May 05 2024 12:11:30
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
PPLer
Prosím zda by mi někdo neporadil.
Koupil jsem u spol. gear4gamers.cz elektronickou licenci k Sturmovik Battle of Stalingrad, po stažení hry ze stránek :il2sturmovik.com
a naistalování spustí se úvodní obrazovka hry, kde je vyžadováno přihlášení se emailem a heslem. Bohužel po zadání hesla a emailu z mé registrace na stránkách: il2sturmovik.com hra napíše chybu: Your connection to Master-Server was temporarily lost. Check your internet connesction. Hra se nespustí, zkoušel jsem i vypnout antivir jestli třeba neblokuje připojení ale nepomohlo to. Inetrnetové připojení mám sice stále, ale myslel jsem, že když si koupím hru, že ji stáhnu vložím zakoupený klíč a budu létat kdykoliv online, ale i offline. Jas se tedy do hry dostanu a spustím ji?
 
606_Druindin
Zkus to trochu pozdějc (druhej den) po zaregistrování.
 
Deschain
2.009 pristi tyden s oficialni podporou VR a mimo jine s upravami GUI a grafickeho nastaveni https://forum.il2.../?p=457796

nicméně s tím VR já počkám na helmu s vyšším rozlišením a rychlejší odezvou než jsou teď k mání
 
Baron
Múdro hovoríš, súvisľe, až mi je to divnô...Mrknutí
Hals - und Beinbruch!
 
Zifi
konečně asi přestanou blikat stromy
 
PPLer
ak po 24 hod. od nainstalování hry stále nemůžu se do hry přihlásit. Stále mi hra píše po zadání hesla a emailu :
Your connection to Master-Server was temporarily lost. Check your internet connesction
 
Zifi
PPLer napsal:

ak po 24 hod. od nainstalování hry stále nemůžu se do hry přihlásit. Stále mi hra píše po zadání hesla a emailu :
Your connection to Master-Server was temporarily lost. Check your internet connesction


https://il2sturmo...m/support/
 
Aces_Wild
PPLer napsal:

ak po 24 hod. od nainstalování hry stále nemůžu se do hry přihlásit. Stále mi hra píše po zadání hesla a emailu :
Your connection to Master-Server was temporarily lost. Check your internet connesction

Nemáš nVidia Experience?
 
PPLer
né mám starší grafiku ATI MSI R5870, ale ted jsem se dočetl na ILsturmovik com, že k aktivaci licence, kterou jsem zakoupil mimo IL2strumovik.com a mimo Steam bych měl aktivovat jak na stránkách IL2sturmovik.com (což jsem udělal), ale taky na účtu Steam. A to jsem neudělal, tak to zkusím ještě na Steamu. Jak to máte vy tady aktivované?
 
Aces_Wild
PPLer napsal:

né mám starší grafiku ATI MSI R5870, ale ted jsem se dočetl na ILsturmovik com, že k aktivaci licence, kterou jsem zakoupil mimo IL2strumovik.com a mimo Steam bych měl aktivovat jak na stránkách IL2sturmovik.com (což jsem udělal), ale taky na účtu Steam. A to jsem neudělal, tak to zkusím ještě na Steamu. Jak to máte vy tady aktivované?

Klíč máš aktivní?

License Keys v profilu:
i.imgur.com/SPlMiew.png
 
PPLer
klíč jsem zakoupil na eshopu: www.gear4gamers.cz
a při aktivaci na stránkách : https://il2sturmovik.com/account/
proběhla aktivace korektně, (takže klíč je platný). Jen bohužel po instalaci hry se objeví letoun Sturmovik v hangáru a přes obrazovku je žádost o vložení hesla a emailu z aktivace https://il2sturmovik.com/account/
a bohužel po vložení hesla vypadne hláška:
Your connection to Master-Server was temporarily lost. Check your internet connesction.
Dál mě to nepustí.
Vidím že ty máš asi licenci zakoupenou přímo přes Steam.
 
Zifi
Tak to nainstaluj přes steam
 
PPLer
Myslím, že Steam mě nepusti k instalaci, když jsem to nekoupil přes Steam, ale dle info Support IL2sturmovik by to mohlo jít ver Stymu aktivovat. Viz bod 4 v odkazu:
https://forum.il2sturmovik.com/topic/15201-game-and-dlc-activation-guide/

4. Buying the game code elsewhere (not our site, not Steam)

4.1 Activate the 15-digit key in your Steam account (see 3.1)
4.2 The rest of the activation procedure is properly descrived in the Steam version activation guide

Tak se pokusím ....
 
