May 02 2024 10:41:08
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
CSW_Cassius Chaerea
Dědečkové vzpomínají...

To já když bejval mladý, tak jsem sestřeloval messerchmitty už na nějakým video křápu na televizi. A na dlouhou dobu poslední "simulátor" jsem hrál na základce, kdy jsem ve 2Dčku házel bomby na Japonce. A když jsem měl konečně svůj těžce vydělaný PC, tak už vše mimo Šturmoviku bylo zastaralé.
 
310_cibule
A já si hrál v uhláku u kamen na horníka...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
clone9cz
Cibul, špatně. Teď si měl napsat, že se nojbergové obracejí v hrobě😂
 
http://www.wwii-illusion.net
ringlett
Dědečkové ...
To sice nejsem, ale na samém začátku devadesátejch se mi povedlo z dřevěné krabice, papíru, a špejlí jako táhel vytvořit siluetu zaměřovače a čelního skla čehosi, co se podle pohybů kniplu z další špejle pohybovalo ve výřezu a čím se dala sledovat silueta letadélka ovládaná odvíjením protizávažíček a umístěná o kus hloubš v té bedně.

Pakárna, a té práce s tím. A to zklamání když to pořádně nefungovalo ani dvě minuty Úsměv

A nějak vážněji jsem taky začal až na kamarádově pc s Jane´s WW II FIghters Úsměv Na vlastním pak běhala o pár let později původní verze Il - 2 která tenkrát vyšla jako dárek pro předplatitele v L+K ...

Pravěk
Úsměv
Nelétám, občas se plazím ...
 
Baron
Možno pravek ale zato krásne spomienky Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
alfik
Tsch, to já su tak starej, že jsem párkrát letěl ve skutečném letadle! Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
hybca
Borci, po dlouhé době jsem zapnul šturma a šíleně sem i seká. Nepomohl ani reinstal, vymazání všech adresářů s původní hrou ani přepínání mezi grafickou náročností v settings. Je pravda, že jsem se přestěhoval a mám aktuálně nového providera, respektive novou IP adresu, ale tak to snad není nic zásadního, co by mohlo mít vliv na plynulost hry...máte někdo nějaký tip, jak s tím naložit?
i.ibb.co/X77nbn3/banner2.jpg

i5-6600K @ 4.6 GHz, ASUS Z170 Pro Gaming, Gigabyte RX 5700 XT Gaming OC 8G, Kingston 8GB KIT DDR4 2400MHz CL12, Noctua NH-C12P SE14, Win 10 Pro
 
Baron
Môžeš to popísať trochu bližšie? Presťahovanie ani provider by na to nemali mať vplyv. Pozri ci ti fungujú všetky ramky, a pozri ci nemáš zasvinené vetraky na GF. Vyzerá to na nejaký HW problém.
Hals - und Beinbruch!
 
hybca
v podstatě není co popisovat. Je to tak jak jsem psal. Před asi měsícem a půl jsem šturma vypínal a fachal jak měl. Dnes jsem PC přestěhoval do nového bytu, zapojil, spustil šturma a šíleně se to seká. I v menu je menší stutter, ale největší při letu (offline i online), kde hra je takřka nehratelná. Nic jsem v PC neměnil, nic jsem neinstaloval (až teda právě dnes ten reinstal šturma) a přesto se PC chová takto divně.
i.ibb.co/X77nbn3/banner2.jpg

i5-6600K @ 4.6 GHz, ASUS Z170 Pro Gaming, Gigabyte RX 5700 XT Gaming OC 8G, Kingston 8GB KIT DDR4 2400MHz CL12, Noctua NH-C12P SE14, Win 10 Pro
 
1stCL_Fucida
Máš problém ještě někde jinde, než ve Šturmovi? Zkusil jsi nějakou jinou náročnou hrou?
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
hybca
právě že nic jiného nainstalováno nemám
i.ibb.co/X77nbn3/banner2.jpg

i5-6600K @ 4.6 GHz, ASUS Z170 Pro Gaming, Gigabyte RX 5700 XT Gaming OC 8G, Kingston 8GB KIT DDR4 2400MHz CL12, Noctua NH-C12P SE14, Win 10 Pro
 
magot
To vypadá na snížení výkonu CPU
 
Baron
Čéče to je divné.... Napadá ma či ti to nejak nekoliduje s antivirákom. Tiež sa pozri na drivery GK. No a nechaj si skontrolovať softwarovo komp,. či tam nemáš nejaké svinstvo, a prečisti si ho. Mne to niekedy docela spomaľuje PC, tak ho radšej raz za týždeň nechám prebehnúť čistiacim softwarom.

EDIT: Jo a daj si GK do defaultných nastavení.
Hals - und Beinbruch!
 
hybca
no...možná nějaký šotek...jen tak for fun jsem se chtěl podívat na nastavení GK. Nevím, tonoucí se stébla chytá, ale u vpravo u hodin mám ikonu NVIDIA, tak si řikám, že na to kliknu. A vyskočí hláška: i.ibb.co/7R7nsqG/hlaska.png

To jak kdyby nebyla nainstalované grafárna ne...a jelo to jen na integrovanou v CPU...melu nesmysly? Je to cesta? Jak to rozchodit...?
i.ibb.co/X77nbn3/banner2.jpg

i5-6600K @ 4.6 GHz, ASUS Z170 Pro Gaming, Gigabyte RX 5700 XT Gaming OC 8G, Kingston 8GB KIT DDR4 2400MHz CL12, Noctua NH-C12P SE14, Win 10 Pro
 
magot
To tak nainstaluj nvidia drivery Úsměv
 
hybca
demence v přímém přenosu...to je pak těžký, když si zapojim monitor do základovky místo do grafiky. Trhání obrazu vyřešeno! Mrknutí
i.ibb.co/X77nbn3/banner2.jpg

i5-6600K @ 4.6 GHz, ASUS Z170 Pro Gaming, Gigabyte RX 5700 XT Gaming OC 8G, Kingston 8GB KIT DDR4 2400MHz CL12, Noctua NH-C12P SE14, Win 10 Pro
 
Baron
LOL! Hlavne ze všetko dobre dopadlo Šklebící se Tož Hybčo, veľa zostrelov a šťastných pristati Mrknutí
Hals - und Beinbruch!
 
hybca
díky Výsosti Úsměv zase se potkáme a poučíme pár rudokožců
i.ibb.co/X77nbn3/banner2.jpg

i5-6600K @ 4.6 GHz, ASUS Z170 Pro Gaming, Gigabyte RX 5700 XT Gaming OC 8G, Kingston 8GB KIT DDR4 2400MHz CL12, Noctua NH-C12P SE14, Win 10 Pro
 
CSW_Cassius Chaerea
Na Sibiři se potká takových starých známých až je to k velikosti Sibiře zvláštní...
 
310_cibule
Vítej v klubu, hybco. Věz, že postupem věku se to nezlepšuje Úsměv
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,801,108 návštěv