May 02 2024 05:11:06
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
Baron
Killer napsal:

Ono to není tak, že by to dělal pořád. Mimo tohle lítá fajn a i na hodně malejch rychlostech se dá kočírovat v klidu. To co popisujem je nečekaný a nesmyslný. Nejde po křídle. Popsal bych to tak, že letíš rovně a náhle jak když se chytneš do sítě. Čumák vzhůru, po břiše pokračuješ vpřed, zastavíš a jdeš roztočenej dolu jak šutr. Jednou to bylo asi 400km/h, pak kolem 500km/h a Tozzi 750-800. Nevím, ale nemůže být problém jinde než v modelu FW? Myslím tím joy, hra, nebo tak nějak?


Covece aby som pravdu povedal, neviem si to vobec predstavit. Mne sa to zatial nestalo, ani nikomu z nasej grupy. Netusim, ci je to periferiami, ale myslim,ze to samotnou hrou asi nebude.
Hals - und Beinbruch!
 
Baron
310_cibule napsal:

To stačí. Německá éra k něčemu tak sofistikovanému jako je zpětně zrcátko nikdy nedospěla. Spit a cobra je počítám budou mít také. Víc netřeba Mrknutí


Omyl. Su zdokumentovane Bf so zrkadlami a Hs ich pouzivali standartne Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
TozziFan
Kua, zrdcátka vem čert. Já chci Spita.
 
CSW_Cassius Chaerea
Baron napsal:

310_cibule napsal:

To stačí. Německá éra k něčemu tak sofistikovanému jako je zpětně zrcátko nikdy nedospěla. Spit a cobra je počítám budou mít také. Víc netřeba Mrknutí


Omyl. Su zdokumentovane Bf so zrkadlami a Hs ich pouzivali standartne Úsměv
To se pak dostaneš do fáze, že má každé letadlo zrcátko, protože pilot...
 
Baron
Yop tak nejak..
Hals - und Beinbruch!
 
TozziFan
Když modifikace, tak pro všechny. Spíš mě sejří, že na serveru Random Expert, do modifikací zahrnují všechny tipy bomb. Chápu, chceš na stíhačku jinou výzbroj, odebrat zadní pancíř nebo silnější motor, tak se snaž nezhebnout, něco sestřelit/zničit a vrať se domů. Odměnou ti bude povolena modifikace. Chápu, chceš do bomberu větší pumu, odolnější kryty motorů nebo silnější obranou výzbroj, pro Tebe to taky platí. Ale proč nedají jeden bombload jako standart, ať má ten bombr proč letět?
 
Rumcajs
TozziFan napsal:

Když modifikace, tak pro všechny. Spíš mě sejří, že na serveru Random Expert, do modifikací zahrnují všechny tipy bomb. Chápu, chceš na stíhačku jinou výzbroj, odebrat zadní pancíř nebo silnější motor, tak se snaž nezhebnout, něco sestřelit/zničit a vrať se domů. Odměnou ti bude povolena modifikace. Chápu, chceš do bomberu větší pumu, odolnější kryty motorů nebo silnější obranou výzbroj, pro Tebe to taky platí. Ale proč nedají jeden bombload jako standart, ať má ten bombr proč letět?
No páčto se snažej do simulace vnést herní prvky. To je jako bys do manželství chtěl vnášet třeba logiku.
Non est specifica
 
310_cibule
Baron napsal:

310_cibule napsal:

To stačí. Německá éra k něčemu tak sofistikovanému jako je zpětně zrcátko nikdy nedospěla. Spit a cobra je počítám budou mít také. Víc netřeba Mrknutí


Omyl. Su zdokumentovane Bf so zrkadlami a Hs ich pouzivali standartne Úsměv


Jj, holky od LW ho měly standardně v kabelce :-)

Edit: Ty německý plečky zrcátka neměly, ale například kvalitní stroje, které užívala Regia Aeronautica , jako třeba v případě Blesku, ano. To by měli ještě dodělat.
Upravil/a 310_cibule dne 05-05-2017 21:46
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
TozziFan
Dodatek od Jásoně k dnešnímu DD:

Ještě další drobný předmět, který není uveden v dokumentu DD je, že metodu zpracování částic, kterou jsme museli odstranit kvůli problémům karet AMD, byla obnovena. Takže efekty částic by neměl být tak velkým žroutem FPS. Pomáhá jak kartám NVIDIA, tak i AMD.


orig.
https://forum.il2.../?p=468812
 
310_cibule
TozziFan napsal:

Dodatek od Jásoně k dnešnímu DD:

Ještě další drobný předmět, který není uveden v dokumentu DD je, že metodu zpracování částic, kterou jsme museli odstranit kvůli problémům karet AMD, byla obnovena. Takže efekty částic by neměl být tak velkým žroutem FPS. Pomáhá jak kartám NVIDIA, tak i AMD.


orig.
https://forum.il2.../?p=468812


Čo také si presně predstavujetě pod týmy částicami?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
zřejmě jde o renderování, buď velmi malých částí meshe nebo renderování bodů v prostoru ...
Např. když exploze rozptýlí hlínu
 
TozziFan
BINGOU
 
AJaromir
Takhle, Karty Nvidia před mnoha lety koupili Firmu Ageia, která vyráběla co-prosesor pro fyzikální výpočty fluida a částit. Dělalo to ve hrách skvělé efekty, ale kdo nemá kartu od NVidie, si tyto efekty neužije, protože jsou celkem náročné na výkon systému. Jde totiž o to, že procesor počítá i se simulací pevnosti, pružnosti, povrchového napětí a viskozitě látek, a.t.d.
YouTube Video



YouTube Video



YouTube Video



YouTube Video




Jinak těchto technologií si můžete užít v posledním zaklínačovi, pokud máte kartu Nvidia.
Upravil/a AJaromir dne 06-05-2017 09:45
 
310_cibule
Na těch videích to vypadá skvěle, už se těším.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
AJaromir
Ty videa jsou většinou technologická. Je k tomu potřeba vědět pár věcí. První, jsou ty videa celkem stará, takže ta technologie bude již vylepšena. Další věc, starší karty si s tím nemusí poradit. Další věc, ty technologická videa se soustředí na co nejlepší znázornění efektu, které má ve výsledku tolik voxelů, kolik má celá scéna v běžné hře.
 
Aces_Wild
A všechny ty proprietární technologie od Nvidie slaví ohromný úspěchy, že?
 
Zifi
Aces_Wild napsal:

A všechny ty proprietární technologie od Nvidie slaví ohromný úspěchy, že?

Mrknutí
 
TozziFan
Neslaví, ale jsou funkční. S AMD pro jistotu nejdou vůbec.
 
Aces_Wild
TozziFan napsal:

Neslaví, ale jsou funkční. S AMD pro jistotu nejdou vůbec.

Myslíš třeba PhysX? To bylo humbuku jak nám to všem změní život od základů a kde je teď?
AMD nabídlo otevřený kód, který funguje i pod Nvidií (viz. GPUOpen)... Ne nějaký uzavřený sračky typu GameWorks, kde se např. úmyslně přidává teselace, aby v testech AMD GPU propadly nebo jejich excelentní GeForce Experience, co bonzuje a vyžaduje login.

Edit:
Tady jedna z analýz GameWorks (anglicky).
Upravil/a Aces_Wild dne 06-05-2017 15:44
 
TozziFan
Kde je teď? Bude v BoX, zase. Poprvé ho museli vypnout kvůli hráčům s AMD. Já si ptáka měřit nepotřebuju. Když jsi spokojenej s AMD, jsem rád.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,799,618 návštěv