March 29 2024 06:55:58
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 13

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
Aces_Wild
Developer Diary #202

* úpravy FM pro vysoké rychlosti; toto FM pak budou aplikovat i na stávající letouny
* úprava Fw 190 A-8:
-- schopnost nést SC 1000 a M8 Panzerblitz 1 HE rakety
-- přibude možnost odebrat MG 131
-- vzniknou tak 4 modifikace:
---- Fw 190 A-8
---- Fw 190 A-8 Sturmjäger
---- Fw 190 F-8
---- Fw 190 G-8
* tyto modifikace budou aplikovat i na další letadla; více info v nadcházejících DD
* obrázky Bf 109 K-4, P-47D-28 a Fw 190 D-9:
forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2018_09/Bf109K_1.jpg.ec4e5b66d2ff771d615f291965f685e8.jpg

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2018_09/Bf109K_2.jpg.701ed9005912fa08af00e6230fa975e9.jpg

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2018_09/p47_1.jpg.7222af934dd0b7c6abb7594901bb08a3.jpg

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2018_09/p47_2.jpg.72cd73dfa2e3f1257e1501e5b45eebfb.jpg

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2018_09/Fw190D_1.jpg.a78a548b3cf32fae580dc391e55401b9.jpg

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2018_09/Fw190D_2.jpg.80bd3e3ccc410a4958d57a863aa678e1.jpg



mapa Boddenplatte:
* tvůrci map pracují na síti silnic a osídlení (kolem 300)
* vytvořili si novou funkci pro tvorbu map (special settlement block designer tool)
* město je fiktivní, pouze ukázka nástroje:
forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2018_09/Town_2.jpg.7bd4b7cc4d5022dec10f91319f51686a.jpg
 
hybca
borci, nevíte někdo, jak si správně nastavit otevírání team/global chatu? Blahé paměti jsem dostal osvícený nápad vymazat si namapování global chatu a nastavil si nově jen team chat. Často se mi totiž stávalo, že jsem na online serverech místo nahlášení pozice nepřítele naprášil sám sebe a svou pozici, nejlépe i výšku. Abych předešel těmto přehmatům, zbavil jsem se možnosti psaní do globálu a otevření team chatu si "zjednodušil" změnou původní kombinace. Ale co čert nechtěl, i přesto, že global chat namapovaný nemám, po kliknutí na příslušné tlačítko pro team chat píšu do globálu!
Abych to nějak vyřešil, tak jsem zkusil opět namapovat oba chaty s naprosto rozdílnou kombinací, ale přesto mohu již psát jen do global chatu a ať udělám jakoukoli změnu, výsledek je stejný. Jinak řečeno, team chat mi otevřít nejde. Nemáte někdo nějakou dobrou radu? Pro vyloučení jakýchkoli pochybností jen dodám, že nové namapování neodpovídá žádné další funkci v ovládání (není oranžová ikonka).
i.ibb.co/X77nbn3/banner2.jpg

i5-6600K @ 4.6 GHz, ASUS Z170 Pro Gaming, Gigabyte RX 5700 XT Gaming OC 8G, Kingston 8GB KIT DDR4 2400MHz CL12, Noctua NH-C12P SE14, Win 10 Pro
 
1stCL_Punkey
Teď mě také možná osvítilo. Ty tím novým namapováním potřebuješ tu zprávu odeslat ne vyvolat konzoli chatu. Konzole je jedna, ale 2 způsoby odeslání zprávy.

Právě až při odeslání zprávy si zvolíš jestli do global nebo team chatu....
 
dene
Tak som si kúpil ten trackir a je to... fakt pecka. Len čo som si navykol otáčať hlavou a zmenil si nastavenia, aby mi to vyhovovalo, tak akoby sa zmenila celá atmosféra v lietadle. Je to pohodlné, prirodzené a predovšetkým to neskutočne zjednodušuje orientáciu. Mám dojem, akoby pohľad z lietadla dostal viac rozmerov, dá sa lepšie odhadnúť vzdialenosť, perspektívu a tým aj rýchlosť lietadla bez neustáleho kontrolovania budíkov. Btw, v MP sa nájdu aj takí, ktorí lietajú bez toho a používajú pre rozhľad myš, alebo klobúčik na joyi? V diskusii na oficiálnom fóre som sa dočítal, že je mnoho pilotov, ktorí keď majú s trackir problém, tak radšej ani nelietajú.
 
