April 25 2024 12:52:03
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
LesniHU
Saburo napsal:

LesniHU napsal:
Nejspis to bylo placnuti naslepo.

téměř máš pravdu, proto jsem použil slovo nejspíše ale viz níže

LesniHU napsal:
Kazdopadne se nabizi otazka, proc v takovem pripade vubec povolit 2500 u zeme - vyrazne vyssi opotrebeni a co z toho?

vyšší výkon to z toho bylo

opomněl jsi dodat, že těch 2500ot bylo povoleno pouze s vyšším plnícím tlakem a jen proto ten motor mohl točit vrtulí více a získal tím ty koniky navíc (nebo tah, je jedno jak to nazveš)
což při nižším plnícím tlaku nebylo možné, respektive mohl ale nezískal by tím nic navíc jen to tvé opotřebení například (a proto nebylo žádných 2500ot na druhé rychlosti kompresoru, bo ten kompresor tam vyšší plnící tlak nezvládl)
Dobra, protoze tady neni slovo nejspise, tak se ptam, cim je to podlozene? Zatim mi to prijde jako krasny kruh, v manualu neco je, z toho odvodime, jak to bylo ve skutecnosti a konstatujeme, ze manual ma pravdu a tak to bylo. Konkretne body "jen proto mohl tocit vrtuli vic" a "kompresor tam vyssi tlak nezvladl".

Mimochodem, ten graf z 19-11-2018 14:45 je spatne, myslim tim prubeh, ne absolutni hodnoty, nominal se nesmi v tech skoro trech dotknout forsaze, musi jit paralelne s nim do 4.5, peti km vysky, kde protne prodlouzenou primku druheho stupne.
 
Aces_Wild
Holiday Sale Launched from Nov. 21 - Nov. 26th!

* slevy, slevy, slevy kam se podíváš: Úsměv (platí pro jejich eshop i pro Steam)
-- 66% na BoS a BoM
-- 25% na BoK
-- 30% na Bf 109 G-6, Hs 129 B-2, La-5FN (Series 2) a Spitfire Mk.VB Collector Planes
-- 40% na Ju 52/3m a Yak-1b Collector Planes
-- 50% na Fw-190 A-3, La-5 series 8, P-40E-1 a MC202 Collector Planes
-- 50% na 10 Days of Autumn a Blazing Steppe kampaně
-- 66% na veškerý obsah Rise of Flight

Celá zpráva
 
1stCL_Jiricek
Zdravím. Řadě z nás se to po patchi seká. Přitom FPS je u někoho stejné, u někoho dokonce lepší než před patchem.

Někdo nějaké poznatky? Dá se to nějakým nastavením odstranit? Ví někdo, co "narostlo", že to teď mašiny nestíhají?


P.S. Thunderbolt je ve vzduchu krásný. Ale jak málo vydrží je na pováženou. Zvláště při uvážení toho, čím byl povětsný, a toho kolik toho vydrží ruské mašiny, pověstné opakem. Čtyři útoky na čtyři P-47 skončily okamžitým zastavením jejich motoru, z toho jeden se rozpadl na prvočinitele. Na druhou stranu fakt moc krásně hoří :D
Upravil/a 1stCL_Jiricek dne 23-11-2018 13:28
 
saldy
Já měl vždy drobný záškuby při zásazích druhého letounu, pak to na nějakou dobu zmizelo , teď jak jsem střílel na Boston a zase mi tam skočil mikrozáškub. Jo a na BOK byla nedávno sleva 37%. Henschel si asi zatím nekoupím, jsem už tak zahlcenej obsahem.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Paulus
Microschutering se mi objevil, neměl jsem ho! P-47 opravdu nic nevydrží, divné?! Taky A-20B se mně zdá velmi rychle zničitelná, rozpadne se po pár ranách z dvacítky už ve vzduchu.
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Baron
U mna sa zvysila plynust pomerne vyrazne, zvlast v kariere pri mnozstve lietadiel. Na MP bez problemov. Vase poznatky som posunul vyvojarom.
P47D je early access, jeho DM sa este bude upravovat. Jeho nevelke pevnost je reportovana pracuje sa na oprave.
Hals - und Beinbruch!
 
