May 02 2024 12:38:13
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 1
ATA_Paul

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
Baron
606_Druindin napsal:

neměl by Baron urychleně napsat, že je to jen beta Thunder? Úsměv


neměl
Hals - und Beinbruch!
 
Hot_Dog
Baron napsal:

606_Druindin napsal:

neměl by Baron urychleně napsat, že je to jen beta Thunder? Úsměv


neměl


Souhlasim Barone, taky mi přijde, že kdyby to byla beta, tak už na ní za těch 6 měsíců, co P-47 máme ten její DM upravili... Ale ne, furt se rozpadá snáž než cokoliv jinýho ve hře a R-2800 taky h**** vydrži. Bojím se bojím, že to takle chtěj a myslej vážně...
 
Baron
Chýb v dmg modeli sú si vývojári vedomí. Netýka sa iba P-47 a netýka sa iba dmg modelu. Reporty od testerov majú, pokiaľ je mi známe, na opravách sa pracuje. Zatiaľ sa však v teste neobjavili. Je možné, že zmenu prinesie veľký májový patch spolu s Me262 a... No veď uvidíte.
Hals - und Beinbruch!
 
clone9cz
Cass by věděl. Aby se dostali komunisti k moci, tak se musel svět rozesrat, někde i dvěma válkama. První tedy Clod, což není v angličtině pěkný výraz, druhý BoX, a třetí bude ten správný mužik. Pak už budeme spokojení s čímkoliv.
 
http://www.wwii-illusion.net
Hans-Assi
petsild napsal:

Kdo má silný hw a hodně grafické ram může si pod DX11 opět zvýšit dohlednost a zlepšit tak celkově grafiku. Pohlídat třeba na grafice GTX 970, tam by využití vram nemělo přesáhnout 3,5Gb osobně odzkoušeno.
Postupujte dle návodu zde: https://forum.il2...visibilit/


Je tato více jak dva roky stará věc ještě aktuální pro momentální stav hry nebo je to už překonané?
 
Hot_Dog
Hned v prvni vete pisou, ze to uz nefunguje... Tedy jiz to neni aktualni, primo ve hre vsak muzes nastavit terrain detail x4. Od doby co zvedli dohlednost terenu, kterou taky muzes nastavit, myslim , ze je naprosta vetsina lidi s jeho vykreslovanim naprosto spokojena. Problem uz je jen dohlednost objektu vcetne letadel 10km, kterou nijak neporesis... Ale jednou to snad zvednou aspon na 15, lepe 20km...
 
Ajvn
Barone jak to vidíš. Mluví se o problému dohlednosti objektů a to včetně (hlavně) letadel? Nebo se s tím musíme smířit na věky věků tak jak to je dnes? A nebo: V čem je problém? Engine? No smířím se i s tím, že se ze zlepšením "dohledu, rozhledu" nedá nic dělat. Ale skus mi (nám dát naději) .Mrknutí
 
Hot_Dog
Ja sem pojal nadeji, ze treba v tom velkym kvetnovym patchi, o kterym Baron psalÚsměv Ale je to nicim nepodlozena nadejeŠklebící se
 
Ajvn
Byl první máj , byl lásky čas. Hrdliččin zval k patHum hlas. Šklebící se
 
Zifi
Hledáte problémy kde nejsou. Kdo s tím má problém, tak potřebuje větší rozlišení monitoru
 
Baron
Ajvn napsal:

Barone jak to vidíš. Mluví se o problému dohlednosti objektů a to včetně (hlavně) letadel? Nebo se s tím musíme smířit na věky věků tak jak to je dnes? A nebo: V čem je problém? Engine? No smířím se i s tím, že se ze zlepšením "dohledu, rozhledu" nedá nic dělat. Ale skus mi (nám dát naději) .Mrknutí


