May 04 2024 15:05:58
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
Mira
Proč mi po pár minutách používání emergency režimu na K4 vyletí červená hláška " emergency time extendet " a moturek se po chvíli odebere do hajan? Měl jsem za to, že je možné ho použít až 10 minut..
 
Baron
Na G14 a K4 si kontroluj tlak, inak prídeš o motor. A áno vydrží 10 minút.
Hals - und Beinbruch!
 
Mira
Tlak stále v normě 0,6 - 0,7 .. ale občas ta hláška o nízkém tlaku vyskočila, ale to jsem hned ubral. Zjevně dělám něco špatně Úsměv
 
Baron
10 minút to vydrží a v dogfight to je užitočné. G14 ma tlak umiestnený vedľa ľavej nohy.
Hals - und Beinbruch!
 
Ajvn
Hoši nemám FC.
Přesto se mi mezi letadly se kterými můžu letět oběvily dva hadraplány. Camel a Pfalc (nebo tak nějak). No, ale letět s něma stejně nemůžu.
Kde je teda chyba? Nemají tam být vůbec? Anebo mají být použitelné, ale jsou seklé? Má tohle někdo taky tak?
 
Baron
Je to bug. Bude odstránený.
Hals - und Beinbruch!
 
Ajvn
Takže s něma poletím anebo ty éra odstraní?
 
Ajvn
Jinak perfekt. Vypadá to ,že mi fakt lehce stouplo FPS.
 
CSW_Cassius Chaerea
P-47 pěkný, pěkné skiny, odřený jen trochu v kokpitu, nic co by vadilo. K4 hnusné oprejskané skiny, hnusný oprejskaný kokpit. P-47 zvuk motoru nic moc, asi dobře odhlučněné letadlo.

P-47 normál munice střelba na 19 sekund, extra munice střelba na 31 sekund.
 
Baron
Ajvn napsal:

Takže s něma poletím anebo ty éra odstraní?


Pokiaľ nemáš Flying Circus, tak nepoletíš. Budú odstránené.
Hals - und Beinbruch!
 
petsild
Ukažte pls nějaké Úsměv videjko P-47 a (vs) K4 děkuji.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
Rumcajs
Tak tohle je super. Zkusil jsem offline Pfalzíka III. 4x Pfalz + 4x Dr.1 versus 4xSpad a 4XCamel. První let a prostě zkouším, jak to lítá. No rozsekali jsme ty ententíky na cimpr campr. Měl jsem 5 sestřelů z těch 8 celkem.
Mno, bych to uvedl na pravou míru. Předtím jsem párkrát zkoušel to samé já P47 vs FW a Bf a bylo to špatné. Něco jsem občas sundal, ale ... ale. Spíš jsem dostával přes držku.
Zkrátka si toufám říct, že ten úspěch Pfalzíků byl dán převahou těch lítadel nad lítadlama spojenců. To ve mě evokuje pocit neodkladného patche, tohle tak přeci nemůže zůstat. Že by Pfalz D IIIa. mohl sundaval vembloudy na počkání? Ne, něco je prostě špatně.
 
LesniHU
1stCL_Fucida napsal:

LesniHU napsal:

Ano, nicmene: 1) dle grafu, co mam v archivu (a nekdo ho tu uz linkoval) to vypada, ze vykon stale jeste znatelne roste, 2) znam, ano, 3) ano, ale graf vykonu uz tohle podchyti, viz bod jedna. Chybi ti tam za ctvrte, reaktivni tah z vyfuku, ktery se zvysuje se zvysujicimi se otackami. Takze znovu, a mozna lepe formulovany dotaz: vi nekdo o duvodu, proc by drive uvedene nastavalo, a ktery by mohl podlozit lepe nez konstatovanim, ze je to teoreticky mozne? Vi nekdo o nejakem podobnem letadle, kde by vyse uvedene nastavalo, treba diky informaci z manualu?


Tohle by mě taky docela zajímalo Úsměv. Pokud by měla výkonová křivka motoru klesnout, pak by režim s 2500 rpm de facto postrádal smysl. Zvlášť u podobných CSP systémů.

U Luftwaffe jsem nenarazil na křivku, která by něco podobného naznačovala.
u RAF taky ne a u USAAF, kterou, priznavam, nemam tolik pokrytou, taky ne. Ani u P-47M.

Hot_Dog napsal:

Saburo napsal:

při druhé rychlosti kompresoru a 2500ot/m letadlo nakonec letělo nejspíše pomaleji než při "ideálním" režimu 2400ot/1000mm


Z těchto dvou příspěvků sem pochopil, že si myslíš, že na druhý stupeň kompresoru letadlo na 2500ot/min poletí pomaleji nebo maximálně stejně rychle jako při 2400ot/min. Jelikož to odpovídá tomu grafu ze hry a já si to uměl vysvětlit teoreticky, tak sem to vzal. Teď se tě ptáme, podle čeho tak konkrétně usuzuješ? V poslednim příspěvku si rovnou odpověděl neoptimálně nastavené listy vrtule...
Nejspis to bylo placnuti naslepo. Kazdopadne se nabizi otazka, proc v takovem pripade vubec povolit 2500 u zeme - vyrazne vyssi opotrebeni a co z toho?
Vysvetleni pro omezni vyssino stupne se nabizi nekolik (teplota stlaceneho vzduchu, otacky kompresoru a tak), gryzlov by mozna vedel. Kazdopadne ten graf na me pusobi, ze dotycny zjistil maximalni pouzitelny rezim *ve hre* a protoze chladic je s vyssimi otackami zatizeny vic, asi to letel na mensi vykon, nez je herni maximum, a skonci lhur nez s 2400. Asi. Cele vlakno jsem necetl :-).
 