Mira
Barone co A8 a její " chlazení " ? MW50 na G14 by prý taky potřebovalo poladit..Úsměv
 
Baron
Casom.
Hals - und Beinbruch!
 
magot
a tady recenze na bandasku abyste neplakali ..
YouTube Video



 
SepiaX
Naprosto zbytečná recenze, je to jako bych psal recenzi na barák když stojí teprve základy.
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Rumcajs
Mě to přišlo zajímavý. Zjevně to je určený pro lidi, kteří mají zkušenost z WT. Tak tohle vzniklo, aby jim to usnadnilo ten náraz na trochu jiný level reality. Že maximálka je číslo, který lze dosáhnout po splnění sbírky podmínek. Že palivo je věc,která váží a není bezedné. Že ty báječné zbraně zase váží moc a mají podstatný vliv na výkony. Že mise není jen 3, 2, 1 ... air start, pár divokých zatáček a pak gong a tabulka bodů.

Navrch, vlastně se mi chce trochu provokovat, není celé to naše virtuální poletování zbytečné? Sedíme na křesle, nic nám nehrozí, vypadáme u toho jak {nějaké vhodné slovo}, na hlavě máme tykadlo vod TIRu, po ruce lupu na identifikaci dotů a hlásíme cosi do TSka o kontaktech na deváté. Pro spolubydlící jistě námět na lecjaký úsměvný hovor s kamarádkama u kafe :-)
 
Paulus
Kdybychom to neměli tak bychom se nudili…, ehm s těma kamarádkami asi neŠklebící se
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
SepiaX
Bylo to myšleno tak že P47 se bude jistě upravovat a není to finální produkt . I když létat se zavřenými chladiči+plyn 100%+vrtule 100% a s wepem po celou dobu letu má také své kouzloMrknutí
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
CSW_Cassius Chaerea
SepiaX napsal:

Bylo to myšleno tak že P47 se bude jistě upravovat a není to finální produkt . I když létat se zavřenými chladiči+plyn 100%+vrtule 100% a s wepem po celou dobu letu má také své kouzloMrknutí
To jde?
 
Fiks
SepiaX napsal:

Bylo to myšleno tak že P47 se bude jistě upravovat a není to finální produkt . I když létat se zavřenými chladiči+plyn 100%+vrtule 100% a s wepem po celou dobu letu má také své kouzloMrknutí


Přestaň chlastat,jinak všechno vykecáš Šklebící se
 
SepiaX
Ano jde to a ještě vykecám že Fiks se včera protáhl s P47čkou lodním lanovím bez úhony. To maš Fído za to že jsi měl více bodůVyděšený
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
CSW_Cassius Chaerea
Výška 1500 metrů. V šesté minutě vyprší čas boostu, v deváté minutě dochází k poškození motoru a následně i zadření. Jinak na onlinu mám vyzkoušeno, že se to na malých rychlostech přehřívá.

YouTube Video



 
Saburo
máš tam příliš horký vzduch do karburátoru, otevři trochu klapky od mezichladiče a pak to třeba vydrží déle..
stejné ovládání jako pro inlet u La-5
 
AJaromir
Co si pamatuji, tak P-47 do FSX od A2A simulations (což je v addonech pro FSX/P3D absolutní špička) měl jinak na levé straně kokpitu indikátory otevření klapek chladiče oleje a mezichladiče, na kterých byla vyznačena i ideální poloha otevření pro co nejmenší odpor vzduchu. Bylo to vymyšlené celkem chytře, že při nominálních parametrech motoru se při daném nastavení stíhal uchladit.
 
SepiaX
Pravda létal jsem do 1000m.
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,758,510 návštěv