May 02 2024 15:46:00
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
CSW_Cassius Chaerea
Protože nemají Jaka, nebo hledají nějakou jinou výmluvu proč je to nebaví. Nevím, mě je to buřt, na bitevničení mám větší klid a když člověk chce kill tak si bolševika najde. Jestli máš málo nepřátel, tak běž létat za rudý, uvítám to.
 
Rumcajs
Mira napsal:

Tak kde je potom ta chyba? Proč takový unbalanc? Proč to ti lidi za rudé nelítají? Když je teda planetser fair..Napadá tě něco ?
A čemu se přesně divíš? Jediný konkurent pro F4, F2, G2, G4 jsou ty dva Jaky. Pokud se dostaneš do situace 1 vs 1 pak vlastně cokoli jiného nemá moc velkou šanci - pokud zvažuješ kvality letadla a ne pilotů. Plane set není nikdy fér. To by obě strany musely létat to samé. Nikdo nechce prohrávat a málokdo je takový nacionalista, aby za nic jiného než svojí stranu nelítal. Ne každý je takový pitomec jako třeba já, který lítá tu stranu, kde je jich aktuálně míň, jen aby si to vzápětí popletl a vybombardoval svoje pozice.
Non est specifica
 
Mira
No mně je jasné, že tobě je to buřt..ani se nedivím.
Moment před chvílí jsem se dozvěděl, že jedinej pořádnej konkurent je LaGG3, tak jak to je Úsměv
 
606_Druindin
Miro nesmiš věřit všemu co tady někteří pišou Úsměv
 
CSW_3IAP_Wolf
Cassi nehul to levné...Šklebící se
 
CSW_Cassius Chaerea
To že si ostatní myslí, že je nejlepší Jak, neznamená že je, jenom neumějí v ničem jiném létat. U Jaku se ti totiž může stát, že vystřelíš a Němec tvojí první dávku přežije. To se ti u LaGGu nestane a navíc máš jistotu že první jeho dávku ty přežiješ...a někdy pátou, nebo i šestou.
 
606_hayes
od cassiusa sme tu uz mali nazor ze dvojica sturm a isak je neporazitelna, teraz tu mame nazor ze LAgg je uber eroŠklebící se ...ale hlavne ze leita za modrych, tak to musi jednozance vediet. Ked pozorujem ako 2x110 aspolu s 2x109 so robia s isakami a sturmami co sa im len zachce a a zaroven po forach citam ako modra strana vehementne obranovanuje planeset na random expert a a stale tvrdi ako su tie cervene stroje uber stroje tak sa divim ze realita je niekde inde.

Polietal som si aj za modrych. Viem o com hovorim.. v befku zacnes boj kedy chces, prerusis kedy chces a ruske stroje si mozu lestit bambus a len sa bud nechat zmasakrovat alebo to....nelietat. Befka rusakov prestupu, uletia a evidentne ani 110ka nema vazne problemy ukrutit laga alebo ho dobehnut alebo mu uletiet. takze cassiusove dovody preco to cervenych moc nebavi by som bral hooooooooooooooodne s rezervou. pripadne este pockaj ako tu lioni napisu nieco o respekte voci cervenym a ine blaboli ako si vazia bojoveho ducha cervenych a ich ochotu bojovat: volne prelozene- sme radi ze ste tak sprosti ze nam chodite na ten server a mi si za jeden dva lety urobime na vas dvaja 15zostrelov a pohonime si ego .....
Upravil/a 606_hayes dne 21-01-2017 15:58
 
http://606.klikej.org/news.php
Mira
Já onehdá vystřelil první, kupodivu i trefil a Němec přežil Úsměv a, světe div se, z toho magického kanonu o kterém jsem si myslel že louská Befka na potkání..a naopak, já tu jeho první davku nepřežil..takže vono to nebude tak jisté Úsměv
 
Zifi
Mira napsal:

Já onehdá vystřelil první, kupodivu i trefil a Němec přežil Úsměv a, světe div se, z toho magického kanonu o kterém jsem si myslel že louská Befka na potkání..a naopak, já tu jeho první davku nepřežil..takže vono to nebude tak jisté Úsměv


ono asi není dávka jako dávka
 
CSW_Cassius Chaerea
606, umíte vůbec v něčem bojovat?Vyděšený
Míro to se ti může stát maximálně tak jednou za deset let.
 
