April 20 2024 15:16:47
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
Mira
Tož nevím..něco se mi soslo, ale stále mám " Your connection to Master-Server was temporily lost...."
 
1stCL_Punkey
Mira napsal:

Tož nevím..něco se mi soslo, ale stále mám " Your connection to Master-Server was temporily lost...."


Zkoušej to furt dokola. Já měl staženo a nechtělo mě to pustit do online ani offline. Podařilo se až po několika pokusech.
 
Rumcajs
Tak ta nová dohlednost je super. Vzal jsem G4 do 6000 metrů nad pobřeží na Kubáň na jarní mapě. A koukám okolo sebe jak u vytržení. Ty kopečky, ty detaily i po zoomu. Nádhera. Konečně si člověk nepřipadá jak v bublině.

Střílet s tím kanónem z P39 bude chtít dost cviku. Malá kadence, plivátko po velkém oblouku. Ale zas ta trefa je pak hezká.

Jo a přišlo mi, že jsem do Bf 110 G2 vysázel nějak moc zásahů, aniž by šla dolu, či ji upadlo křídlo. Vomrkněte, jestli není odolnější.

Jo a viděl jsem zásahy z kulometů moc hezky jak se třpytěj na křídlech a vůbec.
 
CSW_Cassius Chaerea
Letmo ozkoušeno. Nějak postrádám ten záblesk ze starého šturma, ale zlo je zpět.
[img]https://d2t1xqejof9utc.cloudfront.net/screenshots/pics/572b3614be87943aa28c87b3d872f0fd/large.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Mira
Už jede..pomohlo spustit BoS přes exáč přímo na Steamu..
 
Rumcajs
Tak to je skandál. Zkouším nový letadla, lítám s tou P39, pak s Jakem 7 no a teď si říkám, zkusím tu 5FN, když se o tom tak básnilo, jaké to je. No ale chtěl jsem zrovna letět modrý éro, tak jsem si vzal G4 a Lavinu dal jako soupeře. A pak jsem to chtěl zkusit naopak. A ono to nešlo. Furt jsem to zkoušel a 5FN tam nebylo. Tak si říkám, asi mám vlčí mlhu, ale před chvílí jsem přeci 5FN dával AIčku. No a ukázalo se, že AIčka můžou tu novou Lavinu a dokonce i G6 ale já ne. A tak voni nám tam foukli dvě éra k individuálnímu dokoupení. Tak to tedy je! Tak jsem oprášil kladívko a šel picnout prasátko. Cca 30$ to srovnalo no a už v tom tedy sedím.
Tak G6 proti Jaku 7. Se přiznám, že jsem chvíli váhal, jestli si vůbec dokážu vybudovat střeleckou pozici. Být to člověk, tak si asi neškrtnu. Pozitivní ale je, že s tím 30mm kanonem se střílí přeci jen líp než s 37mm v Aircobře. No a 5FN je hezký. Je z toho moc pěkně vidět, dokonce bych řekl, že zrcátko je naškodu, překáží. Příště už ho neberu. No a je to rychlý, stoupavý, obratný, bude to zlo.
Jo s P39 se musí pomalu s plynem. Vrazit tam plnej knedlík na nízký rychlosti bez rozvahy vede k tomu, že to zničí motor. Jestli je pomalej regulátor vrtule a přetočí se to... nevím, jsem to zatím nestudoval. Dobře se mi s tím mířilo a střílelo.
 
Baron
S G6 sa lieta fajn, ale nie je robena na blizky dogfight ako napr. F4.
Hals - und Beinbruch!
 
Strangy
Chlapi jde vám zoomovat na minimapě? Podle mě dřív šlo na ni myší najet a zoomovat.
Jinak, proč to není jako v ROF, kde podle toho jak se člověk rozhlížel šlo na mapě zapnout i ikony letadel. Tady to jde zapnout jen s ikonama nad letadlama, což je naprd a moc jednoduchý. Bez ikon letadel na mapě zas nic nevidím a nenajdu, což je pro mě zas moc těžký Smutný
 
magot
Oni tej A-20tce fakt asi neudělali skleník, nevidím to ani v dev diary, to se mě snad zdá, jak má bombometčík vyhlížet cíl?
Ptát se pilota jestli přes ten čumák vidí stejný hovno jako on když je zavřenej v nordenu? (kterej ještě k tomu není ani norden ale nějaká pseudo srágora)
 
pSipi
Dodavali rusom vobec Nordeny?
 
magot
Mám pocit že ne. Nicméně bude tam evropská mapa a americké stroje by mohli mít i "ne-ruské" konfigurace ..
 
