April 19 2024 10:13:00
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 1
Hot_Dog

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
Baron
Kazda verzia je bez zamknutych skinov a vybavenia. Treba ist do svojho accountu na strankach IL2 a tam ich odomknur. Uz o tom pisali chlapi vyssie.
Hals - und Beinbruch!
 
Pacho
Akurát sú na of stránke nejaké zľavy. Takže BoS je doma Úsměv
 
Hubytel
Mohl by mi někdo poradit jak aktivovat BoM na steamu,mám ji od dnes v knihovně ale spustit nejde. Děkuji.
 
1stCL_Punkey
Na ofiko webu BoX si ve svém profilu najdeš záložku License keys kam vložíš a následně aktivuješ CD klíč BoM ze Steamu.
 
Hubytel
Jj,super už sem to rozchodil. Dík
 
Al CZ
Mně tak mrzí že dodnes nikdo nevydal polo-sim - polo hru jako byla stará dobrá European Air War.

Před skoro dvěma lety jsem si koupil ve slevě Warthog Stick... dodnes uvažuju jestli jít do plynovky, bo se mi zdá že to je s letadlovýma hrama na dvě věci.

V mém oblíbeném War Thunderu arcade je to k ničemu.

Tohle jsou fakt simulátory, je to podobné jako v Asseto Corsa u autíček. Zkusíte to hrát, zjistíte že spíš havarujete než abyste jezdili, nebo jste někde na ocase. Navíc máte málo aut na výběr...

Tak si radši koupíte Forzu 7 UE a najednou zjistíte že tohle je ono (někde na pomezí arkády a simulátoru.) Aut dostatek, grafika a hratelnost super.

Tady máte Stalingrad, Moskvu, Kubáň, Bodenplatte...

Pár letadel, zbytek si chlape kup za velký peníze.

Jako sorry, tohle je na dvě věci Smutný Stýská se mi po hrách jako byla EAW, Jane´s série, Apache vs. Hokum, MiG Alley...)

Aby to bylo na pomezí realističnosti a zábavy. Ale tohle vymizelo. Buď je to totální ujetá arkáda (jako třeba Aces Combat nebo i ten War Thunder) anebo nuda pro virtuální piloty s pár érama :/

Koncept European Air War od BoBu do pádu III. říše byl naprosto OK... Navíc to mělo atmosféru (i v menu) a bylo to super...

Jako super že bude Mustang, Fokouš A-8 a Me-262...a co jako ? Leden 1945, ty vago to je fakt naprosto ultimátní období... (ne není, je to už čiročirá nuda, válka je vyhraná, Lufwaffe zničená). Pro mě když se řekne WW II na západě tak se mi vybaví BoB a boj o vzdušno nadvládu nad Říší + lov a obrana "Viermotorige". (Třeba v tom EAW bylo super jak jste lovili Liberátory a B-17 a ke konci už jen Mossie a Maraudery, jako v reálu.)

WW I - Hurá, sláva, vraťte mi Red Barona a starou dobrou hratelnost....

Já chci HRU, ne další výcvikovej simulátor Smutný
 
Mira
Hele, furt tady máš starýho dobrýho Ila..
 
1stCL_Punkey
Leden 1945, ty vago to je fakt naprosto ultimátní období... (ne není, je to už čiročirá nuda, válka je vyhraná, Lufwaffe zničená)


Pro mě když se řekne WW II na západě tak se mi vybaví boj o vzdušno nadvládu nad Říší + lov a obrana "Viermotorige"

bylo super jak jste lovili Liberátory a B-17 a ke konci už jen Mossie a Maraudery, jako v reálu


?
 
Al CZ
Mám na mysli EAW...

Začínalo se nad Anglii a končilo nad říší, přičemž jste honili Mosquita a Maraudery. Ale bitev proti "Boeingům" tam bylo dost a dost.
 
magot
Al CZ napsal:
Mně tak mrzí že dodnes nikdo nevydal polo-sim - polo hru

a co myslíš že je BOS? Šklebící se
 
Al CZ
Simulátor.
 
Zifi
Čeho?
 
Rapier
Tak si kup v Early Accessu Combat Air Patrol 2 https://www.datab...-simulator.
Tohle má být simulátor přesně jak bys chtěl.
 
Pacho
Osobné viem čo chceš povedať. Ja som tiež zbožňoval starého Red Barona. Len to je práve to, že to malo začiatok a žiaľ aj koniec. Mohol si tam mať aj 1000 zostrelov a neviem akú vysokú hodnosť, aj tak ti to nepomohlo. Vždy to skončilo rovnako.
No a práve pri simulátore ako je BoS kde to môžeš hrať online aj roky, nikdy nepocítiš to sklamanie, že sa blíži koniec.
Iba ak vypnú server Šklebící se
 
Rumcajs
V simu tak úplně nezáleží, zda byla válka již vyhraná či prohraná. Záleží na zajímavosti planesetů obou stran. Do jisté míry na zajímavosti dané mapy, ale to jen omezeně.

Jako příklad může posloužit právě BOS a BOM, kde byla převaha LW veliká, alespoň tedy v těch letech 41 a 42. Přesto to dnes lze lítat tak, že jsou obě strany prakticky vyrovnané a boje o nadvládu zajímavé. Nakonec i reálná bitva o Bodenplatte byla plná akce. Sice to skončilo rychle a celkem předpokládatelně, ale ani tenkrát to nebylo zadarmo. Nevidím důvod, aby nás tohle nabavilo a to dokonce velmi dlouho. Stejně si v tom budeme pořádat virtuální scénáře.
 
Aces_Wild
Developer Diary #180

Dnešní deníček je tentokráte o historii, konkrétně o německých esech na Bf 109 G-6 a odpovídajících kamuflážích. Podobný článek plánují i o pilotech La-5FN. Pro obrázky navštivte odkaz výše, nabízejí také pohled na zvýšenou vzdálenost vykreslování krajiny a mraků, vylepšené mraky a nové zimní osvětlení.
 
Mira
Opravte mne pokud se mýlím, ale ta G6 na tom bude výkonově stejně jako G4 ?
 
CSW_Cassius Chaerea
Mira napsal:

Opravte mne pokud se mýlím, ale ta G6 na tom bude výkonově stejně jako G4 ?
Neboj má větší číslo, tak bude rychlejší, jako to je u šturmoviků... Úsměv
 
Mira
No nedělej si legraci..to je pro mne otázka života a smrti..alias zda ušetřit 15 USD Úsměv
 
Rumcajs
G6 má vypečenější zbraně. Jde li ti o smrt, pak je G6 rozhodně lepší volba.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,720,933 návštěv