1stCL_Punkey
Jak jsi na tom s připojením? Posledně mi to vypsalo tyto hlášky:

1) No connection with authorization server
2) Your connection to Master-server was temporarily lost. Check your interner connection

Dal jsem okamžitě měření a přes tuto konfiguraci jsem měl smůlu....

www.adsl.cz/share/29787672.png

Asi to bude citlivé na nějaké micro lagy

P.S. nainstalováno a staženo přes Steam, nyní spouštěno z kořenového asresáře hry.
 
PPLer
Źádnou závratnou rychlost připojení nemám, ale na online lítání by to mělo stačit, lítal jsem přes to starého šturmovika a FSX na Vatsimu.
Mám kabelovka UPC: Internet 30+,
Download 30 Mb/s
Upload 3 Mb/s
tak hlášku č.2 máš totožnou akorát, že já se ještě nepřipojil ani jednou a nespustil hru. A kupovat hru na Steamu znova se mi nechce, když jsem už ji zaplatil na eshopu: www.gear4gamers.cz , kde mi teda příslibili, že se pokusí sami oslovit |Support IL2sturmovik. Tak snad se někam dostanu. A to jsem si myslel, že když si koupím origo hru vše pujde ok. Asi jsem měl koupit krabicovou verzi s DVD a byl by klid.
 
Deschain
tak kdyz to sem nikdo neposlal tak ja to teda postnu Úsměv novy DD https://forum.il2.../?p=458151

A zde velmi zajímavě jasonovo vyjádření k VR:
The only let down is to say the tech and hardware is not perfected yet. The concept is way cool, but until the resolution is twice as much, there will be a small amount of "frustration."

Is it worth the current price for VR goggles? If you won't miss the money then yes absolutely, if money is tight, perhaps wait until the next generation. I also feel that the goggles would benefit from glass lenses instead of plastic and higher quality knobs to adjust IPD.

Also, achieving a constant 90 FPS is not easy for any sim and this tech really was not designed with hardcore simming in mind regardless of how much of a match you think it is.



mimochodem predobjednal a stahl jsem betu steel divison normandy 44 a vypada to velice dobre (vyjde v kvetnu) kdyby to nekoho zajimalo YouTube Video


 
Paulus
Když tak na to koukám, tak z toho udělají strategickou hru formátu WTÚsměv
Upravil/a Paulus dne 07-04-2017 09:21
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Baron
Developer diary 155: https://forum.il2...ntry458151

...a prve obrazky Hs-129 B-2

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_04_2017/post-19-0-01214000-1491495977.jpg

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_04_2017/post-19-0-69046300-1491495980.jpg
Upravil/a Baron dne 08-04-2017 23:52
Hals - und Beinbruch!
 
Deschain
Zítra oficiální podpora pro VR (pravděpodobně) tak kdo to orecenzuje ? Šklebící se

Edit tak je tu dnes Úsměv https://forum.il2.../?p=459578
Upravil/a Deschain dne 11-04-2017 17:09
 
Rumcajs
Tak verze vypadá povedeně. Magotovi se tedy nebudou líbit řeky. Ale jinak stromy neblikají. Ta nová volba "Sharpen" to asi fakt zaostřuje. Co jsem si naopak vůbec neužil, je ten slibovaný až dvojnásobek FPS při vypnutém HUD. Na druhou stranu FPS jsou už tak dost nechutný. Zkoušel jsem to zatím jen v offline buď solo nebo 1 vs 1, ale FPS byly i u země nad 100. Většinou kolem 110 až 120. Můj stroječek už se nedá považovat za úplně extra, i7 4790 + GTX 970 je takový slušný průměr a honím to na 2560*1440 bodíků na Ultra. No takže FPSka super. Nezkoušel jsem ani to "Target FPS" a to dynamické detailování aby se to trefovalo do cílových FPS. Přišlo mi to úplně zbytečné.
Jinak mi přijde, že možná něco udělali s Befkama. Že to pověstné komižlání není jaké bývalo. Dnes vůbec nic není, jak bývalo! Ale může to být jen nadšení po delší pauze od lítání. Takže zatím to beru jen jako dojem.
VR nemám a ani to nehodlám v dohledné době pořizovat, tak to musí vorecenzovat někdo jinej.
Kurňa ale s těmahle FPS by mohli navýšit ten násobič dohlednosti z 4x na 8x. To by byl skutečný pokrok.
Non est specifica
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,819,351 návštěv