April 25 2024 04:08:29
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
magot
V kostce. ROF2. Na tentýž model aplikují textury ve vyšším rozlišení. Nové textury. Nejsem si jist jestli lepší.
Tentýž model je v novější verzi enginu renderován, tudíž vypadá jinak.
Podléhá i novému FM který už není tak tragický..
Toť vše.
 
jirik
magot napsal:

V kostce. ROF2. Na tentýž model aplikují textury ve vyšším rozlišení. Nové textury. Nejsem si jist jestli lepší.
Tentýž model je v novější verzi enginu renderován, tudíž vypadá jinak.
Podléhá i novému FM který už není tak tragický..
Toť vše.


Že to bude vycházet z ROF bylo očekávatelné, ale jako jednoduchý simulátor jednoduchých letadel letadel má FC (ROF2) určitě potenciál. Úsměv
 
Rumcajs
Já bych tu inovovanou grafiku nepodceňoval. Ta bublina, ve které se lítá ve starém ROFku, je ve srovnání s aktuálním BOS/M/K skutečně limitující. Jen připomenu, jak obrovský skok ve vizuální navigaci byl, když jsme dostali tu zvýšenou dohlednost do BOX. Jasně, WW2 lítadla jsou mnohem rychlejší, takže na konec bubliny doletí dřív, ale navigace se dělá teď a hned. To se nezměnilo. Navíc to člověka znatelně víc těší, když má ... dobrej pocit z pohledu na krásnej svět, kterej není vomezenej bublinou rozmazání.
S tím FM jsem napjatý. Těšil jsem se na to, že dostaneme opravenou směrovku. Fakt jsem se těšil. No tak asi ne. Ale Baron říkal, že se nemáme unáhlovat. Tak prostě trpělivě čekám. Se uvidí.
 
magot
jirik napsal:
Že to bude vycházet z ROF bylo očekávatelné, ale jako jednoduchý simulátor jednoduchých letadel letadel má FC (ROF2) určitě potenciál. Úsměv


Finanční nepochybně.
Ty 3D modely z ROF1 jsou naprosto dostačující a kvalitní a to úsilí který jim věnuje 777 bych radši viděl v nových mapách, či v řiditelném zeppelinu nebo ovladatelém dreadnoughtu (rozšíření ROF1).
To že veřejnost je nastavená tak, že vše co se leskne jak psí koule je cool a je potřeba vidět dreidecker stokrát jinak v enginu který si už dávno platíme je sice krásné, ale určitou stupiditu tomu upřít nelze ..
 
LEON
Rumcajs napsal:

Já bych tu inovovanou grafiku nepodceňoval. Ta bublina, ve které se lítá ve starém ROFku, je ve srovnání s aktuálním BOS/M/K skutečně limitující. Jen připomenu, jak obrovský skok ve vizuální navigaci byl, když jsme dostali tu zvýšenou dohlednost do BOX. Jasně, WW2 lítadla jsou mnohem rychlejší, takže na konec bubliny doletí dřív, ale navigace se dělá teď a hned. To se nezměnilo. Navíc to člověka znatelně víc těší, když má ... dobrej pocit z pohledu na krásnej svět, kterej není vomezenej bublinou rozmazání.
S tím FM jsem napjatý. Těšil jsem se na to, že dostaneme opravenou směrovku. Fakt jsem se těšil. No tak asi ne. Ale Baron říkal, že se nemáme unáhlovat. Tak prostě trpělivě čekám. Se uvidí.


Práce se směrovkou mě v ROF právě bavila na pilotáži hadraplánů nejvíc, jen ať na ni v FC proboha nesahají! Úsměv
 
https://www.rcfree.eu
Rumcajs
LEON napsal:

Rumcajs napsal:

Já bych tu inovovanou grafiku nepodceňoval. Ta bublina, ve které se lítá ve starém ROFku, je ve srovnání s aktuálním BOS/M/K skutečně limitující. Jen připomenu, jak obrovský skok ve vizuální navigaci byl, když jsme dostali tu zvýšenou dohlednost do BOX. Jasně, WW2 lítadla jsou mnohem rychlejší, takže na konec bubliny doletí dřív, ale navigace se dělá teď a hned. To se nezměnilo. Navíc to člověka znatelně víc těší, když má ... dobrej pocit z pohledu na krásnej svět, kterej není vomezenej bublinou rozmazání.
S tím FM jsem napjatý. Těšil jsem se na to, že dostaneme opravenou směrovku. Fakt jsem se těšil. No tak asi ne. Ale Baron říkal, že se nemáme unáhlovat. Tak prostě trpělivě čekám. Se uvidí.