magot
můžeš hypnotizovat klidně i vidle ale jak špatně mrkneš tak naformátuješ disk Šklebící se
YouTube Video



 
AJaromir
Emulovat myš umí i TrackIR
 
LEON
dene napsal:

Tak som si kúpil ten trackir a je to... fakt pecka. Len čo som si navykol otáčať hlavou a zmenil si nastavenia, aby mi to vyhovovalo, tak akoby sa zmenila celá atmosféra v lietadle. Je to pohodlné, prirodzené a predovšetkým to neskutočne zjednodušuje orientáciu. Mám dojem, akoby pohľad z lietadla dostal viac rozmerov, dá sa lepšie odhadnúť vzdialenosť, perspektívu a tým aj rýchlosť lietadla bez neustáleho kontrolovania budíkov. Btw, v MP sa nájdu aj takí, ktorí lietajú bez toho a používajú pre rozhľad myš, alebo klobúčik na joyi? V diskusii na oficiálnom fóre som sa dočítal, že je mnoho pilotov, ktorí keď majú s trackir problém, tak radšej ani nelietajú.


Pro TrackIR jsou tu dokonce i samostatná vlákna Mrknutí
Např.: http://vwings.net...ad_id=2708
 
https://www.rcfree.eu
Aces_Wild
Developer Diary #203

* ke konci září nebo začátkem října přijde další aktualizace; opravy a vylepšení:
-- mód kariéry
-- vylepšená stabilita tankových bitev v multiplayer
-- opraveny německé bomby, aby odpovídaly období 1944
-- nové modifikace pro Fw 190 A-8 zmíněné v minulém DD
* vylepšené kolize mezi vozidly a objekty bez zásahu do FPS
* stromy zastaví nebo odkloní/zpomalí střely
* přepracované grafické efekty:

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2018_09/gfx_01.jpg.21ad5ab9786333fddcea5d0d79b2db2a.jpg

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2018_09/gfx_02.jpg.40b9fab1b1b5a8324553bec19b849106.jpg

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2018_09/gfx_04.jpg.3cb6b1290e9d501226a8119b4fb9297e.jpg

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2018_09/gfx_06.jpg.ab708e99fb0f91efc488489519c19e05.jpg

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2018_09/gfx_07.jpg.fd2bbaa18156e2fb52c225c7858bfff5.jpg

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2018_09/gfx_09.jpg.b861461ea9c81775e3992a7413175499.jpg

Více obrázků v odkazu.


Dále se chystá:
* předběžný přístup pro Bf 109 K-4 a P-47D-28 později na podzim
* nové Collector Plane - Po-2
* Pfalz D.IIIa a Sopwith Camel pro předběžný přístup do Flying Circus před koncem roku
* nové tankové modely zaberou spoustu času, pro Tank Crews dorazí až začátkem příštího roku
* animovaná posádka tanku (ETA: jaro 2019)
* schopnost AI kontrolovat nové tanky
* hlavní systémy tanků a model poškození by měl mít připraven před létem 2019
* započaly práce na novém UI pro tanky a velitele tanků
* v plánu 4 nové tanky od Digital Forms připravené před jarem 2019:
-- M4A2 Sherman
-- T-34-76 mod. 1943 vyrobený továrnou #183 (nejpravděpodobněji; stále dohledávají přesnou variantu)
-- PzKpfw IV Ausf.G se Schürzen
-- PzKpfw III Ausf.M:

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2018_09/PzIII_01.jpg.b9fa4f1e2b421054eca4afe68adddf79.jpg

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2018_09/PzIII_02.jpg.bac4482384204d81b9d07ccc1c46ba1c.jpg

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2018_09/PzIII_03.jpg.232b5971a2025a6949fc1d66424904d2.jpg

Více obrázků v odkazu.
 
