May 17 2024 06:54:13
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
RH_Killer
YouTube Video


 
Nepa
Nemožem to teraz narýchlo nájsť kde som čital, ale ide o to,že keď do bf sadol pilot mustanga tak povedal:k eby som vedel aký je zlý výhlad z neho tak som v boji omnoho agresivnejší.
 
CSW_Cassius Chaerea
606_hayes napsal:

zhodujem sa zo zifim, sice som v bf-109 nikdy nesedel
Jeden do ní nakoukl, druhý v ní neseděl ale hlavně mají názor. Šklebící se
Tak znova v čem je pohled z kokpitu Bf 109 ve hře špatně? A to že jste přikurtovaný, tak to se asi netýká jen Bf 109 ale všech letadel ve hře, takže co je tam špatně. Včem je pohled z Bf 109 narozdíl od jiných letadel ve hře špatně. Aby z toho nevypadlo zase jen nějaké kňourání
 
zebra-k27
čas 4:52 pravá ruka,vie niekto čo tam má namapované?
 
Ajvn
Z kabiny Bf-109 ve veškerých Šturmovicích není vidět pouze 1 pixa, ale přímo dvě piče.

Ve stodevítce jsem sice taky kupodivu neseděl, ale myslím si, že vreálu z ní bylo vidět líp. Protože kdyby piloti opravdu viděli přes ty blbé archaické šprušle takle blbě, tak by řvali a tudíš by se vývoj těchto překrytů nezaseknul někdy v roce 1911.
To za prvé.
Za druhé.
podívejte se na srovnání velikostí skutečných lidkých hlav s tou kabinou a šprušlami. Na těch videích. Jednou jsem četl v LK pojednání o jednom něm pilotovi, (na jméno si nevzpomenu) A ten byl v té kabině focený ze všech stran . Ta hlava vyplňovala celý ten skleník. Na každé straně měl tak 5cm místa. On byl totiž trochu větší postavy. Utkvělo mi to protože vypadal groteskně, jako by tu haubu měl nasazenou místo helmy, když byl focen z čela. Takže oni byli na těch sklech dost nalepení, tudíž viděli líp poněvadž jim ty šprušle tolik nezacláněly. My v těch simech máme hlavu z trpajzlíka.

PS
Ten chlápek byl focený ze všech stran proto, že měl místo zaměřovače (nebo vedle) namontovanou kameru...
 
datelko
Je to lava ruka ,to je ta co mas palec na pravej strane Mrknutí podla mna je to trim
Mrknutí
 
606_hayes
Cassio ty mas asi problem s pochopenim citaneho textu ze ano?najdi kde som napisal ze vyhlad v hre je zly...napisal som ze z bfka bol vyhlad zly, ze v hre sa to da kompenzovat v podstate neobmedzenym vrtenim hlavy a zoomu....
Ja som v befku nesedel, zifi do neho len nakukol ale aspon nemame na rozdiel od teba pochopit pisany text..
 
http://606.klikej.org/news.php
CSW_Cassius Chaerea
606_hayes napsal:

Cassio ty mas asi problem s pochopenim citaneho textu ze ano?najdi kde som napisal ze vyhlad v hre je zly...napisal som ze z bfka bol vyhlad zly, ze v hre sa to da kompenzovat v podstate neobmedzenym vrtenim hlavy a zoomu....
Ja som v befku nesedel, zifi do neho len nakukol ale aspon nemame na rozdiel od teba pochopit pisany text..
Na minulé stránce si přizvukoval Zifovi, že je pohled z kokpitu Bf ve hře lepší než v reálu.
606_hayes napsal:

zhodujem sa zo zifim, sice som v bf-109 nikdy nesedel ale ked si predstavim ze sedim prikurtovany ku sedacke, niezo ako ZOOM nemam, a hlavu tiez neotocim ako sova tak z toho mohol byt dost vyhlad nanic....
ale kedze cassius a mam dojem ze zopar ludi z inych letiek maju pocit ze hranie sa na pocitaci z nich robi pilotov s patentom na realitu tak potom mozu nadobudnut kde aky dojem o rozsahu a velkosti ich prirodzeni avsak s realitou to ma len pramalo spolocne

Jestli se vaše výroky opírají jen o dojmy ze zoomu a 6DOFu, doufám že vaše názory opravila uvedená videa. A že snad autorům letadel v BoSu odpustíte, že umožnili používat tyto fičury i befku.
 