Nie, nehovorí sa. Dohladnost lietadiel je dostatočná - predstav si napr. cigarový objekt o veľkosti 9,5 metra - to je dĺžka trupu Spitfire Mk. IX, ten mal myslím presne 9,54 m - a pozri sa na neho z 10 km. Pravdepodobne uvidíš bodku na pozadí za ideálnych podmienok, ak vôbec. Ideálne je pozrieť sa nad seba a hľadať dopravné lietadlá, ktoré spravidla lietajú vo výške okolo 8 km (aspoň teda ja som dopravákom vyššie ešte neletel a to v nich sedím docela často). Sú oveľa väčšie ako Spitfire, ale pokiaľ nezanechávajú kondenzačné stopy, tak ich nájdeš iba ťažko. Na 15 km Spita neuvidíš vôbec a na 20 km na to môžeš zabudnúť úplne. A to píšem o idealnych podmienkach so skvelou dohladnostou bez mrakov. Co sa týka budov, podľa môjho názoru by mali byť vidieť skôr ako je to teraz, na druhej strane oblasť pre bombardovanie je viditeľná na niekoľko desiatok km, čo bohato postačuje. Nemyslím si, že by dohľadnosť chceli meniť, aktuálnym stavom dosiahli rozumný kompromis medzi hrou a reálnym pohľadom. Faktom ale zostáva, že hodne - a to myslím fakt hodne - závisí na hardwareovom vybavení a na nastavení hry ako takej. Tým nemyslím iba vybavenie kompu ako bedne ale aj monitor. Čím kvalitnejší a väčší monitor, tým skôr nepriateľa uvidíš a identifikuješ.
Upravil/a Baron dne 28-04-2019 11:58
Hals - und Beinbruch!
 
Hot_Dog
Tak myslim, ze to je dost slovo do pranice, pokud prijmeme nazor, ze na vic jak 10km spita neuvidis, coz si myslim, ze nemusi bejt vzdy pravda, tak je tu spousta veci, ktery bys nad 10km videt mel... Velka letadla, cile pro bombardovani, kondenzacni stopy, svazy letadel, atd, atd... A nevidis je, protoze limit vykreslovani objektu je cca tech 10km. Navic sami vyvojari i Jason rikali, ze by chteli dohlednost zvysit, ale je to tezke ohledne hardwerovych naroku, neb narocnost logicky roste s druhou mocninou vzdalenosti...

To ze to neresej, neb to povazujou za v soucasne dobe dostacujici, je pro mne teda novinka... Ikdyz teda verim, ze to ve skutecnosti neberou za OK a nekdy to resit budou...
 
Paulus
Dle mého názoru limit vykreslováni objektu na 10 km je dostatečný,( v jiných hrách je to horší) i když by limit mohl být vyšší.
Mně spíš vadí že se mi na ½ km a méně celé letadlo nezobrazí. Je vidět střelba, ale letadlo né! Případně letadlo zaměřím a nepřítel zmizí, nejen proti zemi…, dělá to i u spolubojovníků s výrazně silnějšími PC než mám já.
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Ajvn
Dík Barone. Tak to je v prdeli.
Paulus tento problém popsal naprosto přesně. Zažívám naprosto totéž. Tudíž více mých popisů zlého "rozhledu" a "dohledu" netřeba.
HotDogu taky si pamatuju, že Jason někde hovořil o potřebě zvýšení dohlednosti. Takže naděje umírá poslední...

Jinak mám tento již starší monitor:
https://www.czc.cz/samsung-syncmaster-2443bw-cerny-lcd-monitor-24/59676/produkt/

Grafická karta: GeForce 760 GTX (4GCool

Grafické nastavení ve hře mám na totální Full.

Stačí? Nestačí?
 
Ajvn
Ten vyřecht tam nepatří alébrž tam mělá být závorka.Úsměv
 
Paulus
Dalším problémem je vypadávání zvuků motorů, střelby. Někdy se zasekává střelba i když už by letadlo nemělo mít náboje.
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Ajvn
Tohle mi dělá až po posledním "céčkovém" patchi. Nějaká bugina. Toto asi opraví lehce...
 
ringlett
Hele něco se dělalo s P-47?

Já jen že to fakt normálně Doře neulítne a dneska se za mnou jedna hnala přes pět čtverců, z 5000 stop až do 12000 a nedohnala, začla tři kiláky ode mě a skončila s honičkou o půl kilometru blíž.

Navíc jsem v další letu vzal korunu stromu a prvně se neroprsknul hned na něm ale dotáhnul to na letište.

Buď jsou změny nebo divnej den.
Nelétám, občas se plazím ...
 
datelko
Paulus napsal:

Dalším problémem je vypadávání zvuků motorů, střelby. Někdy se zasekává střelba i když už by letadlo nemělo mít náboje.



Ale v singli ti to nevypadáva , alebo hej?
Mrknutí
 
Paulus
Ano to je pravda, zvuk vypadává jen v některých serverech.
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,801,599 návštěv