May 02 2024 09:33:41
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
Bierglass
1stCL_Punkey napsal:

Tak já už nevím......můžete prosím někdo potvrdit, že ty cukance apod. máte horší na Wingsech než na Randomu?

Díky


Na Wingseech to stojí za prd i v RoFku. Neví někdo jsestli jde na druhý monitor hodit mapa?
Upravil/a Bierglass dne 09-01-2017 06:32
 
310_cibule
Bierglass napsal:
Neví někdo jsestli jde na druhý monitor hodit mapa?


Jde, třeba tahle http://il2mission....

Má to ale háček, či spíše pořádný hák. Pokud se v ní chceš pohybovat, musíš po posledním update povolit myš i pro druhou obrazovku. Pak můžeš její pomocí mapu posouvat. Jenže to uděláš párkrát a Il ti zamrzne. Tedy přesněji řečeno, mně zamrzne. Vyzkoušej to.
Upravil/a 310_cibule dne 09-01-2017 10:09
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Rumcajs
310_cibule napsal:

Bierglass napsal:
Neví někdo jsestli jde na druhý monitor hodit mapa?


Jde, třeba tahle http://il2mission....

Má to ale háček, či spíše pořádný hák. Pokud se v ní chceš pohybovat, musíš po posledním update povolit myš i pro druhou obrazovku. Pak můžeš její pomocí mapu posouvat. Jenže to uděláš párkrát a Il ti zamrzne. Tedy přesněji řečeno, mně zamrzne. Vyzkoušej to.
Ne aby tohle někdo používal! Pak bude Cibulemu mrznout počítač. Hezky si mačkejte O ve hře.
Non est specifica
 
AJaromir
Šklebící se
 
Bierglass
310_cibule napsal:

Bierglass napsal:
Neví někdo jsestli jde na druhý monitor hodit mapa?


Jde, třeba tahle http://il2mission....

Má to ale háček, či spíše pořádný hák. Pokud se v ní chceš pohybovat, musíš po posledním update povolit myš i pro druhou obrazovku. Pak můžeš její pomocí mapu posouvat. Jenže to uděláš párkrát a Il ti zamrzne. Tedy přesněji řečeno, mně zamrzne. Vyzkoušej to.

Myš pro druhou obrazovku? Jak proboha? Ve hře nebo ve vidlích? Som z toho volaký zmetěný
 
310_cibule
Ve widlích.

Il ti neumožní dát svojí mapu na druhou obrazovku, dokonce ji ani nemůžeš zvětšit, například roztáhnout přes celý kokpit.

Pokud chceš velkou mapu, musíš se za letu dívat do brífinku, ale zase nevidíš na zem.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Bierglass
310_cibule napsal:

Ve widlích.

Il ti neumožní dát svojí mapu na druhou obrazovku, dokonce ji ani nemůžeš zvětšit, například roztáhnout přes celý kokpit.

Pokud chceš velkou mapu, musíš se za letu dívat do brífinku, ale zase nevidíš na zem.

Kuwa kde ve widlích? Nekůžu to najít,Widle 10 žádnou takovou možnost nemají.
 
310_cibule
Aha, špatně jsem pochopil tvojí otázku. Il ti myš defaultně nepustí mimo okno hry. Změnit to můžeš v jeho konfiguráku takto: startup.cfg, [KEY = input] section, exclusive = 0/1
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Aces_Wild
DatavCZ napsal:
Ahoj, nemáte nějaké dobré nastavení pro ATI. díky

Používám následující (A10-7850k + R9 380 4GB, 2x4GB RAM):

i.imgur.com/FN8sd3q.png

Ve hře pak:

i.imgur.com/B6f68uK.png

s tím, že BoS ignoruje nastavení cílového FPS v Radeon profilu. I přes zámek na max 60 FPS musím mít VSYNC zapnutý, jinak se vlní obraz. 8xEQ (Enhanced Quality) pak nabízí ještě kvalitnější obraz než klasické 8x. Režim vyhlazování "Supervyhlazování" pak obdobně nabízí kvalitu na úkor výkonu. I přes toto nastavení funguje BoS obstojně. V případě nízkého FPS pošteluj jak samotné vyhlazování tak i jeho režim.
 
Mira
Chlapi nerad to dělám, ale musím si pobrečet..proč si mám montovat na E7 to neprůstřelné čelní sklo, když pak skrz něj dostanu od zadního střelce z Pešky jednou ranou IKčkoZamračený
Má vůbec nějaký efekt, nebo je tam jen na parádu..?
 
