May 02 2024 08:14:07
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
606_Tclaw
Na fórech to tak většinou nevypadá.Mrknutí Ale jen tak dál, třeba ti to i uvěřím. Chci totiž příští kampaň letět s pořádným alfa samcem.


Zvláštní touha, to jsi jako alfa samice nebo gay?
 
ZVP Zdenek
606_Tclaw napsal:

Na fórech to tak většinou nevypadá.Mrknutí Ale jen tak dál, třeba ti to i uvěřím. Chci totiž příští kampaň letět s pořádným alfa samcem.


Zvláštní touha, to jsi jako alfa samice nebo gay?


Tipuju druhou možnost....
Die Tschechen sind die lachende Bestien
 
CSW_Cassius Chaerea
606_hayes napsal:

nemozem...dostal by som ban
Tak mi to pošli do PM.

Zdeňku máš něco proti buzerantům? Víš že je 21. století, tak aby ti něco nenatrhlo tvoje zakomplexované pozadí. Úsměv
Upravil/a CSW_Cassius Chaerea dne 25-01-2017 07:06
 
ZVP Zdenek
Risu inepto res ineptior nulla est
Die Tschechen sind die lachende Bestien
 
CSW_Cassius Chaerea
ZVP Zdenek napsal:

Risu inepto res ineptior nulla est
Dělá machry a Catulluse má na chodbě.
 
RH_Killer
606_Tclaw napsal:

Na fórech to tak většinou nevypadá.Mrknutí Ale jen tak dál, třeba ti to i uvěřím. Chci totiž příští kampaň letět s pořádným alfa samcem.


Zvláštní touha, to jsi jako alfa samice nebo gay?


Ty jsi buzerant? Ne, princezna. :-))))
 
606_Tclaw
Killer napsal:

606_Tclaw napsal:

Na fórech to tak většinou nevypadá.Mrknutí Ale jen tak dál, třeba ti to i uvěřím. Chci totiž příští kampaň letět s pořádným alfa samcem.


Zvláštní touha, to jsi jako alfa samice nebo gay?


Ty jsi buzerant? Ne, princezna. :-))))


Mrknutí
 
magot
obdobnou diskuzi s princeznama a buzerantama jsem nedávno zaslechl od dětí vracejících ze školy, jaké deja-vu Šklebící se
Chodemimo víte prd kolik je mezi váma 4% ...
 
Baron
Páni, pri všetkej úcte, debata začína prekračovať hranice slušnosti.

Prajem pekný deň.
Hals - und Beinbruch!
 
CSL1_Talbot
Nakolko stale lietam F4,tak som vyskusal vcera G2.Tie hrube ramy kabiny su des a hruza,pixu vidiet
[img]http://www.ulozisko.sk/obrazky/700632/sigpic3393_11.gif[/img] is not a valid Image.
 
Zifi
Myslím že výhled z Bf-109 byl v reálu daleko horší než je nám prezentováno ve hře
 
CSW_Cassius Chaerea
Zifi napsal:

Myslím že výhled z Bf-109 byl v reálu daleko horší než je nám prezentováno ve hře
A zcela věcně proč?
 
Zifi
Protože si dokážu představit jak bych viděl z kokpitu toho letounu. Díval ses někdy do kokpitu Bf-109? Já ano a jsem přesvědčný, že tak krásný výhled jako ve hře z ní nemohl být. A nehledě na to, že ve hře si můžeš pohled ještě oddálit. To co my lítáme nemá s opravdovým letem skoro nic společného. Je to jen hraní si. A tohle hraní si nemá nic společného s koulema. Jak jsi tady psal. Ale hrát si na to můžeš
 
606_hayes
zhodujem sa zo zifim, sice som v bf-109 nikdy nesedel ale ked si predstavim ze sedim prikurtovany ku sedacke, niezo ako ZOOM nemam, a hlavu tiez neotocim ako sova tak z toho mohol byt dost vyhlad nanic....
ale kedze cassius a mam dojem ze zopar ludi z inych letiek maju pocit ze hranie sa na pocitaci z nich robi pilotov s patentom na realitu tak potom mozu nadobudnut kde aky dojem o rozsahu a velkosti ich prirodzeni avsak s realitou to ma len pramalo spolocne
 
http://606.klikej.org/news.php
Tyler Durden
Tak to dá rozum že tunel monitoru který sleduje omezeně se hýbající kyklop bude lepší než reál.
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Mira
Může mi někdo říct, co jsem komu udělal, že musím lítat s tou největší partou sadomasochistů, kteří prostě tu svoji P40 nevymění ani za zlatý Jak Šklebící se
Co na tom letadle proboha vidí Úsměv ?
 
magot
výhled 109
YouTube Video



 
606_hayes
pekny vyhlad.....a ze kde ma pancierovu dosku za sebou? a nepredviedol ohybnost krcnych stavcov ala sova, a ten zoom a zmenu uhla videnia som nezaregistrovalŠklebící se
 
http://606.klikej.org/news.php
olda Olde maly
YouTube Video


 
606_hayes
ortoped ho uz videl?Šklebící se
 
http://606.klikej.org/news.php
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,800,514 návštěv