May 03 2024 23:31:32
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
LesniHU

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
magot
Zkoušel jsem to a mě to jde: Carrer/ zvolím na mapě Zaplavnoye a letku šturmů a pak to odklikám a je zahájen první den kampaně s IL2 ..
 
saldy
Tak 811 Šap mi jede, ta druhá je asi ještě WIP mi příjde.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Rumcajs
magot napsal:

Rumcajs napsal:
Ta nová dohlednost z toho dělá o třídu lepší zážitek.

No ten horizont v BOK nad 6 km je takovej divně rozmázlej ...
Mě to nedráždí. Asi je to proto, že ačkoli 150km, tak furt je to bublina. Sice veliká, ale bublina. Nějak to ukončit museli.
Naopak ceňuji, že mi ten svět teď přijde mnohem plastičtější. Dřív jsem prakticky měl dojem, že ten terén je úplně plochej. Třeba na mapě Stalingradu mi téměř nepřišlo, že ty břehy Donu jsou srázy. Nebo ty údolíčka okolo Stalingradu jsem skoro nevnímal jako údolíčka. Musel jsem letět úplně u země, abych to viděl. Teď mi to přijde mnohem plastičtější. Nevím, jak toho dosáhli, zda to je jen tím, že je vyšší dohlednost a tedy to člověk vnímá v širším kontextu, nebo jestli upravovali vykreslování celkově, ale je to moc fajn.
Jo a včera byla na WOLku zimní mapa Stalingradu. A kolem 3000 - 4000 metrů byla taková ta vrstvená protrhaná oblačnost. A to je fakt paráda. Zkusím z toho udělat malé video a dát to na trubku.

edit: tak mraky u Stalingradu
YouTube Video



Upravil/a Rumcajs dne 17-03-2018 07:32
 
Mira
Je to sice kacířská myšlenka a Mart mi řekne že je to jak onanovat Úsměv ale mně ta kampan baví víc, než nějaké pláckobijectví na WoL..Sice nastavit si Density of the front-line activity na Dense je trochu očistec ( aspon pro mne ) ale aspon není nuda a každej den přichází zpoza Volhy nový piloti.
 
Rumcajs
WOL je skoro prasomlejn. Dycky je tam několik míst, kde se to koncentruje a tam se kucí bijou. Mimo tyto místa člověk téměř nepotká nohu ... tedy křídlo.
Aktuálně se čeká, že se znovuoživí DED Expert a nastartuje nová kampaň TAW. WOL je kratochvíle.
Včera na WOLku jsem jen lítal a neměl jediný sestřel (dokonce ani já nebyl sundán). Zkoušel jsem najít nějaké osamělé zoufalce, kteří by třeba chtěli plnit nějaké úkoly, že bych jim to kazil. Ale ne, k potkání byli jen bitkaři, kteří se slítávali na těch několik míst z nejbližších letišť a tam se masakrovali ve velkém. Několikrát jsem taky zkusil někoho vyhmátnout, ale jsem pomalej, než se ujistím, že mám situaci pod kontrolou a že můžu dajvnout, někdo mi to vyžere. A než odletím, ten vyžírka už taky padá k zemi. Nejsem na WOL stavěnej.
 
magot
saldy napsal:

Tak 811 Šap mi jede, ta druhá je asi ještě WIP mi příjde.

která druhá?
 
Lanc
saldy napsal:

Skusil jsem spustit kampaň ve Stalingradu za šturma a vždy mě to kopne zpět do menu s hláškou "Automission start failed" Smutný


Mam to iste. Kampan za Luft vobec ziadna jednotka sa nechyta a dostavam tu istu hlasku, ale kampan za Rusa (cuduj sa kua drat) to funguje.
2/JG26_Krak
 
http://squadron.achileus.cz/
saldy
magot napsal:

saldy napsal:

Tak 811 Šap mi jede, ta druhá je asi ještě WIP mi příjde.

která druhá?


621 Šap se základnou v Leninsku
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Mira
Hoši, jsem trochu lehce zmaten z té P39. Má uvedeno v informacích provozní režimy 2600 - 3000RPM. Není to špatně?
 
