May 05 2024 14:54:33
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 1
Kukuloo

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
LEON
V ROF jsem taky nedávno potkal nějaké dva české hochy, kteří létají výhradně za jednu stranu a když jsem je zval na TS, jestli si nechtějí chvíli zalítat s námi, tak odpověděli, že by je musela hanba fackovat, kdyby sedli do spojeneckých mašin. Tohle taky moc nechápu. Je mi sice jasný, že někdo může preferovat nějaké konkrétní typy strojů, ve kterých létá nejčastěji, taky mám své oblíbené, ale abych odmítal 50% strojů jen "z principu", to se podle mě ochuzuju o 50% veškeré zábavy, co hra nabízí...
 
https://www.rcfree.eu
CSW_Cassius Chaerea
Asi nějaký zavšivený monarchisti.
 
magot
Sparťanoj nevysvětlíš jak dobrá je Slávie Šklebící se
Upravil/a magot dne 06-03-2017 15:37
 
Mira
Cassius Chaerea napsal:

Asi nějaký zavšivený monarchisti.


a navíc se cpou kaiserkama od rána do večera..Úsměv
 
RH_Killer
Jsem včera testoval 110 G a mám otázku na odborníky. Co je ta fialová výbojka, která se zapne při osvětlení přístrojů?
 
Hot_Dog
Killer napsal:

Jsem včera testoval 110 G a mám otázku na odborníky. Co je ta fialová výbojka, která se zapne při osvětlení přístrojů?


Nebude to UV lampa která osvítí barvu na budíkách třeba jako v P-40?
 
RH_Killer
Hot_Dog napsal:

Killer napsal:

Jsem včera testoval 110 G a mám otázku na odborníky. Co je ta fialová výbojka, která se zapne při osvětlení přístrojů?


Nebude to UV lampa která osvítí barvu na budíkách třeba jako v P-40?

Budíky má podsvícený. Tohle svítí na sklo před zaměřovač. Tedy mě to tak připadá.
 
1stCL_pbarry
je to UV lampička, stejně jako má Ju-88, nebo A-5. Na skle ve 110 je jakýsi odraz.
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
Hot_Dog
Killer napsal:

Hot_Dog napsal:

Killer napsal:

Jsem včera testoval 110 G a mám otázku na odborníky. Co je ta fialová výbojka, která se zapne při osvětlení přístrojů?


Nebude to UV lampa která osvítí barvu na budíkách třeba jako v P-40?

Budíky má podsvícený. Tohle svítí na sklo před zaměřovač. Tedy mě to tak připadá.


Hale, BoK ještě nemám, v BF110 se nijak extra nevyznám, ale čím sou ty budíky podsvícený? Právě tou UV lampou, která svítí na fluorescenční barvu nanesou na těch budíkách. Ono bude vcelku jedno, kam je nasměrovaná, rozptýlený světlo se postará, aby se ta fluorescenční barva rozsvítila... Ruku do ohně za to nedám, jelikož jak píšu, nemužu se na tu G2 podívat ve hře a nevim, jak to v ní vypadá, ale podle toho co píšeš to bude ono, takle je to kupříkladu u většiny amerických letadel...

Edit: pbarry mě předběhl, máš to potvrzený...
 
RH_Killer
Jasně, už jsem na to koukal znovu. Nestihl jsem napsat. Fakt jsem vůbec netušil, že to tak bylo.
 
CSL1_Talbot
Ako to,ze tu nikto nepostol novy DD https://forum.il2.../?p=450431

i.imgur.com/dIGJpVN.jpg
i.imgur.com/GErMsOV.jpg
Upravil/a CSL1_Talbot dne 13-03-2017 07:38
[img]http://www.ulozisko.sk/obrazky/700632/sigpic3393_11.gif[/img] is not a valid Image.
 