606_hayes
zifi povedal: ze mysli ze v realu je to horsie ako je nam prezentovane v hre.
ja som napisal: suhlasim so zifim ze z toho lietadla bolo asi zle vidiet.......vyhlad bol na nic.

a ty svojou nemozem to inak nazvat ako babskou logikou a vztahovacnostou nas naprv zosmiesnis a nasledne vyvodis zaver ze :..... " takže co je tam špatně. Včem je pohled z Bf 109 narozdíl od jiných letadel ve hře špatně".
- nikto tu BF neporovnaval s inymi lietadlami v hre. a co je spatne sme si povedali: 6DOF kokpit ktoreho rozsahy pohybov makovice su vacsie ako v reale plus ZOOM......

nauc sa citat s porozumenim a nesnaz sa tu hned za kazdu cenu niekoho zosmiesnit......
 
http://606.klikej.org/news.php
CSW_Cassius Chaerea
606_hayes napsal:
a nesnaz sa tu hned za kazdu cenu niekoho zosmiesnit......
To není vždy potřeba, ale rád to dělám. Vzhledem k tomu, že dojmy asi máte utvrzené a slovíčkařit s tebou nehodlám, tak tě odkážu na autory hry, ať to dle vašich dojmů opraví.
 
Zifi
Hele Cass..cosi . Já docela chápu, že je pro tebe můj názor důležitý, ale mě je to jedno
 
CSW_Cassius Chaerea
Zifi napsal:

Hele Cass..cosi . Já docela chápu, že je pro tebe můj názor důležitý, ale mě je to jedno
Tak si to příště nech pro sebe a bude nám to jedno všem.Mrknutí
 
magot
Já si myslím že se do stodevítky vejde malej hroch, ale jen ve čtvrtek nebo na podzim.
Je to důležité, ale je to vlastně úplně jedno protože jezevec ...
 
Aces_Wild
Guys,

No official DD today. We've been too busy with the next update which includes some important optimizations. That means a lot of unintended consequences so much checking and re-checking and testing internally at the moment. No time to write a proper DD post. The 110 and the revised A3 will be in testing this weekend along with the optimizations that we hope will allow more planes in a mission.

I'll try to give a peak at the new 110 this weekend.

Jason

Zdroj
 
606_hayes
magot napsal:

Já si myslím že se do stodevítky vejde malej hroch, ale jen ve čtvrtek nebo na podzim.
Je to důležité, ale je to vlastně úplně jedno protože jezevec ...


wernickeho afazia?
 
http://606.klikej.org/news.php
magot
606_hayes napsal:

magot napsal:

Já si myslím že se do stodevítky vejde malej hroch, ale jen ve čtvrtek nebo na podzim.
Je to důležité, ale je to vlastně úplně jedno protože jezevec ...


wernickeho afazia?

nepochybně
 
Mira
Tak další amaterský dotázek..
Jak 1B má totožný motor jako Jak1(69), je o 45kg lehčí..na jeho konstrukci došlo k několika upravam, které přispěly ke zlepšení aerodynamiky a přidaly Jaku1B podle udaju ve hře 16km k maximální rychlosti..
Vím že na FW190A5 bylo provedeno také několik uprav..co vím já došlo k prodloužení motorového lože o 20cm a tím posunutí těžiště.
Byly však provedeny i nějaké upravy ohledně lepší aerodynamiky a mohu taky očekávat narust rychlosti Úsměv ?
 
Mira
Kampan na radomu opět spuštěna. Zde, nový planetset : i.imgur.com/1YH07s4.jpg
 
Deschain
Mnohem důležitěji další DD něco o heinkelu atd ale mnohem lepší je sdělení že patch 2.007 který přijde velmi brzy bude mít opravenej fokáč a bf 110 G2 Úsměv https://forum.il2...ntry436564
 
CSW_Cassius Chaerea
Změny +- dobrý, ale proč začali už novou kampaň?

Tak co Druidine jdeme nakopat těch změkčilejm modrejm frajírkům jejich napomádované pozadí?
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,891,029 návštěv