310_cibule
Mira napsal:

Je to sice kacířská myšlenka a Mart mi řekne že je to jak onanovat Úsměv ale mně ta kampan baví víc, než nějaké pláckobijectví na WoL..Sice nastavit si Density of the front-line activity na Dense je trochu očistec ( aspon pro mne ) ale aspon není nuda a každej den přichází zpoza Volhy nový piloti.


Co má Mart proti masturbaci?

Lítám v bostonu kampaň nad Kubání a má to atmosféru. I když nejlepší offline kampaň měla podle mě kdysi B 17 II.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Mira
310_cibule napsal:


Co má Mart proti masturbaci?



To nevím..třeba to nikdy nezkusil Šklebící se
 
1stCL_pbarry
Mira napsal:

Hoši, jsem trochu lehce zmaten z té P39. Má uvedeno v informacích provozní režimy 2600 - 3000RPM. Není to špatně?


Co tim myslíš?

Má to takhle a a takhle to i funguje:

Engine modes:

Nominal (unlimited time): 2600 RPM, 37.2 inch Hg

Military power (up to 15 minutes): 3000 RPM, 42 inch Hg

Take-off power (up to 5 minutes): 3000 RPM, 51 inch Hg

Maximum Possible power (up to 2 minutes): 3000 RPM, 60 inch Hg
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
Mira
Tak už nic..dobrý..klasika, chyba mezi židlí a klávesnicí. Já blbě odečítal udaje z otáčkoměru, jsem si nějak nevšiml, že je na něm ještě jedno minipidi čísílko a myslel jsem, že ty čísla dokola jsou udaje v tisících.
 
olda Olde maly
Tak jsem si dal kampaň s Cobrou a udivilo mě, že plyn jde max na 80%.
 
CSW_Cassius Chaerea
To zapínání guncamu při startování kobry je co?
 
magot
olda Olde maly napsal:

Tak jsem si dal kampaň s Cobrou a udivilo mě, že plyn jde max na 80%.


Rozsah plynovky maj mezi 0-100%, ale musíš si nastavit správné otáčky.

Primárně koukej na to že maximum je 3000 RPM/ 51(plnící tlak) pro start, maximum 3000 RPM/ 42(plnící tlak) pro bojový výkon.
(V dajvu bys neměl překročit 3120 RPM) Nicméně v Boku to jde tavit i nějaký čas na 6000 RPM a docela dlouho, čož asi není úplně správně.

str. 28
http://www.wwiiai...ctions.pdf

Tady v tom filmu doporučujou 3000 RPM/ 45 man. pressure pro start, ale netuším co je to přesně za typ kobry ..
24:01
YouTube Video



Upravil/a magot dne 18-03-2018 03:49
 
magot
saldy napsal:

magot napsal:

saldy napsal:

Tak 811 Šap mi jede, ta druhá je asi ještě WIP mi příjde.

která druhá?


621 Šap se základnou v Leninsku


Mě to jde ..
 
magot
Cassius Chaerea napsal:

Vyhlašujeme soutěž.

Komu se podaří udělat plochou vývrtku v kobře, ten dostane pochvalu před nastoupenou jednotkou.

nejde to, ani s bombou, maj to asi blbě namodelovaný, je to těžký na čumák ..
starej šturm to uměl
 
606_Smis
Niekde na IL2 fórach som sa dočítal že s tou plochou vývrtkou mala kobra problém hlave kôli zmenenému tažisku po vystrielaní 30ky a že sa ten problém výrazne zmenšil v dalších verziach tým že nevyhadzovali prázdne nábojnice aby tam ostala tá váha a že mi by sme mali mať tú verziu...
 
CSW_Cassius Chaerea
606_Smis napsal:

Niekde na IL2 fórach som sa dočítal že s tou plochou vývrtkou mala kobra problém hlave kôli zmenenému tažisku po vystrielaní 30ky a že sa ten problém výrazne zmenšil v dalších verziach tým že nevyhadzovali prázdne nábojnice aby tam ostala tá váha a že mi by sme mali mať tú verziu...
Mě tohle smrdí alibismem, kdy mají špatný letový model a vymýšlejí si bajky proč je dobrý. Nedostat ledadlo do ploché je prostě divé. Zvlášť když ti v historických instruktážních filmech ukazují jak se dostat do vrtáku i jak ho vybrat...asi nevěděli že to vrták neumí. Úsměv
Upravil/a CSW_Cassius Chaerea dne 18-03-2018 13:02
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,810,497 návštěv