Práce se směrovkou mě v ROF právě bavila na pilotáži hadraplánů nejvíc, jen ať na ni v FC proboha nesahají! Úsměv
No a .. mno, to že to maj blbě, to ti nevadilo? Že nejde korektně zaletět plochá zatáčka? To je přeci to, co opravovali v BOSku. To není nic, co by bylo poplatné jen WW2. Tam je zkrátka chyba v tý matematice, jen u WW1 lítadel je to jaksi míň znát a to dost možná proto, že o nich nikdo nic vlastně neví. Práce se směrovkou u WW1 lítadel je jistě specifická, jen to, jak to podává ROF, není zkrátka to ono, když už přiznali, že to bylo blbě namodelované.
 
jirik
magot napsal:

jirik napsal:
Že to bude vycházet z ROF bylo očekávatelné, ale jako jednoduchý simulátor jednoduchých letadel letadel má FC (ROF2) určitě potenciál. Úsměv


Finanční nepochybně.
Ty 3D modely z ROF1 jsou naprosto dostačující a kvalitní a to úsilí který jim věnuje 777 bych radši viděl v nových mapách, či v řiditelném zeppelinu nebo ovladatelém dreadnoughtu (rozšíření ROF1).
To že veřejnost je nastavená tak, že vše co se leskne jak psí koule je cool a je potřeba vidět dreidecker stokrát jinak v enginu který si už dávno platíme je sice krásné, ale určitou stupiditu tomu upřít nelze ..


Že je to další simulátorová dojná kráva tvůrcům nezazlívám. Mrknutí Bylo by fajn, kdyby přecedili aspoň obsah západní fronty z ROF. Třeba nakonec bude jen Volume 1 a šmitec. Zamračený Navíc bych si přál Itálii (má reklamu v Battlefieldu I). Úsměv
 
Baron
LEON napsal:

Konečně mi Support vygeneroval nový PROMO kód a hra už funguje. Bohužel jsem ještě nenašel žádný server, kde by se s hadraplány dalo létat... FFB jsem musel bohužel vypnout také...


Leone, server pre WW1 sa vola Shooting Stars WW1 Expert JP. Dnes sme na nom lietali s Nechym a Sipim, pilotovali sme Dreideckery. No, bolo to posusnanicko Úsměv

imageshack.com/a/img924/1504/jCEZyJ.jpg

imageshack.com/a/img922/9099/KZoOH8.jpg

imageshack.com/a/img924/7020/u6D5ie.jpg

imageshack.com/a/img924/6613/CcvvE1.jpg

imageshack.com/a/img921/4049/IpmDNn.jpg
Hals - und Beinbruch!
 
1stCL_Fucida
Hot_Dog napsal:
Edit: tak teď sem si přečet, že jim s tim Fuči pomáhal, ale předpokládám, že ty časový limity tam furt nejsou takle od nějVyděšený No ono ve skutečnosti to zas nebude mít takovej vliv na hru, jelikož si prostě v boji zapnete EN a máte něco přes 10 minut jako v reálu, což je až až. Jiná pohádka je bohužel třeba ta P40, kde ty časový limity to letadlo totálně do*****.


No, neřekl bych, že jsem s tím pomáhal. Jen se mě Baron zeptal, kolik by to mělo rychlostně ztrácet s MK 108 a sám jsem ze své iniciativy napsal, že A-5 i A-8/F-8 má chybnou texturu křidélek (na základě uveřejněných screenshotů) a že by bylo fajn, kdyby to opravili. Rychlostně to teď s MK 108 neztrácí asi nic a křidélka zůstala neopravena. Takže tolik k mé pomoci Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
LEON
Servery Shooting Stars WW1 Expert i Normal mi ukazují pingy kolem 300-400ms, přestože ostatní WW2 servery mi ukazují 30-50ms. Budu si muset počkat na nějaký místní Syndicate nebo New Wings Úsměv
 
https://www.rcfree.eu
pSipi
No su to Japonci tak tam asi nejaky dobry ping nebude ale na servri to nebolo poznat. Ludia tam lagovali menej nez na vacsine WW2 servrov s pingom 50.
 
Baron
Fuci je skromnost sama. Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
Mira
Ze Steamu :
Pilots,

Since this issue occurred we have been researching what happened. First, the entire issue started by accident, none of these keys were purposely targeted by us. Claims that we are thieves or fraudsters ourselves are simply ludicrous. Other products have faced the same issue, and some have been way harsher and less understanding than us. And you must remember we are the victims of fraud and abuse resulting in these keys being in the wild in the first place. They have stolen from a team of hard working people who’s only goal throughout the day is to make a product you enjoy. It’s not fair to them and you would feel the same way if your hard work was given away for free behind your back. Gamers and simmers should have some respect for the developers work and shop with integrity.

As I've explained in my previous post this issue was uncovered accidentally. And yes, we have little sympathy for those that know full well that many or even all these keys were gotten fraudulently and re-sold to you at our expense and you happily bought them anyways. You know who you are.

However, we realize some portion of those affected were not aware of the origin of these keys and have purchased additional content direct from us and are actual fans of the simulation. We appreciate that support. It is also impossible to know who is lying to us about how you acquired your affected key putting us in a difficult position.

Therefore, we have decided to send new keys for the deactivated content to everyone affected, so you can get flying again.. But please note that this will be the LAST and ONLY time we ever restore deactivated keys from so called grey/black market websites. To ensure we have a proper direct relationship with our customers and can help if there are problems with your key or user account you must buy from Steam direct, the official IL-2 webstore or other officially licensed re-sellers of which there are very few. Check with us if you are unsure. None of these second-hand key resellers are licensed and DO NOT receive or buy keys from 1C Game Studios or her subsidiaries. Any key on these websites are likely stolen or obtained fraudulently and may at some future date, either purposely or inadvertently be disabled. This notice will remain posted on our website and on this forum indefinitely. Everyone has been warned.

