April 18 2024 04:22:14
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
1stCL_Werner
310_Snakes napsal:

1stCL_Fucida napsal:

310_Snakes napsal:
Máte někdo něco?


Kdyby něco hmatatelného bylo, diskuse okolo tohoto tématu by nebyly tak velkolepé....


Tak si říkám "proč to tam tedy dávají?". Proč tam bude modifikace pro stodevítku s 1.98 ata, kde se její nasazení konkrétně dohledat nedá? Zatímco legitimní konkurenti tohohle "jednorožce" na Spojenecké straně v tuhle chvíli chybí... Spit Mk.IX s +25lb. boost, Spit Mk.XIV s +21lb. boost nebo Tempest s +11lb. boost, které prokazatelně lítaly. V USAAF pak Mustangy a Thunderbolty... (Lightningy??)
Spita devítku slíbili, čtrnáctku naznačili .. a co Tempest? Bude mít taky modifikaci na +11lb? Co ty na to Barone? Úsměv

Tohle vypadá jako prodejní taktika z War Thunderu Naštvaný

Tady ještě uvolnění 1,98 ata z března a jakých jednotek se to mělo týkat.
http://www.kurfur...ce198.html

Osobně si myslím, že během Bodenplatte se 109 s 1,98 ata neproháněli. Nicméně autoři BoXu si nikdy nelámali hlavu s dobovým zasazením, nebo logikou. Verze MiGů, LaGGů a spol, které se vyrobily v sériích o pár kusech jsou ty nejčastější ve vzduchu. Německá letadla jsou na východní frontě autory zuby nehty, a všemi možnými i nemožnými prostředky výkonostně omezována, tak aby byla navozena nějaká rovnováha už v roce 41. Teď budou stát proti imperialistům a to už rusové koušou líp a tak aby modrým zavřeli hubu, budou si zase západní červení muset užít protivníky, kteří nelítali. Úsměv
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
Mira
Saburo,( nebo někdo jiný ) kde je prosímtě přesně ten obrazek těch modifikací ? Díky
 
CSW_Cassius Chaerea
1,98 ATA? Pche, až bude La 7, bude i 2,9 ATA málo...
 
Saburo
já jsem osobně naprosto alergickej na 20mm kanony u K-4 a je jedno jestli je v čumáku nebo jsou v gondolách, pro tutu "modifikaci" neexistuje jediný důkaz...
(tu větu co se používá jako důkaz odněkut vytrženou z kontextu o tom, že nějaká Grupe dostala ty "kanonenvogel" znám)

ale to, že budou v nabídce samotné hry mi nijak nevadí, stejně nakonec záleží na tom kdo dělá misi a jestli jí chce postavenou na reálném základě nebo jako WT shit a pak je na mě jestli já se zůčastním nebo ne

producenti hry chtějí tu hru prodat co nejvíce hráčům a pro spoustu hráčů (i tady mimochodem) "čím víc proužků, tím víc adihaš" ... nemám s tím problém, proč taky

@ mira General discussion / developer-diary-210 / č.14 příspěvek

@ fuči koukal jsem na ten report, škoda že tam není někde průběh plnícího tlaku, dál nechápu pár věcí Úsměv
co je to H + delta H a 8/80 obojí v zápiscích měření rychlosti
jinak počítám, že Va je IAS a Ww je vypočtená TAS

p.s. ve 150 octanovém Poníkovy bych se nějakých Lavoček vůbec nebál Mrknutí
 
606_Druindin
odkaz na těch 150 here:
https://forum.il2...ent=691276

ale zatím to je fejk ne? Úsměv
 
1stCL_Fucida
Saburo napsal:

@ fuči koukal jsem na ten report, škoda že tam není někde průběh plnícího tlaku, dál nechápu pár věcí Úsměv
co je to H + delta H a 8/80 obojí v zápiscích měření rychlosti
jinak počítám, že Va je IAS a Ww je vypočtená TAS


H, resp. delta H je rozdíl výšek, je tam vždycky konstantní rozdíl v rámci jedné výšky. K čemu to ale u protokolu je uvedeno, jestli je to třeba hodnota, na které bylo provedeno měření, to netuším.
8/80 taky nemám tucha Úsměv.

Jop, Va je IAS, Vw je TAS.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Baron
Saburo napsal:
@Barone, na Il2 foru je obrázek možných modifikacé Spita a jedna modifikace tam je 150octane fuel Úsměv
Bude tuta modifikace následně dostupná pro všechny Spojenecké letadla, jmenovitě P-47 a 51 co přijdou do BoBo?
Víš/nevíš, řekneš/neřekneš (nemůžeš)? Šklebící se


C je spravne. Nemozem. Je toho viac co sa pripravuje, ale je to Top Secret.
Hals - und Beinbruch!
 
Saburo
co na to říct, zkazil jsi mi den, ty jeden ... Šklebící se
 
Mira
Zdá se mi to, nebo je ten obrázek z fora fuč..
 
