letadle se mluví..

Overwing vapor ?... to je ten efekt co je v BMS už několik let Úsměv ?

Leone.. když A10 za 4 roky tak tipuju SE5 rok, maximálně dva..
Upravil/a Mira dne 18-07-2017 15:35
 
AJaromir
Já si spíš myslím, že v Rusku mají informace o vojenské technice hlídanější, než jinde. Pokud si dobře vzpomínám, tak museli smlouvat s úřady, aby mohli vůbec jejich stroje do simulátoru přidat, ale je to jedna babka povídala, takže kdo ví.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-05-2024 10:25
Akutní máte někdo fotku Spitfiru 313.SQN s invazními pruhy? A mohl bych ji vidět? Nemám jedinou ...

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

34,908,713 návštěv