To those in this forum who have voiced support for us in this unfortunate episode, we appreciate it, but please let us just move forward and solve this even if some undeserving users get away with using a fraud tainted key. But also know that we have taken steps to prevent a situation like this from ever happening again and any possible Steam key-codes out in the wild will eventually dry up or are already deactivated denying the fraudsters their source of income.

To those in this forum and elsewhere who have been caught up in this and have been understanding and nice to us, we also appreciate it very much.

So, to have your deactivated keys replaced please visit the IL-2 website and log into the IL-2 website and send us a request through our support system. https://il2sturmovik.com/support/request/

All affected users should already have an IL-2 User Account as you made one when you activated your Steam key. By using our request form you will be placed it in our que and we can better help you. Please also attach proof of your deactivated key. Your deactivated key code must be visible for us to replace it. Once we investigate your claim we will email you new keys for your missing content.

NOTE: When you submit your proof, please type your key code as well as a screen of your code proof. By adding it in text format it speeds up our research process resulting in providing a new key faster.

NOTE: New keys will be sent to the email addresses associated with your IL-2 User Accounts.

Please be advised that this process will take some time and several days at a minimum to sort out. We request patience as we work through this and solve out the issue.

If after you receive and activate your new key and you cannot access any content bought on our website previously, remember you may need to perform the LINKAGE once again to access that content.

Jason
 
Baron
Vysiel Hotfix - 132.86 MB
Hals - und Beinbruch!
 
olda Olde maly
Tak si pustím tanky, že se mrknu jak to teda vypadá. To nemohli s těma tankama tam šoupnout zvlášť nastavení pro ně? Kdo to v tom svinčíku má hledat. Takže si můžu jen tak popojíždět, páč vím prd kde je přepnutí do velitele, střelce, dalekohled, atd. Naštvaný
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
1stCL_Novotny
Je to to samé jako přechod od pilota ke střelci!!!! Ctrl+C. A samo i uchopit zbraň a odložit zbraň atd. Otevřít překryt kokpitu = otevřít poklop.
 
magot
Copak tanky ale letadla. Co já už se u toho stupidního sdíleného systému nastavení narozčiloval ..
Zlatý DCS v tomhle, ale tam to zase preventivně mažou Šklebící se

Ale tanky nebylo těžké nastavit, bylo tam jen pár kláves ..
Ale mohli by ty inženýři v 777 dát jak se v nastavení jmenuje ten který ovladatelný prvek, páč to hledání je vyčerpávající a ne každý ovládá telepatii jako Jason myslel ..
 
Baron
Trochu nechapem problem s rozdelenim ovladania. Mate tam predsa sekcie motor, zbrane, povely atd. Tiez je v prislusnej sekcii uvedene co je pre tanky.
Hals - und Beinbruch!
 
magot
No je to asi o zvyku. Ale není nic jednoduššího než mít sekci s daným letadlem a všema funkcema které to letadlo používá.
S tím že osy jsou zvlášť. Prostě jako v DCS kde to má hlavu a patu.
Člověk kterej k tomu přijde poprvé tak nad tím půl dne dumá jak to básník myslel.
To se samozřejmě netýká zdejších "skalních příznivců" co se v tom vrtaj už od tety bety a je jim vše nad slunce jasné ..

Nicméně Oldo pro tanky asi takto:
"E" - Start engine
"Cursor Keys" - Movement (the game automatically translates these simple direction commands to pushing pedals, switching friction clutches and changing gears).
"RAlt-C" - Close/open hatch (riding with open hatches is obviously more dangerous).
"LCtrl-C" - Switch to gunner and back to driver seat.
"RAlt-G" - Switch ammunition: Armour Piercing / High Explosive / Machine Gun.
"Ralt ;" "Ralt ." - Adjust gunsight verticaly (range)
"Ralt ," "Ralt /" - Adjust gunsight horizontaly vertical (only on T-34)
"Mouse Wheel" or "LShift - Mouse Wheel" - Zoom in or out
"T" - Set turret to stowed position / Take control over the turret

 
Baron
Vies Magote, vrtam sa aj v IL2 aj v DCS od zaciatku v nastaveniach a nepripada mi ani jedno jednoduchsie ani zlozitejsie ako to druhe. Nemyslim, ze je to o zvyku, skor o tom, pozriet si nastavenia. Ovela jednoduchsie je znosit ten-ktory program. Presne toto iste sa totiz dialo uz pri starom Sturmovi, WW2 Fighters, tiez v ClOD a dalsich hrach. Taky hracsky folklor povedal by som. Ked mi to nejde, je to na nic. Pritom staci mnohokrat iba malo - pozriet sa do nastaveni a nehladat chybu tam kde nie je.
Hals - und Beinbruch!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,756,848 návštěv