Mira
Cassius Chaerea napsal:

Míro to se ti může stát maximálně tak jednou za deset let.


Tak to jsem rád, že to mám pro tuto desetiletku za sebou Úsměv
Ale ted už raději místo řečí, jdu zlepšovat a pilovat svoje (ne)schopnosti..Mrknutí
 
1stCL_Novotny
Mira napsal:

Chlapi, hlavně modří, chci se jen zeptat..vás to baví, lítat na Expertu, při takové početní převaze ? Nehledejte za mojí otázkou nic špatného, jen mně fakt zajímá váš nazor..naše skromná partička tam právě přestala chodit, protože lítat 50vs20 nas moc nebavilo a právě probíhá palácová revoluce a jednání o přestupu na druhou stranu, ale tam se nám zas nechce ze zjevně jasných důvodů Šklebící se koho by bavilo furt lítat zasobování Úsměv
Nemyslíte si, třeba, když už dostanou modří F4, že by si červena strana zasloužila aspon toho Jak1(69)..možná by to natahlo víc lidí..nevím..
Mně by se třeba líbil tento set..od začátku kampaně - I16, Mig3,Lagg3 + E7, F2.. později přidat P40+MC202..pak Jak1+F4...La5+G2,FW190 a nakonec přidat Jak1B+G4..
To samé na TAW..tam přidaj na mapu F4 a vlastně dvě kompletní mapy lítala proti LaGGu, než přišel Jak1(69)..
Přeci mi nechce nikdo namluvit, že se toho Jaku modří tak bojí Úsměv



Odpověď máš přímo v tom cos napsal. Je to jen tím že na to červení kašlou. Všude jen samé výmluvy. Je spousta pilotů na červené straně co to v pohodě dávají. Jenže pokud na to každej dlabe, protože to nejde samo . . . jen těžko se odnaučí dělat chyby, natož aby se v něčem zlepšil.
Tohle není problém BoS, ani CloD, ba ani ostatních simulátorů. Mrknutí
 
606_hayes
Lioni nesklamali v odpovedi Šklebící se mozeme si za to len my cerveni. Nechat sa zostrelovat v isakoch je proste cool a my vieme len plakat. Cassius preco lietas za nemecku stranu? Lietaj cervenych ved si z rusackej letky? Co keby sme sa niekedy dohodli a vymenime si strany. Lioni na cele s cassiusom budu lietat za cervenych a ja si kludne za modrych zalietam Šklebící se... ale to nechcu nevedno preco ved cervene stroje su uber a to len piloti nevedia lietat a ked to nejde samo tak nas to nebavi.
 
http://606.klikej.org/news.php
1stCL_Novotny
Takže je vlastně na snadě ptát se proč nelétáte World of Warplanes?! Tam je vždy vše cca. ve stejné třídě. A nemusíte plakat. A to ještě není venku Spit, to teprve začne . . . proč tam není Spit, jo kdyby tam byl Spit. Hm a my budeme pořád jen 109ka a 190ka. Já jen nechápu že zrovna Rusové vydají něco co je pro vítěznou a jedinou stranu to nejmíň korektní!! Šklebící se Sakra proč!! Když nikdo ty střepy nechce a proč zrovna ty nejhorší roky!! Šklebící se
 
1stCL_pbarry
606_hayes napsal:

Lioni nesklamali v odpovedi Šklebící se mozeme si za to len my cerveni. Nechat sa zostrelovat v isakoch je proste cool a my vieme len plakat. Cassius preco lietas za nemecku stranu? Lietaj cervenych ved si z rusackej letky? Co keby sme sa niekedy dohodli a vymenime si strany. Lioni na cele s cassiusom budu lietat za cervenych a ja si kludne za modrych zalietam Šklebící se... ale to nechcu nevedno preco ved cervene stroje su uber a to len piloti nevedia lietat a ked to nejde samo tak nas to nebavi.



Jéé to jsou zase řeči. Ve starym šturmu to byly úplně stejné řeči a s úspěchem jsme odlítali několik ADW za sověty.

Stěžuješ si na I-16, která už tam notnou dobu neni. Lítej Miga a budeš v pohodě.
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
CSW_Cassius Chaerea
606_hayes napsal:
Cassius preco lietas za nemecku stranu? Lietaj cervenych ved si z rusackej letky?
Jednoduše proto, že mě to s liony baví. Jinak na příští kampani létám s Druidinem šturmy a išaky, když se jako jedinej nabídl.