Deschain
Koukal jsem na ty "vylepšený efekty" prijde mi to stejny jak to co tam je ted
 
Lanc
Vyznie to ako picung ale toto je take typicke, kurva ruske. Rozrobit si vela veci naraz a potom plakat ze sorry ale mame toho vela. A nebudu dokoncene ani tanky ukoncene a vydaju zase nejaky Battle of %uj vie co, v stadiu mapa a tri lietadla.
2/JG26_Krak
 
http://squadron.achileus.cz/
AJaromir
Lanci, to je problém organizace práce. Vem si, že tam máš modeláře, grafiky, programátory. Modelář dodělá model, a předá jej grafikovi. Jakmile jej předá, začne dělat další model. Musí to jít jako na běžícím pásu, jinak bude placený za nicdělání.
 
Hot_Dog
Další věc je, že nikdo nenutí nikoho nakupovat v "preorderu" (ikdyž občas zapláčou, že by peníze dost potřebovali) a pokud to člověk koupí až po oficiálním vydání, mimochodem jako každou jinou hru, tak zatím ve všech třech připadech v tý době dostal hotovej produkt o několik levelů jinde, než cokoliv jiného za posledních deset let v oblasti (ww2) combat simulátorů...
 
Lanc
Ale jasne, ze to kupit nemusis. Trosku je potom problem ked prides na server a si na mape, kde su napr. Spity XXX a ty si si nekupil nic, lebo cakas na vydanie hry a si odkazany bud zatat zuby a lietat to, v com proti tomu menovanemu Spitu nemas sancu alebo zmenit server. A tu je dalsi hak. Aky server? Kam pojdes ked ich je kvalitne urobenych iba PAR? Alebo to nekupovat vobec a hotovo. Pockat kym sa zalozi nejaky komunitny Team Pegasus a dat im par rokov az desatrocie. Medzitym lietat MSX Flight Sim lebo asi len tam sa neda zapnut Jak-mod v ktorom rusi dokazu neuveritelne veci ale samozrejme podla dokumentov zachovanych z WW2 a stale tajnych. Kurva som si ulavil
2/JG26_Krak
 
http://squadron.achileus.cz/
606_Druindin
Lanc napsal:

Ale jasne, ze to kupit nemusis. Trosku je potom problem ked prides na server a si na mape, kde su napr. Spity XXX a ty si si nekupil nic, lebo cakas na vydanie hry a si odkazany bud zatat zuby a lietat to, v com proti tomu menovanemu Spitu nemas sancu alebo zmenit server. A tu je dalsi hak. Aky server? Kam pojdes ked ich je kvalitne urobenych iba PAR? Alebo to nekupovat vobec a hotovo. Pockat kym sa zalozi nejaky komunitny Team Pegasus a dat im par rokov az desatrocie. Medzitym lietat MSX Flight Sim lebo asi len tam sa neda zapnut Jak-mod v ktorom rusi dokazu neuveritelne veci ale samozrejme podla dokumentov zachovanych z WW2 a stale tajnych. Kurva som si ulavil


Kraku tobě na devítku spita nestačí Bf109-G6 nebo Fw190-A5 ??? Když teda nechceš investovat do Bodenplate?
Co teda pak budeš dělat s Mustangem nebo Tempestem? Budeš zase psát do chatu že jsme všeci cheateři Úsměv
 
RH_Killer
Sem si říkal co že se to tam děje. :-)
 
Lanc
Kraku tobě na devítku spita nestačí Bf109-G6 nebo Fw190-A5 ??? Když teda nechceš investovat do Bodenplate?
Co teda pak budeš dělat s Mustangem nebo Tempestem? Budeš zase psát do chatu že jsme všeci cheateři Úsměv


