May 18 2024 18:46:38
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 10

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
RH_Killer
310_cibule napsal:

Jak dlouho zhruba létáš simulátory? Kolik hodin na nich tak můžeš mít? A kolik odborných studií či publikací jsi napsal o FW 190? Jen tak pro zajímavost?

Co já vím? 10 let? Ujíždím na tom pomalu každej večer, tak si to na hodiny přepočítej. Odborých studií jsem napsal kolem 190 a všechny jsou zde k přečtení. Šklebící se
 
RH_Killer
1stCL_Fucida napsal:

Tak jsem dnes udělal další srovnávací měření A-3 a panika není na místě. Měření rozdílů výkonů proběhlo obdobně, naměřené výsledky jsou odpovídající. Jestli lze letadlo nějak významně jinak utrhnout, než v předchozím patchi, to si netroufnu tvrdit. Pocitově chci napsat ano, ale ten rozdíl je tak malý, že to může být jen ten pocit.

Plochou ustálenou zatáčku (@280 - 290 km/h) na maximálním výkonu ten A-3 dává pořád +/- stejně (tzn. dle hmotnosti 20 - 22 vteřin), dle sovětských testů odpovídá. Stoupavost také přesně odpovídá tabulkovým hodnotám, tedy alespoň do 4 km, výše jsem neměřil. Maximální rychlost jsem neměřil vůbec.

No tak už jsem starej a blbnu. Dík za odpovědi.
 
606_Druindin
Sem si včera teho foka vyzkoušel v prasomlejnech a oproti předminulému pači je to lepší (ten minulej sem v tom neletěl).
A do vrtáku sem nešel ani jednou, na rozdíl od P40ky Úsměv
 
310_cibule
Killer napsal:
Co já vím? 10 let? Ujíždím na tom pomalu každej večer, tak si to na hodiny přepočítej. Odborých studií jsem napsal kolem 190 a všechny jsou zde k přečtení. Šklebící se


V pohodě ;-)

Chtěl jsem jen naznačit, že je možná nějaký rozdíl mezi dobrozdáním leteckého inženýra, který napsal odborné pojednání o stodevadesátce včetně výkresové dokumentace a velmi podrobně testoval všechny virtuální fokáče od dob Warbirds... a dojmy nás ostatnich.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Fucida
Já snad jen aby nedošlo k nějaké mýlce...třeba pokud bych výše zmíněný měl být já Úsměv. Nevystudoval jsem letecké inženýrství, jako třeba Jiříček, Gryzlov či Čutora. Já mám fyziku a elektrotechniku Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_cibule
To je to samé :-D
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
CSW_Cassius Chaerea
A když mám petrohradskou fakultu trolování počítá se to taky?
 
1stCL_Novotny
Ne Cassi, Ty máš vodku! Šklebící se
 
310_cibule
Tak samozřejmě teprve absolvování tohoto či jakéhokoliv jiného humanitního oboru propůjčuje diskutérovi patřičnou erudici, jež je ozdobou jakéhokoli diskursu.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
alfik
Jedině bereš-li výplaty rovnou od Putina! Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
310_cibule
Nový DD https://forum.il2.../?p=448479

Oznamují, že do konce března by měli vydat podporu Open VR a že začínají dělat na spitu a další verzi šturma, z něhož dali tři obrázky včetně docela vymakaneho střeliště.
Upravil/a 310_cibule dne 04-03-2017 10:22
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Rumcajs
Mno Cibuláku, jak je vždy u postu nahoře napravo to číslo s dvojkřížem, třeba u toho posledního #152, tak to je tam od toho, abys získal přímo link na post, který chceš linkovat. Takže bys nám nemusel dávat odkaz na stránku, kde jsou mraky oznámení, ale mohlo by to skočit přímo na ten konkrétní DD. Zkus to Mrknutí

Jinak díky.
Non est specifica
 
310_cibule
Díky, to jsem nevěděl. Zkusím.

P.S. Bezva, funguje to. Kdo by to byl řekl... :-)
Upravil/a 310_cibule dne 04-03-2017 10:25
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Mira
Ty brdo, může mi někdo vysvětlit, co je to ted za módu a za příliv hráču v BoS..Od rána si blbnu na WOL a v chatu samý pláč a nářek od modrých pilotů ( zjevně nových a zjevně z WT ) o tom jak jsou ruský letadla OP, o tom jak kde jaká ruská mašina koho dostoupala a dojela v divu, o tom jak je Jak1B P2W prvek a podobný..už jsem si musel ten chat vypnout, protože tohle bylo otravný.. a smutný..Smutný
 
1stCL_Punkey
A dobře jsi udělal Míro. Chat jsem vypnul hned, jak tu fičurku přidali a cítím se mnohem šťastnějšímMrknutí
 
CSW_3IAP_Wolf
Není nad to...si ty ruský OP vyzkoušet...Šklebící se
 
Mira
No právě..vzhledem k těm počtům co panovaly při poslední kampani na TAW, jsem s kamarády šli pomoct rudé straně a vony se mi ty stroje tak nějak zalíbily Úsměv a proto na tom WOL se s něma učím, takže vidím že to není tak jak si někdo myslí..všechno má svoje..ale že bych si potřeboval vylívat srdíčko do chatu..
A nejlepší hláška v chatu na konec : Kde má F4 ukazatel paliva ?
 
CSW_Cassius Chaerea
3IAP_Wolf napsal:

Není nad to...si ty ruský OP vyzkoušet...Šklebící se
50 na druhej pokus. Za nácky na xtý pokus 39. Úsměv
 
CSW_3IAP_Wolf
Cassi lítal jsi WT?Šklebící sepokud ne,tak to nepochopíš.Mrknutí
 
alfik
Smiřte se s tím.
Jsou dvě skupiny virtuálních pilotů lomeno tankistů lomeno čehokoli.
Jedni mají rádi tu techniku, vzrůšo a srandu (někdy Úsměv jindy bych rozkousal klávesnici...), a druzí mají rádi vše Německé.
Ti první lítají s čímkoli, klidně na střídačku, ti druzí "peachují" že je druhá strana "OP".
Pro příklad si najděte video z WT na YT - "válečníci" za Němce běžně v jednom souvětí dokáží sdělovat, že 1) "Rusi jsou OP", a 2) "já bych nikdy do ničeho komoušského nevlezl".
V téhle hře to jiné nebude. A samozřejmě - čest výjimkám, znám lidi co sice lítají převážně jen jednu ze stran, ale ne z "ideologických" důvodů.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,904,196 návštěv