March 29 2024 12:36:11
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
AJaromir
No, jinak na steamu je 66% sleva na BoS, 25 hodin do konce slevy.
 
Mira
Tak už to postihlo pár neštastníků z mého okolí. Předpokládám že i mně, vzhledem k tomu kolik mne BoS stálo.


Pilots,



Just a reminder to NOT buy any of our products from unlicensed "grey" market websites. You are all aware which sites I am referring too. Today while doing some back end work related to our recent and improved Steam integration, we deactivated a batch of old keys that appeared to be unused so we could replace them with some fresh updated keys needed for a special program. These new keys were to be used to meet some other obligations we promised our customers related to Steam. Turns out a large percentage of those keys were obtained through fraud and abuse and then sold second-hand through grey market sites that do not have a license to sell our products. As we have stated before, such keys are subject to deactivation at any time once the fraud is either purposely or in the case, accidentally discovered. Combating fraudulent purchases is a never ending battle and we have taken steps to minimize this so we can avoid what happened today. But we can't beat this problem alone. If you like our products, protect yourself by buying only through our website direct or through Steam direct or from one of our few licensed re-sellers like Gamersgate etc. If you have a question about a retailer ask us and we will let you know if they are legit.



If a key or product you own was inadvertently deactivated that was bought direct from us or direct from Steam contact our support and we will investigate your case. You will need to show proof that you made the direct purchase for us to re-instate the product. If your key was deactivated and you bought it from a grey market site you need to contact them for a refund. We have ZERO control over their policies and have ABSOLUTELY NO relationship with them whatsoever, hence why we do not encourage anyone to buy from such websites.



We offer many aggressive discounts and promo codes throughout the year and there is really no need to buy from such sites. There are even several users who purchase many licenses and give them away to players with little money. This community is quite generous. Such fraud is the worst kind of greed and it is perpetrated by scum who don't care about your hobby or this small genre. Don't reward them by buying from grey market sites.



Jason
 
magot
Já jen nechápu ty kteří nakupují nepřímo někde jinde.
Když jdu kupovat DCS modul tak na přímo od ED, když BOS tak od 777. Proč to komplikovat?
Tam je největší pravděpodobnost korektní registrace.
 
Baron
S tymto sa da iba suhlasit.
Hals - und Beinbruch!
 
Zifi
Magote když to nechápeš, tak já ti to objasním. Ty pofidérní klíče se prodávají skoro zadarmo, proto lidi kupují ty klíče. Já mám vše ofiko, ale ty lidi naopak chápu
 
Mira
Já třeba koupil BoS za nějakých 250kč, a na základě pozitivních dojmů, jsem už posléze vše ostatní zakoupil regulerní cestou.
 
magot
To mě je jasný že je to o penězích, ale ve slevách BOSko apod už stejně vyjde už docela levně.
Já kupoval všechny tři BOX celkem za minimuma na přímo. Ale počkal jsem si až to zlevní.
 
Zifi
Tak je pravda že za nějakých 1500 Kč za rok lítáme vždy to nejnovější, není toho málo. Plus nějaké ty prémijáky. A kdo kupuje s ročním zpožděním, tak za polovic. To jsou férové ceny a dobře nastavené. Akorát ti co chtěli ušetřit, tak prodělají. Ale myslím si, že většina těch co koupí ty levné klíče ani neví, že jsou kradené
 
Baron
Novy DD + predpredaj Flying Circus a Clash of Prokhorovka: https://forum.il2...ent-641478

Pre majiteľov RoF sú pripravené zľavy, treba prečítať podmienky.

Edit: Preordered of corse Úsměv

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2018_07/FokDr1_2.jpg.cf1a5ff91762748919de0577b06cb95d.jpg
Upravil/a Baron dne 18-07-2018 18:45
Hals - und Beinbruch!
 
pSipi
FC kupene. Podla promo kodu som na ROF minul viac nez 200 Eur Zamračený
 
CSW_Cassius Chaerea
Jako na té Prochorovce mi citelně bude chybět StuG (a trochu Pz II.) a hlavně T60/70 a Churchill. Hlavně že na Prochorovce budou Panteři, Shermany a SU-152 co tam nebyli a Ferdinandi co nebyli vůbec na jihu u Sk. armád Jih., ale na severu u 9. armády. Jestliže tam chtěli narvat všechny možný monstra co byli v okruhu 500km od Prochorovky, tak tam rovnou mohli dát IS-1.
 
Aces_Wild
Mira napsal:

Tak už to postihlo pár neštastníků z mého okolí. Předpokládám že i mně, vzhledem k tomu kolik mne BoS stálo.

Steam příklad od jednoho týpka:

i.imgur.com/8rbrEQ1.png
 
Baron
pSipi napsal:

FC kupene. Podla promo kodu som na ROF minul viac nez 200 Eur Zamračený


Zaplatil som za FC 49 €. To nie je zle Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
pSipi
Jo ja tiez.
 
Baron
Toz starec, okrut si sal okolo huby, budeme sa mlatit v chmelniciach hlava-nehlava Šklebící se A mozno aj hlava-hlava Vyděšený
Hals - und Beinbruch!
 
Hot_Dog
Nějak se tu mezi těmi hadraplány a ocelovými Tygry uplně ztratila nejdůležitější informace, že Lví král má konečně v čem lítat...Úsměv
Upravil/a Hot_Dog dne 18-07-2018 17:15
 
606_Druindin
Kua a Thunderbolt nikde.
 
Hot_Dog
No já doufám, že nám ho daj hned příště, aby sme mohli tu A8 prohánět...
 
olda Olde maly
Cassius Chaerea napsal:

Jako na té Prochorovce mi citelně bude chybět StuG (a trochu Pz II.) a hlavně T60/70 a Churchill. Hlavně že na Prochorovce budou Panteři, Shermany a SU-152 co tam nebyli a Ferdinandi co nebyli vůbec na jihu u Sk. armád Jih., ale na severu u 9. armády. Jestliže tam chtěli narvat všechny možný monstra co byli v okruhu 500km od Prochorovky, tak tam rovnou mohli dát IS-1.


Tak já Cassi doufám, že je tam dodělají.
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
Baron
STUG a T70 su tam zatial AI.
Hals - und Beinbruch!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,602,459 návštěv