Art
Aces_Wild děkuji za info. Tu skartaci prostě nepochopím Šklebící se :/

Baron napsal:

Art napsal:

Děkuji Barone za odpověď. Ještě by mě zajímala jedna věc. Z čeho berou FM pro P47? Když DCS uvedlo, že jsou záznamy K.O. (nechápu proč ..)

Hm, tak to je "super", že tu máme zase "na půl" udělanou 190 ... zase doufat na zázračnou opravu Smutný

Proč se vývojáři rozhodují takhle podivně ... Záznamů je o tom X Y a oni to tahají jak se jim zachce. Píšu jen pocit.


Po poradí:
- Podklady na P47D majú tak z amerických a ruských archivov, ako aj zo súkromných zbierok. Pokiaľ je mi známe, Jásóň obehaval v Štátoch firmy, kde sa Thud vyrábal vrátane materskej firmy a rovnako i múzeá. Oslovení boli aj majitelia lietajúcich strojov. V neposlednom rade je medzi testermi chlap, ktorý renovoval a lietal s reálnou P47D.

- Fw-190A-8 je stále vo vývoji, je to stroj pre BP. V súčasnosti je iba Early Acces a tak to treba brať. Opravujú sa všemožne veci, od žalúzií na motore, prehrievanie motora, tlak, ATA atď atď atď. Už v nastávajúcej aktualizácii budú zmeny v FM na tento stroj. Teda aspoň dúfam, stať sa môže ešte všeličo.


Díky za vysvětlení. Jsem zvědav o kolik se to s DCS bude lišit Úsměv Snad ne moc. Trochu se ve mě rozhořel malý plamínek naděje, snad se to někdy všechno srovná a vývojáři se vys.. na jednostrannost.
 
LesniHU
8/80 je pomer hustoty vzduchu ve vysce vuci te na hladine more, deltaH je dusledek naporoveho efektu zvysujici tlak, ktery je na sani motoru.
 
1stCL_Fucida
LesniHU napsal:

8/80 je pomer hustoty vzduchu ve vysce vuci te na hladine more


Jo, to by sedělo, díky Úsměv

deltaH je dusledek naporoveho efektu zvysujici tlak, ktery je na sani motoru.


Viděl jsi tu tabulku? To by výsledek měl být spíš H - dH, než H + dH, ne? Nezdá se mi, aby náporovým efektem byla výsledná "větší" výška. Ale jestli je to jen o sčítání nebo odečítání "rozdílu", tak je to asi fuk.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Saburo
lesníku díky, první mám Mrknutí ale to druhé Zamračený

napadlo mě to samé co fučiho, je to tedy nějaký koeficient?
pak ale proč není pro všechny výšky?
co je to RAM efekt a jak pomáhá kompresoru vím

mohl bys to nějak rozvést i třeba do SZ ať to tu nezaplavujem, díky
 
1stCL_Fucida
Saburo napsal:
mohl bys to nějak rozvést i třeba do SZ ať to tu nezaplavujem, díky


Klidně sem Úsměv O tom, co je a co není zaplavování naštěstí rozhodujeme my, strana Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Baron
Saburo napsal:

co na to říct, zkazil jsi mi den, ty jeden ... Šklebící se


Šklebící se

Co mozem povedat je to ze vysooktanove palivo bude. Nielen do Spita. Necakajte ho ale hned. Snad ked vyjde Tempest alebo Mustang. To vsak iba predpokladam, nic oficialne.
Hals - und Beinbruch!
 
CSW_Cassius Chaerea
A bude taky benzín "speciál" do šturma?
 
Baron
Nie. Na to je samohonka
Hals - und Beinbruch!
 
1stCL_Fucida
Baron napsal:

Nie. Na to je samohonka


A doprdele! Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Powerty
Saburo napsal:

já jsem osobně naprosto alergickej na 20mm kanony u K-4 a je jedno jestli je v čumáku nebo jsou v gondolách, pro tutu "modifikaci" neexistuje jediný důkaz...
(tu větu co se používá jako důkaz odněkut vytrženou z kontextu o tom, že nějaká Grupe dostala ty "kanonenvogel" znám)


Nevím o jaké vytržené větě mluvíš, ale údajně jedna (s důrazem na to jedna) K-4 s MG 151/20 v motorové instalaci měla být dokonce přidělena k III/JG 11. Mělo se jednat původně o prototyp W.Nr. 330 112.

Abys mě nekamenoval: Zdroj "Messerschmitt Bf 109K, JaPo, 1997".
Upravil/a Powerty dne 13-11-2018 18:12
 
1stCL_Novotny
1stCL_Fucida napsal:

Baron napsal:

Nie. Na to je samohonka


A doprdele! Šklebící se


Fuči neboj, co by bumbali!! Šklebící se Mrknutí
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,714,068 návštěv