May 19 2024 00:44:40
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
1stCL_pbarry
Baron napsal:
Celkovo bola 7cka u VVS hodnotena vysoko, vyssie ako Jak 1.


Ovšem z důvodů, které v BOS nejsou, jako je třeba pevnost konstrukce..

Buďte v klidu. Je to ruská hra, Spitfire V v roce 43 bude na odstřel a Kobra bude rozkmitaná rychlejší P-40. Bříza zavládne Úsměv
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
1stCL_pbarry
Zifi napsal:

Ještě bych u Airacobry vyzdvihl stoupavost


To asi ne
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
Zifi
1stCL_pbarry napsal:

Zifi napsal:

Ještě bych u Airacobry vyzdvihl stoupavost


To asi ne


po tom co jsem to tady napsal, tak jsem začal hledat podklady pro tohle tvrzení a nějak se jich nemůžu dopátrat. A to jsem o této vlastnosti u P-39 tak přesvědčený
 
310_cibule
APDÉÉÉJT. SOSEJTE A PIŠTE, JSEM V HÁKU.

https://forum.il2...e-updates/

Už je tam i ta lavočka s efkovým švecovem.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
CSW_Cassius Chaerea
6. Bf 110 G-2 guns damage probability corrected (decreased);

Pochopil jsem to dobře, že účinnost zbraní byla snížena?
 
Deschain
Cassius Chaerea napsal:

6. Bf 110 G-2 guns damage probability corrected (decreased);

Pochopil jsem to dobře, že účinnost zbraní byla snížena?


spis pravdepodobnost jejich poskozeni
 
CSW_Cassius Chaerea
Tak to jo. DíkyÚsměv
 
Rumcajs
To je reakce na to, že ta stodesítka reagovala na jakýkoli zásah zepředu vyřazením všech zbraní. Měli tam nějakou pitomůstku v DM.

Jinak jsem to proletěl a dobrý. Nejprve jsem byl tedy hodně rozpolcenej, protože od posledního testování offline jsem si nechal zapnutý ty "simplified controls" a to dělá fakt divy. S tím se nedá normálně lítat. Pak mi to došlo, tak jsem zas zapnul "Expert" a oddechnul jsem si. A5 je u země svižná. Jsem celkem v pohodě utekl Lavočce a to dokonce do stoupání. Tedy měl jsem ten mod na 1.65 ATA s těma závěsama a pancířema.

Za povšimnutí stají klasická odolnost překližky proti poškození. Sundaval jsem s A5 Lavočku a pilot dávno mrtvej. Kouří se z ní se všech děr. Zásahy z kanónu všude možně a letadlo furt letí. Pak, aby se neřeklo, jsem tomu ustřelil kus směrovky. Ale stejnak to celé letělo dál. Mít za sebou LaGGa, FW by bylo již dávno naporcovaný na cimpr campr.

Ta změna u Lavočky mi nepřijde až tak zásadní. I dřív to nechcíplo hned, tak teď může na boost furt. Ale jinak stejný letadlo. Možná to bude důležitý pro La La Lítavce.
Non est specifica
 
Baron
Tak som si A5 testol offline - zda sa mi menej obratna ako A3 v minulom patchi (v novom som ju pre nedostatok casu este neletel). Ovsem rychlostne je to teda rachot. Na continues to letelo 570 (reportoval kolega z letky).Testovali ste niekto novy Fokac?
Hals - und Beinbruch!
 
CSW_Cassius Chaerea
Copak fokáč, ale Heinklel to je konečně zase dělo...Úsměv
 
Baron
Vazne? Toho som este netestoval. V com je rozdiel oproti predchadzajucej verzii?
Hals - und Beinbruch!
 
CSW_Cassius Chaerea
Ten nejmarkantnější v přidání jedničky do názvu.Úsměv
 
Zifi
He 111Z-1 ? Šklebící se
 
RH_Killer
Zdá se taky někomu, že A3 je zas o něco míň poslušná? Včera jsem totiž až moc často vrtal při přitažení. Třeba je to ale rukama. Mrknutí
 
Rumcajs
Killer napsal:

Zdá se taky někomu, že A3 je zas o něco míň poslušná? Včera jsem totiž až moc často vrtal při přitažení. Třeba je to ale rukama. Mrknutí
Taky mi přišlo. Ale páčto jsem jí moc v 2.007 nelítal, nic jsem neříkal. Svojí karieru s A5 jsem taky začal krásným vrtáčkem. Proto mě pak honila ta Lavina, abych jí mohl utíkat a utýct.
Non est specifica
 
RH_Killer
Rumcajs napsal:

Killer napsal:

Zdá se taky někomu, že A3 je zas o něco míň poslušná? Včera jsem totiž až moc často vrtal při přitažení. Třeba je to ale rukama. Mrknutí
Taky mi přišlo. Ale páčto jsem jí moc v 2.007 nelítal, nic jsem neříkal. Svojí karieru s A5 jsem taky začal krásným vrtáčkem. Proto mě pak honila ta Lavina, abych jí mohl utíkat a utýct.

Zdálo se mi, že zas víc dělá ty prapodivný kopance. Jsem zvědavej na názor ostatních.
 
Baron
Ano, tiez mi to tak pripada. Uz nespravim taku utiahnutu horizontalu ako predvcerom. Dalo sa to ocakavat, ze nam FockeWulfy skruhnu. Ale je to skoda.

Edit: Hm, tak som si otestoval aj A3. Ano, je horsia ako bola v minulom patchi. Nie je taka obratna, pomalsie stupa a pada do vyvrtky ovela skor ako predtym. Neprijemne. Zas dojemrdali FM. No, vzhladom na plac na (nielen) ruskom fore sa to dalo ocakavat.
Upravil/a Baron dne 01-03-2017 17:36
Hals - und Beinbruch!
 
1stCL_Fucida
Tak ta A-3 byla trochu über. I mně přijde lehounce stažená (sedl jsem do toho po 14 dnech), ale z mého pohledu to určitě není na škodu. A pokud opravdu stažená je, tak jen naprosto nepatrně.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
RH_Killer
Ale ivan se o tom nějak zapomněl zmínit že? To by taky nebylo na škodu.
 
Rumcajs
Kluci z 777 / 1C provádějí změny. Některé dokumentují, jiné ne. Kdybys žil v Rusku, byl bys na takový přístup zvyklý a rovnou bys věděl, že o změnách, které jsou nedokumentované, se nemá mluvit, natož diskutovat.

V tomto případě ale souhlasím s Fučidou, páčto ta reinkarnace FW 2.007 byla fakt nějak podezřele dobře vypečená.

Nicméně o to víc je smutné, že změny nepřiznávají. Když se na to dívám očima dodavatele SW, tak tomu nerozumím. Naši klienti by nás rozcupovali, kdybychom do change logu nedali třeba jen drobnou změnu barvy povinných políček. Ke každé verzi dodáváme kompletní seznam změn včetně nejvíc nejpitomějších detailů. Dokonce na vyžádání dodáme i kdy a kdo a co přesně změnil jako na úrovni každého písmenka. Asi kluci z 777 hrajou jinou ligu, kde se detaily nenosí.
Non est specifica
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,905,557 návštěv