Baron
Rumcajs napsal:

Tak tohle je super. Zkusil jsem offline Pfalzíka III. 4x Pfalz + 4x Dr.1 versus 4xSpad a 4XCamel. První let a prostě zkouším, jak to lítá. No rozsekali jsme ty ententíky na cimpr campr. Měl jsem 5 sestřelů z těch 8 celkem.
Mno, bych to uvedl na pravou míru. Předtím jsem párkrát zkoušel to samé já P47 vs FW a Bf a bylo to špatné. Něco jsem občas sundal, ale ... ale. Spíš jsem dostával přes držku.
Zkrátka si toufám říct, že ten úspěch Pfalzíků byl dán převahou těch lítadel nad lítadlama spojenců. To ve mě evokuje pocit neodkladného patche, tohle tak přeci nemůže zůstat. Že by Pfalz D IIIa. mohl sundaval vembloudy na počkání? Ne, něco je prostě špatně.


Prdlajs, vyskúšaj si to online. Alebo sadni do Camela. AI sú blbučké aj na nastavení Ace.
Upravil/a Baron dne 20-11-2018 21:57
Hals - und Beinbruch!
 
petsild
Rumcajs napsal:

Tak tohle je super. Zkusil jsem offline Pfalzíka III. 4x Pfalz + 4x Dr.1 versus 4xSpad a 4XCamel. První let a prostě zkouším, jak to lítá. No rozsekali jsme ty ententíky na cimpr campr. Měl jsem 5 sestřelů z těch 8 celkem.
Mno, bych to uvedl na pravou míru. Předtím jsem párkrát zkoušel to samé já P47 vs FW a Bf a bylo to špatné. Něco jsem občas sundal, ale ... ale. Spíš jsem dostával přes držku.
Zkrátka si toufám říct, že ten úspěch Pfalzíků byl dán převahou těch lítadel nad lítadlama spojenců. To ve mě evokuje pocit neodkladného patche, tohle tak přeci nemůže zůstat. Že by Pfalz D IIIa. mohl sundaval vembloudy na počkání? Ne, něco je prostě špatně.

Leda tak v jiné dimenzi...
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
magot
Cassius Chaerea napsal:

P-47 pěkný, pěkné skiny, odřený jen trochu v kokpitu, nic co by vadilo. K4 hnusné oprejskané skiny, hnusný oprejskaný kokpit. P-47 zvuk motoru nic moc, asi dobře odhlučněné letadlo.

P-47 normál munice střelba na 19 sekund, extra munice střelba na 31 sekund.

má prdelovej warning radar?
 
Saburo
LesniHU napsal:
Nejspis to bylo placnuti naslepo.

téměř máš pravdu, proto jsem použil slovo nejspíše ale viz níže

LesniHU napsal:
Kazdopadne se nabizi otazka, proc v takovem pripade vubec povolit 2500 u zeme - vyrazne vyssi opotrebeni a co z toho?

vyšší výkon to z toho bylo

opomněl jsi dodat, že těch 2500ot bylo povoleno pouze s vyšším plnícím tlakem a jen proto ten motor mohl točit vrtulí více a získal tím ty koniky navíc (nebo tah, je jedno jak to nazveš)
což při nižším plnícím tlaku nebylo možné, respektive mohl ale nezískal by tím nic navíc jen to tvé opotřebení například (a proto nebylo žádných 2500ot na druhé rychlosti kompresoru, bo ten kompresor tam vyšší plnící tlak nezvládl)

P-47 je jinak super, bohužel na airquake serverech nemá šanci

tail radar nemá
 
1stCL_Fucida
Baron napsal:

Je to bug. Bude odstránený.


U A-8 je zjevně nějak přehozené tahání souřadnic defaultní polohy hlavy (LuaScripts/SnapViews/...). Imho je přehozena souřadnice vertikální a horizontální.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Baron
Vysiel hotfix, ktory odstranuje lietadla FC v ponuke pre tych, co nemaju FC.
Hals - und Beinbruch!
 
BP_Iceman
Ahoj pánové.
Mám prosbu. Většina lidí zaznamenala nárůst FPS.
Já mám ale opačnou zkušenost. Před patchem fps v průměru 90/100, nyní do 50 s častými dropy na 25 fps. Nastavení stále stejné. Nepřidal něco čeho jsem si nevšiml??
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,814,407 návštěv