May 05 2024 17:26:58
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
Mira


A ví se kolik to dělá kilometrů ?
 
1stCL_Jiricek
Mira napsal:



A ví se kolik to dělá kilometrů ?

Neví Úsměv

Taky by mě to docela zajímalo. Ze zkušenosti je to více než 40 km. A jestli jsou hodně přísní, bude to zásadně záležet na počasí.
 
Hot_Dog
Tak sem dnes zažil v simulátoru obecně něco nového, v P-40 útočim na 109tku s převahou výšky, nejdřív jí rozkouřím, pak usadím na její 6, asi už je poškozená, tak neklade moc odpor a letí nad zemí relativně rovně. Začnu se těšit, jak jí těma šesti půlpalcema rozložim na kousíčky, střílím docela z blízkosti, třeba 50 metrů, krásně se trefuju dlouhou dávkou, z befka lítá spousta kusů, ještě se 109 nerozložila uplně ale už je jasný, že pude k zemi, server píše, že mám sestřel... A najednou, z ničeho nic, vysadí motor, co se to děje, to je divný, letěl sem na kontinuální režim, nic špatnýho sem neproved... Kouknu a vidim, listy vrtule sou ohnutý... Takže mě do vrtule trefila nějaká ustřelená část toho befka...

No ve starym ilu moh člověk proletět tou změtí něčeho docela bez úhony, v BOSu, přesto že ho lítám docela dost, sem tohle zažil poprvé, ale sem rád, že to tam je a že sem tohle zažil, přesto, že sem musel nouzově přistát:-) Takže si dávejte pozor, z jaký blízkosti střílíte...
 
Mira
Kamarad pustil z pár metru palivo stodesítce a jak byl blízko a vletěl do toho proudu benzínu, tak ho plameny z vlastního výfuku odpálily..nevím, jestli má někdo podobnou zkušenost, ale byl z toho tak vykulenej, že nevěděl proč vybuchl, až to odhalil záběr videa..
 
Baron
Jj, nie raz sa mi stalo ze ma zlikvidovalo rotujuce kridlo, ktoremu sam sa nestacil vyhnut. V aktualnom patchi som ale zazil aj to, ze ked som rozstrielal P-40 a vybuchol, vzal ma so sebou parchant jeden, ta tlakova vlna alebo ky slak mi znicil masinu (Fw-190A3 a to iste na A5). Predtym si nespominam, zeby tam bolo nieco podobne (samozrejme poskodenie castami zniceneho stroja je tam od zaciatku, mam na mysli vybuch nepriatelskeho stroja a nasledne znicenie vlastnej masiny nasledkom toho vybuchu).
Hals - und Beinbruch!
 
RH_Killer
Po tom, co mě už dost dlouho trápil stuttering a došla mě trpělivost po testech snad všeho možnýho, jsem se dočet, že řešení je přejít na Win 10. Tak jsem upgradoval 7 a jede to opravdu naprosto hladce a je po problémech. Neskutečnej rozdíl. Doporučuju všem, co maj stejnej problém.
 
Zifi
Zajímalo by mě jestli se vůbec dá tento sim provozovat na třech monitorech
 
CSL1_Talbot
Ja som na mojom poslednom online lete rozstrielal Jaka,trosky mi ohli vrtulu,zastavili motor a odpadla mi kabina-tak som hned skakal,nakolko uz sa za mna vesal enemak,ze nech sa mu nezapocitam Šklebící se
[img]http://www.ulozisko.sk/obrazky/700632/sigpic3393_11.gif[/img] is not a valid Image.
 
Rumcajs
Zifi napsal:

Zajímalo by mě jestli se vůbec dá tento sim provozovat na třech monitorech
Nemám vlastní zkušenost. Ale na IL2 fóru najdeš lidi, co to tak provozujou ... s jistýma výhradama. https://forum.il2...ntrollers/ Napiš na foru do toho vyhledávání třeba "triple monitor" a uvidíš. Něco se najde.

edit: https://forum.il2.../?p=348829
Upravil/a Rumcajs dne 15-03-2017 21:34
Non est specifica
 
LEON
Hot_Dog napsal:

Tak sem dnes zažil v simulátoru obecně něco nového, v P-40 útočim na 109tku s převahou výšky, nejdřív jí rozkouřím, pak usadím na její 6, asi už je poškozená, tak neklade moc odpor a letí nad zemí relativně rovně. Začnu se těšit, jak jí těma šesti půlpalcema rozložim na kousíčky, střílím docela z blízkosti, třeba 50 metrů, krásně se trefuju dlouhou dávkou, z befka lítá spousta kusů, ještě se 109 nerozložila uplně ale už je jasný, že pude k zemi, server píše, že mám sestřel... A najednou, z ničeho nic, vysadí motor, co se to děje, to je divný, letěl sem na kontinuální režim, nic špatnýho sem neproved... Kouknu a vidim, listy vrtule sou ohnutý... Takže mě do vrtule trefila nějaká ustřelená část toho befka...

No ve starym ilu moh člověk proletět tou změtí něčeho docela bez úhony, v BOSu, přesto že ho lítám docela dost, sem tohle zažil poprvé, ale sem rád, že to tam je a že sem tohle zažil, přesto, že sem musel nouzově přistát:-) Takže si dávejte pozor, z jaký blízkosti střílíte...


Jelikož tato možnost poškození existovala dlouhé roky v ROF, tak je důvod předpokládat, že to zachovali i v BOS, jako všechno ostatní. I ustřelené křidélko z křídla dokáže zničit vrtuli.
 
https://www.rcfree.eu
magot
Hot_Dog napsal:
No ve starym ilu moh člověk proletět tou změtí něčeho docela bez úhony, v BOSu, přesto že ho lítám docela dost, sem tohle zažil poprvé, ale sem rád, že to tam je a že sem tohle zažil, přesto, že sem musel nouzově přistát:-) Takže si dávejte pozor, z jaký blízkosti střílíte...

Ve starým šturmu jsi to zažít ani nemohl, neuměl ohnout vrtuli kolizí se zbytky letadla. Pouze se zemí.
 
606_Druindin
Taky se ňa to stalo. Štuka na mě něco upustila, ohlá vrtule a finito. Čas cca 1:30
YouTube Video


 
Baron
50 % zľavy na premiové stroje z BoS a BoM: https://forum.il2...ntry452062
Hals - und Beinbruch!
 
olda Olde maly
Zase se trefili blbě. Nemám teď ani floka Úsměv
 
310_cibule
V mém případě taky, všechno už jsem koupil za plnou cenu :-)
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Mira
Na foru se objevil příspěvek, kde nějakej modrej lamentuje nad novým FM modelem La5F Úsměv a doplnil to videem..já, nevím, ale co jsem na to koukal, přijde mi divný že ta Lavočka celý ten souboj absolvuje se zavřeným olejovým chladičem a že by se nějak trapil s otevřením bočních žaluzií se mi taky nezdá. Navíc, nevím jestli jsem koukal dobře, ale zdá se mi, že i ty žaluzie na vstupu ma zavřený..já za chvilku s takto nastaveným letadlem vařím..no, ale je pravda, že jsme vlastně nikdy nezkusil co to vydrží..
Však kukněte..a budu rád za každý postřeh, protože tohle letadlo, je pro mne stále záhadou a výzvou Šklebící se
YouTube Video



Upravil/a Mira dne 18-03-2017 07:20
 
Mira
Pardon blbý tlačítko Zamračený
 
Baron
Vsade sa najdu persony, co budu lamentovat nad masinami druhej strany. Raz su to modri, raz cerveni. Namiesto toho, aby sa naucili vyuzivat slabe stranky nepriatelskych strojov a naplno vyuzivat vyhody vlastnej masiny, budu hladat chyby vsade inde len nie u seba.
K La5 - nespozoroval som ziadny dramaticky rozdiel v FM, len moze neobmedzene pouzivat boost. To je samozrejme dobra vec, na druhej strane mal som tu cest byt na Finnish War napadnuty 2 La5 v 2500 metroch, a nebol problem ich vymanevrovat (mal som Fw-190A5).
Hals - und Beinbruch!
 
Mira
No právě, on tam píše něco o novém FM, ale mně to až na ten boost přijde stejný..pořád těžkej oříšek Úsměv
 
1stCL_pbarry
Ty zavřený žaluzie mě taky zaujaly, ale vypádá to, že týpek to nakonec stejně upek. Nejvíc divný u ruských letadel je engine management, kdy jediný co ovládáš je chladič. Jinak jedeš na plným plynu od startu po přistání..
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,820,798 návštěv