Mira
Všeci totiž na TAW hrdinně drtí VVS Šklebící se
 
magot
Ještě že nepostli screen ze zbylých 98% Kubáně, to by totiž byla ta nejrovnější rovina všech rovin a lidem by došla s Ruskem trpělivost Šklebící se
Upravil/a magot dne 13-03-2017 14:18
 
Mira
magot napsal:

Ještě že nepostli screen ze zbylých 98% Kubáně, to by totiž byla ta nerovnější rovina všech rovin a lidem by došla s Ruskem trpělivost Šklebící se


Neber mi naději a iluze..Úsměv
 
Rumcajs
Dost zbytečná skepse. Cca 25% mapy bude voda. Voda je samozřejmě rovná, pokud zrovna není tsunami, nebo to není Niagara, nebo podobně. Ale asi to není ta klasická Ruská rovina, o které Magot mluvil. Hory samy o sobě zabírají asi tak 15% mapy. Navíc budou přímo viditelné z velké části oné placky. Podle všeho těch míst, kde si hory člověk vůbec neužije, bude na mapě poskrovnu. Hory a pobřeží jsou důležité pro navigaci. Na to není nutné být přímo nad kopcem, že? Spíš mi to přijde zcela naopak, že si na mapě užijeme málo prostoru, kde bude navigace složitá. Z velké části moře bude vidět břeh a i hory. Podle tvaru břehu bude navigace víc než snadná. Pokud navrch uvidím ty kopce, tak už jen zapnu autopilota k cíli. Podobně pak na té malé části mapy někde na severu bude navigace v nouzi víc než prostá. Prostě poletím na jih a za chvíli se ukážou kopce, podle nich se zafixuju.
Za mě zatím nejnáročnější navigačně byla Moskva. Když je člověk někde nad tím velkým lesem a všude jsou nějaký řeky, jezírka a les, hledá se alespoň zezačátku docela nesnadno. U Stalingradu je to snazší, když už vidím les, má výrazný tvar a člověk se zafixuje snadno. Podobně řeky. Volha a Don ... to se trefí snadno.
No tak jo, když chce být jeden zapšklý mrzout, nějakou placku si vždy najde a tam pak může rituálně fňukat nad 1C.
Non est specifica
 
Zifi
Miro je na každém z nás jak vidíme a žijeme svůj život. Jde o to nenechat se stáhnout negativními lidmi, kterých je všude spousta. Zdar a sílu Úsměv
 
clone9cz
LEON napsal:

V ROF jsem taky nedávno potkal nějaké dva české hochy, kteří létají výhradně za jednu stranu a když jsem je zval na TS, jestli si nechtějí chvíli zalítat s námi, tak odpověděli, že by je musela hanba fackovat, kdyby sedli do spojeneckých mašin. Tohle taky moc nechápu. Je mi sice jasný, že někdo může preferovat nějaké konkrétní typy strojů, ve kterých létá nejčastěji, taky mám své oblíbené, ale abych odmítal 50% strojů jen "z principu", to se podle mě ochuzuju o 50% veškeré zábavy, co hra nabízí...

No, stačí vyčkat pár let a budete se spolu v československé armádě prát o 10 letadel. A určitě to nebude kvůli monarchii, ale proto, že se amíkům zdálo dobré mít rozdělenou Evropu, jediná to příčina vzniku slovenského státu.
 
http://www.wwii-illusion.net
Paulus
Ehm , to jsem jaksi nepochopil. To je zas nějaká spiklenecká UFO teorie. To nás jako rozšťourali FBI, CAI ve spolupráci se Stasi či KGB. Já myslel, že jsme si to rozvrtali se Slovenskem sami. Zase jsem o něco chytřejší.Vyděšený
Upravil/a Paulus dne 13-03-2017 15:39
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Mira
Ta hláška v radiu " Jsem zraněn " ..to musí být dotyčný v nějaké dané vzdálenosti ode mně, abych to zaslechl ?
 
1stCL_Jiricek
Mira napsal:

Ta hláška v radiu " Jsem zraněn " ..to musí být dotyčný v nějaké dané vzdálenosti ode mně, abych to zaslechl ?

Ano
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,820,323 návštěv