RH_Killer
Mám na všech mapách nárůst +30-50 FPS, ale na Moskva-léto nějaký divný propady. Pozoruje to taky někdo z vás?
 
606_Druindin
čéče já si vesměs se vším pohoršil (na 980ce) dohlednost sem zkrouhl na 70 km, a trochu se to zlepšilo ale je to horší než předtím. Budu muset zkusit novy ovladače, jestli se to nezlepší.
 
Baron
Ak vam nieco zerie vykon, pozrite si nastavenie dohladnosti, detailnost mrakov a moznost 4K.Ak mate zaskrtnutu 4K, vsetky sovietske masiny maju skiny prepracovane do tohoto modu a to vam moze zrat vykon - samozrejme netyka sa to iba skinov. Tiez si pozrite ako mate nastavenu polozku so sharpen alebo burom (nespomeniem si teraz ako sa to v settingoch vola). No a posledna vec - mrknite na globalne nastavenie, ci mate zapnute ultra, high, balanced atd.
Upravil/a Baron dne 15-03-2018 14:37
Hals - und Beinbruch!
 
606_Druindin
4k mám vyplé, mraky jsem měl naplno, pak je snížil a zase vrátil naplno, nepozoroval jsem v tom rozdíl.
Když jsme teď u těch mraků tak letadla prolítávající nad mrakem (proti mraku) se mě dost hnusně třepou nebo jak to nazvat. Nepoznám skoro co je to za stroj, dřív to bylo o dost lepší teda.
Třepou se i okraje mojich křídel, když jsem nad mrakem a dívám se na něj dolů.
Filtry sharpen/.... nepoužívám
 
RH_Killer
Mám tam 150 km a 4k vypnuto. Všechno předchozí nastavení zůstalo. Mám nárůst FPS a to dost velkej. Jen ta Moskva nějak pokulhává. Tam je to -30. Tedy kolem 70. Nevadí to. Jen jsem chtěl vysondovat jak to mají ostatní.
 
310_cibule
606_Druindin napsal:

4k mám vyplé, mraky jsem měl naplno, pak je snížil a zase vrátil naplno, nepozoroval jsem v tom rozdíl.
Když jsme teď u těch mraků tak letadla prolítávající nad mrakem (proti mraku) se mě dost hnusně třepou nebo jak to nazvat. Nepoznám skoro co je to za stroj, dřív to bylo o dost lepší teda.
Třepou se i okraje mojich křídel, když jsem nad mrakem a dívám se na něj dolů.
Filtry sharpen/.... nepoužívám


Ta rozsypaná letadla v mracích je bug, debatuje se o tom na jejich fóru.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
4K skiny jsou naprosto ale naprosto zbytečné ...
 
Mira
Killer napsal:

Mám na všech mapách nárůst +30-50 FPS, ale na Moskva-léto nějaký divný propady. Pozoruje to taky někdo z vás?


Jak jsi to udělal ?? Úsměv
 
1stCL_Punkey
310_cibule napsal:

606_Druindin napsal:

4k mám vyplé, mraky jsem měl naplno, pak je snížil a zase vrátil naplno, nepozoroval jsem v tom rozdíl.
Když jsme teď u těch mraků tak letadla prolítávající nad mrakem (proti mraku) se mě dost hnusně třepou nebo jak to nazvat. Nepoznám skoro co je to za stroj, dřív to bylo o dost lepší teda.
Třepou se i okraje mojich křídel, když jsem nad mrakem a dívám se na něj dolů.
Filtry sharpen/.... nepoužívám


Ta rozsypaná letadla v mracích je bug, debatuje se o tom na jejich fóru.


To není bug, ale limitace enginu Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

34,730,755 návštěv