1stCL_pbarry
Ono to je trochu ošemetné. UB, AP-Švaky, VJa23 a MG151/15 jsou ve hře přeposilované zbraně, které ti propálí celé letadlo skrz na skrz. Brát pancíř smysl má, jseš malinko odolnější a dostaneš pak třeba zranění, kde bys bez pancíře dostal pk. Každopádně útočit v Emilovi ze šestý na Pešku je k ničemu.
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
Mira
To jo, blbost to byla, ale říkej to mladýmu ( počtem hodin v BoSku ), nezkušenýmu Úsměv, který se žene s vidinou sestřelu za Peškou, plazící se nad stromy a zdrhající domů..
Ale dík za odpověď Mrknutí
 
Rumcajs
Útok jednoho stihače na Pešku končí poškozením či zraněním útočníka ve většině případů. Pkčko taky není nijak řidká událost. Vlastně útok jednoho na cokoli s AI střelcema je ošemetný. Ale u Pešky je zvýrazněný těžkýma kulometama a celkovou odolností letadla vůči poškození. To většinou nutí útočníka, aby do Pešky nasázel dostatečný počet zásahů a tedy se na dlouhou dobu vystavoval palbě těch čarostřelců. Čelní útok na Pešku je při její rychlosti a manevrovatelnosti složitý, střílet umí i do boku. Zezadu je to skoro jistá sebevražda. Útok třeba na He 111 je mnohem snazší. Je to pomalé, velké a celkově nepříliš odolné. Nebezpečí, že člověk dostane nějakou kulku, je sice podobné, ale díky celkově menšímu času, kdy se člověk musí vystavovat nebezpečí, je to výrazně snazší cíl. Podobně útok na Bf 110 bývá úspěšnější z podobných důvodů. Poškodit stodesítku tak, aby nedoletěla, je snazší - člověk se nemusí tak dlouho vystavovat. Stačí olíznout oba motory a ona už někde spadne.
Co se týká přídavných pancířů a skla, je to ošemetné. Nikdy člověk neví, jestli mu to pomohlo nebo ne. Ono to je asi namodelované, jenže se člověk nikdy nedozví, kdy to zafungovalo. Za sebe beru pancíře na Bf 110, protože při útoku na pozemáky člověk koupí nějaké zásahy téměř vždy. Na stihače to nedávám, protože to něco váží a zhoršuje to výhled a jde to tak přímo proti největší zbrani stihačky, totiž být co nejmrštnější a nejrychlejší a nejvíc sexi.
Non est specifica
 
Deschain
Mira napsal:

To jo, blbost to byla, ale říkej to mladýmu ( počtem hodin v BoSku ), nezkušenýmu Úsměv, který se žene s vidinou sestřelu za Peškou, plazící se nad stromy a zdrhající domů..
Ale dík za odpověď Mrknutí


vlastně platí, že když si všimneš pešky tak si ji máš prohlédnout a odletět protože jinak umřeš, sklo nesklo, a to samý se šturmoviky atd Šklebící se
 
1stCL_Punkey
A přes to všechno ti Han napíše, že to testoval a je vše v pořádku. Tedy nejodolnější je Heinkel a Ju-88, následuje Šturm a světe div se teprve pak Peška, která je ale jen o malinko odolnější než 110
 
1stCL_Jiricek
1stCL_Punkey napsal:

A přes to všechno ti Han napíše, že to testoval a je vše v pořádku. Tedy nejodolnější je Heinkel a Ju-88, následuje Šturm a světe div se teprve pak Peška, která je ale jen o malinko odolnější než 110

No protože - aby po něm střelci nestříleli - to proti Pešce zkoušel s LaGGem a proti Heinkelu s Bf109. Tzn. s jejich zbraněmi... Jak jsme už zjistili i my - není ani tak problém v odolnosti letadel, ale v řádové rozdílnosti v účinností německých a ruských zbraní. O jejíž historické korektnosti se můžeme jen dohadovat...
 
311_Vont
Peška je totiž letadlo pro pacifisty s šibalským úmyslem rozbít někomu bábovičky Šklebící se
Na nikoho si nedovoluje a kdo si na ní dovolí, se zlou se potáže Cool
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
Baron
...a to este len uvidite az pride Po-2 Vyděšený
Hals - und Beinbruch!
 
Powerty
Však už to má v názvu "po dvou"! Šklebící se
 
310_cibule
Drobný DD včetně pár obrázků

https://forum.il2...ary/page-4
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,800,833 návštěv