April 25 2024 07:19:06
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
1stCL_Punkey
Hmmm mňami......Úsměv
 
Paulus
,,Černý ďábel" Erich Hartmann, nejúspěšnější letecké eso druhé světové války
https://www.secur...-internetu
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
saldy
Stalingradská kampaň za šturmovik je parádní!
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
magot
Moreover, we have found a temporary solution for our Russian customers who were affected by the recent mass blocking of the Amazon IP addresses (we use its web services).

Je neuvěřitelný jak do života obyčejenýho rusa zasahuje FSB, že ..
 
alfik
magot napsal:

Moreover, we have found a temporary solution for our Russian customers who were affected by the recent mass blocking of the Amazon IP addresses (we use its web services).

Je neuvěřitelný jak do života obyčejenýho rusa zasahuje FSB, že ..

Njn, kromě amerických a našich voleb už FSB ovládla i Amazon... těžkej život na týdle planetě.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
magot
alfik napsal:
... těžkej život na týdle planetě.

Už se těším na nějakou jinou planetu, téhle už mám tak akorát Šklebící se
 
Farky
saldy napsal:

Stalingradská kampaň za šturmovik je parádní!


Jo, SP kariéra je povedená. Občas to ještě malinko skřípe (no, někdy dost), dokonalý to není, ale obecně je to dobrý a zábavný. Mám rozjetý dvě kariéry, obě u Moskvy (jednu s Il-2, druhou s P-40E).
 
saldy
Farky napsal:

saldy napsal:

Stalingradská kampaň za šturmovik je parádní!


Jo, SP kariéra je povedená. Občas to ještě malinko skřípe (no, někdy dost), dokonalý to není, ale obecně je to dobrý a zábavný. Mám rozjetý dvě kariéry, obě u Moskvy (jednu s Il-2, druhou s P-40E).


Na toho šturma si dávám lehkou obtížnost, flaky pak nejsou tak jedovatý, při střední už to je o hubu. Mám z toho zatím ten pocit. Ještě souběžně hraju za Mig-3 abych i nějaký stíhač si užil.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
magot
Já lítám s P-39 a mám z toho takový rozporuplný pocity, občas není úplně jasný cíl mise .. ale všeobecně už se to dá lítat oproti prvním verzím misí nad Staligradem ..
 
Paulus
Létám kampaň s Bf 110 a zdá se mi to poněkud lehkéÚsměv
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Farky
saldy napsal:
Na toho šturma si dávám lehkou obtížnost, flaky pak nejsou tak jedovatý, při střední už to je o hubu. Mám z toho zatím ten pocit. ...


Já mám střední a přijde mi to tak akorát, žádný katastrofální ztráty od flaku nemáme.

magot napsal:

Já lítám s P-39 a mám z toho takový rozporuplný pocity, občas není úplně jasný cíl mise ...


Příklad? Já jen že jsem u Moskvy na něco takovýho nenarazil.

Paulus napsal:

Létám kampaň s Bf 110 a zdá se mi to poněkud lehkéÚsměv


Záleží jakou máš obtížnost a hustotu jednotek. Mimochodem, lítáš to u Moskvy? Přemýšlím že bych si to s Bf 110 rozjel taky.
 
Paulus
Farky napsal:



[quote]Paulus napsal:

Létám kampaň s Bf 110 a zdá se mi to poněkud lehkéÚsměv


Záleží jakou máš obtížnost a hustotu jednotek. Mimochodem, lítáš to u Moskvy? Přemýšlím že bych si to s Bf 110 rozjel taky.


Létám střední, mám tam Stalingrad.
Upravil/a Paulus dne 02-05-2018 17:21
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
magot
Farky napsal:
magot napsal:

Já lítám s P-39 a mám z toho takový rozporuplný pocity, občas není úplně jasný cíl mise ...


Příklad? Já jen že jsem u Moskvy na něco takovýho nenarazil.

Byla tam nějaká mise krytí pozemních jednotek před stíhači (?) a tanky měly přejet most (přes trigger) a pak měl být návrat. Jenže tanky se tam někde motaly jak vítr v bedně ... musel jsem to dát asi třikrát než se vzpamatovali a ten most přejeli ... V misi bylo napsáno krytí pozemních jednotek v oblasti XYZ a věděl jsem prd ..
 
Baron
Ohladne kariery mozem prezradit len tolko, ze este zdaleka nesplna predstavy tvorcov. Vsetko chce vsak cas.
Upravil/a Baron dne 02-05-2018 19:56
Hals - und Beinbruch!
 
Farky
Paulus napsal:

Létám střední, mám tam Stalingrad.


A je to spíš o stíhání a nebo většinou házíš bomby? Trošku se bojím toho že budu většinou útočit na pozemáky, v tom případě bych možná šel spíš do Hs 129.

Baron napsal:

Ohladne kariery mozem prezradit len tolko, ze este zdaleka nesplna predstavy tvorcov. Vsetko chce vsak cas.


Já o tom nepochybuju, "pár" věcí chce každopádně doladit. I tak jak to je teď je ta kariéra solidní, baví mě to.
 
saldy
Baron napsal:

Ohladne kariery mozem prezradit len tolko, ze este zdaleka nesplna predstavy tvorcov. Vsetko chce vsak cas.


Nebylo nějaký info ohledně Pešky a Ju 88? Zkoušel jsem naposledy ve 3.000 a to se nedalo.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Baron
Co mas konkretne na mysli? S Ju88 lietam aj 6500 m a bez problemov.
Hals - und Beinbruch!
 
Mira
Jestli saldy nemyslel verzi hry..
 
Baron
Aha. Kazdopadne by bol potrebny presnejsi popis problemu.
Hals - und Beinbruch!
 
Paulus
Farky napsal:

Paulus napsal:

Létám střední, mám tam Stalingrad.


A je to spíš o stíhání a nebo většinou házíš bomby? Trošku se bojím toho že budu většinou útočit na pozemáky, v tom případě bych možná šel spíš do Hs 129.



Je tam všeho chuť. Ve 2000 m na Pešky, 500 m Šturmovik, občas pozemní cíle…
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,757,439 návštěv