May 02 2024 23:34:49
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
magot
Ne je to zmatený, některé mapování je např. jen na osy, nicméně lze ho viditelně namapovat - tzn. přiřadit tlačítko (čili ne-osa) dané funkci ale in game to nefunguje ačkoli je viditelně přiřazeno. Nikde není přesně popsané jak které letadlo namapovat.
To u Il-2 46 není. Tam jsou osy zvlášť. Btw a je to tam taky krapet zmatené, např. najít bombsight.
Když jsem poprvé nainstaloval Mc-202 - prostě jsem to nestavil některé věci. Až pak mi kdosi odsud poradil co a jak ... (To jsem neměl zkušenost z BOS)
Teď už vím páč jsem se v tom x hodin vrtal .. ale jak říkám to je má zkušenost s BOSkem
Upravil/a magot dne 22-07-2018 00:35
 
LEON
Jak důkladnou má multiplayer Flying Circus (potažmo IL-2 BOS) kontrolu, jestli připojující se hráč nemá nějaké aktivní mody? Ptám se zejména s ohledem na to, že v ROF se dalo v multiplayeru používat mnoho modifikací přes nastavení MODS=OFF, třeba úplně jiný vzhled krajiny, nebo úprava zvuků.
 
https://www.rcfree.eu
Baron
Mod off znamena, ze lietas iba s nastavenim, ktore umoznuje hra. Nic viac nic menej. FC nie je ROF.
Hals - und Beinbruch!
 
magot
BOX nepodporuje žádné mody. Nebo ano?
 
Baron
No, to nie je celkom presne. Ked si zapnes moznost Mods On, mozes mody pouzivat aj online. Zavisi to ale na adminovi servera, ci ich povoli.
Hals - und Beinbruch!
 
Rumcajs
Teď mi to došlo. On už je early access pro Flying Circus. No tak jsem to hnedka běžel koupit.

Skočím ted do Spadu a chvíli lítám. Pak zas Dr.1. Jo, lítám na Kubáni, aby to bylo historicky věrné. Je tam moře a to prý ve Francii taky bylo. Tenkrát. A jako fajn bych řekl. Dr.1 mě poslouchá o něco víc, než ROFkové Dr.1. Kam až tedy moje paměť sahá. Nikdy jsem v ROFku s těma rotačníma motorama neuměl lítat. Sice jsem odstartoval a letěl a i třeba něco sundal, ale prostě mi to nešlo tak jako jiným. Teď mi přišlo, že to je lepší. Že to je míň jankovitý. Ale dost možná je to jen iluze, že už jsem to zapomněl.

Sundal jsem tedy párkrát Spadíka, jednou se nechal i trefit. Je to zatím takový polotovar mezi WW1 a WW2. Třeba mi přijde nereálné, aby se na plátnu ukazovaly záblesky zásahů. Zvuky zásahů mi taky přijdou příliš plechové na to, kolik plátna a dřeva je použito. Dmg model bude asi dost podobný s ROFkem. Při palbě z 50 metrů se Spad celkem ochotně rozebere na součástky. Většinou odpadne křídlo. Motor po zásahu taky za chvíli začne škytat, aby pak chcípnul úplně. Ale třeba klasický olej do xichtu ze zasaženého motoru jsem zatím nezaznamenal. Útok se Spadem na letiště vyšel podle očekávání. Dostal jsem se k výstřelu, a pak už se válel po zemi.

Tak těším se na to. Snad zas oživne nějaký WW1 server.
 
LEON
To Baron: Tak to je pozitivní zpráva. Já v ROF sice v multiplayeru používal mody na vylepšení krajiny, což byl pro mě spíš handicap, protože proti daleko detailnější krajině soupeř zmizí rychleji z očí, ale věřím tomu, že si mnoho lidí krajinu ze stejného důvodu naopak značně zjednodušilo.

To Rumcajs: To bude asi placebo, do FM zatím nijak moc nezasahovali, mně přijde Spad i Dr.1 v chování stejný jako v ROF.
 
https://www.rcfree.eu
Baron
Nie Leo, nie je to placebo. Dreidecker je na ovladanie prijemnejsi ako v ROF - tzn. nie je taky zakerny hlavne do lavej strany. Tiez motor nie je taky skleneny ako v ROF a vydrzi viac, predovsetkym v strmhlavom lete. Ale pozor, pretocit ho mozes aj tak, treba si strazit otacky. Ovsem nie je lahke s nim lietat, co je vsak historicky korektne. Hlavne uz spomenuta lava zatacka chce trochu cviku. Kto ovlada Dr. 1 a Spad sa ulakomi na zostrel (= zacne tocit), je z neho mrtvola. Dreidecker ho utoci v priebehu jedneho kola.

FM z RoF nebol prevzaty bez zmien, korekcie sa robili. To plati (bude platit) aj pre dalsie masiny z FC. Pilotom rotacnych motorov sa ulahci, az pride nastavenie jednotlivých lietadiel. Podla vsetkeho to ale zase tak skoro nebude, snad uz na jesen. Momentalne sa skusaju a vylepsuju dalsie masiny a veci nielen do FC, ale aj do IL2:Great Battles a TC. Strucne - je sa na co tesit. Kazdopadne FC je uz teraz inde ako povodne ROF. A to je ROF moja srdcofffka.
Upravil/a Baron dne 22-07-2018 16:59
Hals - und Beinbruch!
 