Ty vole, neser. Ta hlaska v chate nedavno mala humorny podton a nevrav kua ze ti to nedoslo. Ja som nepisal ze mi je to malo a ten Spit xxx bol len priklad. Na vlastnosti Jaka mi tiez nieco povies? BoBp mam lebo som to kedysi ako podnapity (somar) kupil. No a zrazu tu mam dve zaujimave odpovede. Bud si to nekup alebo 'je ti malo co mas'? Úsměv Cely moj koment je v podstate o tom, ze namiesto aby dokoncili jednu vec poriadne, rozrobia si ich niekolko a kazda je potom taka aka je. V dlhsom vyvoji je uz len hadam DayZ.
A aj tak mate betonove Spity...
2/JG26_Krak
 
http://squadron.achileus.cz/
CSW_Cassius Chaerea
Lanc napsal:
A aj tak mate betonove Spity...
Lítej ve štuce a vykroutíš ho, srabe.
 
Baron
Iba osobny nazor Lanci, rovnako ako tvoj. Spity v ziadnom pripade nie su betonove. Vo stvrtok sme sa stretli so 606kou na Knights of the Air serveri na opacnych stranach, a Spit sa rozpadol po kratkej davke. Mozu ti to potvrdit chlapci zo 606. K tvojmu vyjadreniu k Jaku - Jaky boli, su a budu jedni z najlepsich stihaciek na vychodnom fronte. Rychly, obratny, dobre stupa a s vynimkou Jak-1B aj dobre vyzbrojeny. Zvlast v rukach dobreho pilota je to smrtelne nebezpecny stroj. Tiez je o zopar metrakov lahsi, preto sa po nom manevre hlavne v horizontale tazko opakuju. Nie je to ale ziaden uberstroj, Bf a Fw maju nad nim v niektorych aspektoch vyhodu. Len tie silne a slabe stranky treba poznat a vyuzit ich. Tiez sa vyjadrim k tomu, ze ide o nedokoncene hry. Dovolim si oponovat - s vynimkou Bodenplatte, co je Early pristup a treba ho tak brat, su oficialne vydane hry (BoS, BoM, BoK) hotove. Ze dalej vylepsuju tieto diely GB si myslim ze je jedine dobre. Ked to porovnam s dalsimi leteckymi simulatormi, 1C ma hodne vysoke tempo vydavania jednotlivych dielov, pricom ide o samostatne hry so vsetkym co k tomu patri. Na to, aky je to maly tym, klobuk dolu.
Hals - und Beinbruch!
 
606_Druindin
Lanc napsal:

Kraku tobě na devítku spita nestačí Bf109-G6 nebo Fw190-A5 ??? Když teda nechceš investovat do Bodenplate?
Co teda pak budeš dělat s Mustangem nebo Tempestem? Budeš zase psát do chatu že jsme všeci cheateři Úsměv


Ty vole, neser. Ta hlaska v chate nedavno mala humorny podton a nevrav kua ze ti to nedoslo. Ja som nepisal ze mi je to malo a ten Spit xxx bol len priklad. Na vlastnosti Jaka mi tiez nieco povies? BoBp mam lebo som to kedysi ako podnapity (somar) kupil. No a zrazu tu mam dve zaujimave odpovede. Bud si to nekup alebo 'je ti malo co mas'? Úsměv Cely moj koment je v podstate o tom, ze namiesto aby dokoncili jednu vec poriadne, rozrobia si ich niekolko a kazda je potom taka aka je. V dlhsom vyvoji je uz len hadam DayZ.
A aj tak mate betonove Spity...


Hele, za poslední měsíc jsi nám to do chatu psal dvakrát, a žádnej humornej podtón jsem z toho teda nevyčetl. Spíš naopak. Pokud seš horká hlava tak nejdřív napočítej do desíti než se rozhodneš takovej blábol hodit do veřejnýho chatu. Cheatovací nálepku fakt nepotřebujem. Dík.
Zbytek už jsou jen tvoje subjektivní názory. Pokud si myslíš jaky jsou spity nebo yaky über stroje doporučuju ti si to dlouhodobě vyzkoušet. Stejně je na "KOTA" servru spojenců v "primetime" míň.
 
Mira
Já to říkám..ta hláška, kdo koho sestřelil, patří z chatu pryč. Jako na TAW. Pak to dělá jenom zlou krev Úsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,600,326 návštěv