BTW: Pane Hayes co jste udělal špatně, že máte na dva sestřelené bolševiky dvě smrti, to jste nemohl uletět? Píšou tam, že vás v obou případech sestřelil ten pomalý a trapný išak.
 
606_hayes
neni tam isak? to je zvlastne......vcera som ho lietalŠklebící se takze az taka notna doba to nie je Mrknutí ak vobec ale myslim ze je tam furt Mrknutí
 
http://606.klikej.org/news.php
606_hayes
ale mohol dokonca som dale ani padat nemsuel: raz som sa zavesil za pet pesiek vo formacii a odignoroval som tri isaky za sebou , a bez vaznejisieho manevrovania som chcel aspon trocha rozhodit pesky ktore isly znicit warehouse, a boli celkom blizko. a druhy myslim ze som sa zviezol dole a ostal tam krutit.. takze zle som urobil to ze som neodhadol kedy sa mam odputat a uletiet prec hoc priestor a stroj som na to mal Mrknutí


este je nieco co ti v mojich statistikach neda spavat?
 
http://606.klikej.org/news.php
1stCL_pbarry
606_hayes napsal:

neni tam isak? to je zvlastne......vcera som ho lietalŠklebící se takze az taka notna doba to nie je Mrknutí ak vobec ale myslim ze je tam furt Mrknutí



ok, napíšu to jinak abys to chápal -> Není tam jako nosný typ, nikdo tě nenutí v něm lítat. Otázka je, proč ho pořád lítáš a pak na něj tady nadáváš. Proč nelítáš Miga.
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
Baron
1stCL_Novotny napsal:

Takže je vlastně na snadě ptát se proč nelétáte World of Warplanes?! Tam je vždy vše cca. ve stejné třídě. A nemusíte plakat. A to ještě není venku Spit, to teprve začne . . . proč tam není Spit, jo kdyby tam byl Spit. Hm a my budeme pořád jen 109ka a 190ka. Já jen nechápu že zrovna Rusové vydají něco co je pro vítěznou a jedinou stranu to nejmíň korektní!! Šklebící se Sakra proč!! Když nikdo ty střepy nechce a proč zrovna ty nejhorší roky!! Šklebící se


Nuž ja ti neviem Nowi. Až tam bude Spit, budú tam aj Fw-190A-3 a A-5. Spity Mk.V by mali byť horšie ako Focke-Wulfy. Obávam sa, že opäť tu (a nielen tu) bude plaču a volanie po tzv. balance. Je to paradox - na jednej strane sa krížom cez fóra vedú búrlivé debaty, aby tie mašiny boli čo najvernejšie, ale keď do nich sadnú, tak je veľký plač a nárek, že to je celé robené v prospech modrej strany a tak ďalej. Som zvedavý, čo by vlastne chceli - v prvých rokoch Veľkej vlasteneckej vojny mali Nemci výraznú prevahu vo výkonoch lietadiel (o kvalite pilotov nehovorím, to už je na úplne inú debatu).

Niektorým sa to nebude páčiť, ale I-16 je schopný stíhač a dá sa s ním veľmi dobre bojovať aj proti Bf-109F. Za predpokladu, že viem v Rate čo mám robíť, a na čo tá mašina má. To si myslím, že platí vo všeobecnosti o každej mašine v hre. Vývojári už niekoľkokrát povedali, že nebudú meniť letové vlastnosti kvôli balancu. Myslím si, že zatiaľ sa im to viac menej-darí s niekoľkými hovadinami v hre.

V konečnom dôsledku ak niekto dospeje k záveru, že hra je príliš orientovaná na jednu stranu, stále má možnosť voľby - IL2 Forgotten Battles, IL2 CoD, War Thunder, World of Warplanes, DCS, RoF a ďalšie. Dodal by som chválabohu - nebolo to tak dávno čo hrozilo, že svet simulátorov bude skoro po smrti a de facto nebolo čo lietať okrem starého Šturma a RoF (myslím vrtuláky, rúry zastrešoval a zastrešuje DCS).
Upravil/a Baron dne 21-01-2017 17:23
Hals - und Beinbruch!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,802,324 návštěv