LEON
Vždyť jsi Barone o tři strany dříve psal, že FM měnit nebylo třeba. Jak to tedy je, měnilo se nebo ne? Děláš mi v tom zmatek Úsměv

Baron napsal:
Don't call it a port please. Completely re-mastered planes except for the FM which was not necessary.

Jason

 
https://www.rcfree.eu
Rumcajs
Čemu nerozumíš LEONe? Neměnilo se, ale není stejné Cool

Podle všeho je to původní FM, ale je trochu přivohnuté.
 
Baron
Leo, FM sa nemenilo ako celok. Nie je ale mozne preniest rovnake FM bez zmeny do noveho enginu. Pisal som o tom na inom mieste. Preto tam zmeny su, ale ti co maju ROF, budu (a su) vacsinou milo prekvapeni. V konecnom dosledku zalietaj si to a posud sam Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
LEON
Ano, po necelých čtyřech dnech létání jsem to posoudil a letový model Spada a Dr.1 se mi zdá úplně stejný jako v ROF Mrknutí Pokud tam nějaké rozdíly jsou, tak jsou mými rukami subjektivně neměřitelné. Možná při startu jsem se musel víc soustředit na pedály, zdálo se mi, že to při rozjezdu mělo snahu víc tančit, ale to je asi tak všechno. Neříkám, že to je špatně, mně se letový projev letadel v ROF zdál perfektní, obzvlášť směrovka Šklebící se
 
https://www.rcfree.eu
Baron
Potom je to v poriadku Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
Safrik
Tedy souhlasím s tím nastavením, koupil jsem tanky, a poměrně dost dlouho jsem hledal na netu (ve hře jsem to po 0,5 h vzdal) jak se ku*va ovládají tanky Smutný Nedala by se k těm 50 založkám s nastavením ovládání přidat jedna další kde budou jen tanky? Nebo někde přehledně nahrnout nějaké info s defaultním nastavením?
 
Paulus
Někde výš Ti to postnul Magot. Tady to je v češtině.
"E" – startování motoru
"Kurzory šipky" - pohyb (hra automaticky překládá tyto jednoduché směrové příkazy pedálům, spojkám a změně převodů).
"RALT - C" - zavře/otevřený poklop (jízda s otevřenými otvory je zřejmě nebezpečnější).
"LCTRL - C" - změní střelec a řidiči.
"Mezerník nebo LeftMouseButton" – střelba z kanónu
"RightMouseButton" - střelba z kulometu
"RALT - G" - přepínač střeliva: protipancéřový / vysoce explozivního / atd.
"Ralt ;" "Ralt ." - nastaví zaměřovače pro střelbu svisle (zaměřit)
"Ralt , " "Ralt /" - nastaví zaměřovač pro střelbu vodorovně (jen na T - 34)
"Kolečko myši" nebo "LShift – kolečko myši" – zoom přiblížit – oddálit
"T" - nastavení věže na uloženou pozici / převezme kontrolu nad věžičkou
"LShift + T" - zaměřovač pro střelbu z věže
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Safrik
Paulus napsal:

Někde výš Ti to postnul Magot. Tady to je v češtině.
"E" – startování motoru
"Kurzory šipky" - pohyb (hra automaticky překládá tyto jednoduché směrové příkazy pedálům, spojkám a změně převodů).
"RALT - C" - zavře/otevřený poklop (jízda s otevřenými otvory je zřejmě nebezpečnější).
"LCTRL - C" - změní střelec a řidiči.
"Mezerník nebo LeftMouseButton" – střelba z kanónu
"RightMouseButton" - střelba z kulometu
"RALT - G" - přepínač střeliva: protipancéřový / vysoce explozivního / atd.
"Ralt ;" "Ralt ." - nastaví zaměřovače pro střelbu svisle (zaměřit)
"Ralt , " "Ralt /" - nastaví zaměřovač pro střelbu vodorovně (jen na T - 34)
"Kolečko myši" nebo "LShift – kolečko myši" – zoom přiblížit – oddálit
"T" - nastavení věže na uloženou pozici / převezme kontrolu nad věžičkou
"LShift + T" - zaměřovač pro střelbu z věže


Děkuji, též jsem se k tomu dobral, ale značné době hledáním na netu (zdůrazňuji na netu, protože ve hře jsem to prostě nedal dohromady). A to mám s Il-2 už nějakou zkušenost, mimo jiné jsem si před nějakou dobou hrál s Pz. III. Pro úplného nováčka to musí být pěkně deprimující zkušenost. Ok je to alfa, nebo beta verze hry, tedy se to určitě časem výrazně zlepší. : )
 
Baron
Tu je vyjadrenie pilota, co lieta s replikou Dr.1, ku spravaniu sa Dreideckera vo Flying Circus. Stoji to za precitanie: https://forum.il2...ent=645151
Hals - und Beinbruch!
 
Zifi
Pěkně se to četlo. Většinou reální piloti ohrnují nosy nad našimi simy a jejich reakce jsou takové, že to s reálným létáním nemá kromě postupů nic společného. Mě to navnadilo na WW1 lítání
 
Art
Barone, taková nadsazená otázka, ale přeci Šklebící se

Mohli bychom se dočkat tohoto letadla Fokker D.VI ? Třeba jako prémiového.
 
Baron
Nic nie je vylucene. Konkretne v tomto pripade si vsak myslim, ze skor nie ako ano.
Hals - und Beinbruch!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,804,392 návštěv