May 02 2024 10:36:43
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 1
AB1Richard

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
606_Druindin
1stCL_Fucida napsal:

606_Druindin napsal:

Fuči my jsme skupinu měli a byl to mix 310 / 311 / 606 / FCU a ZVP a když jsme se sešli tak jsme byli schopni vyřazovat HQ, zamykat letiště a likvidovat KPéčka relativně beze ztrát. Jenže se to rozpadlo a poslední hřebík do rakve téhle smíšené skupiny byla 4. kampaň na Randomu. To debilní omezení planesetu, ktery navíc nemělo na začátku nic z BOSka, to byl konec. Proto jsem taky napsal co si o tom nastavení myslím na jejich fórum, proč tam nic nenapsali ostatní (krom Hayese Úsměv ) netušim, asi pro ně bylo jednodužší se na to radši vysrat.
Uvidíme další kampaň třeba to vyhodnotěj tak, že původní formát byl pro servr lepší, anebo taky ne a vymyslej něco ještě horšího.


A to je právě ono. Potřebuješ člověka, který tomu dá nějaký systém a dlouhodobě to udrží. Jak sám vidíš, kluci jsou nadšení a hladoví po organizaci. A taky jak píšeš, síla takové skupiny je obrovská a likvidace jednotlivých cílů je hračka. Pro nás samotné (Liony) to znamená mnohem větší variabilitu misí (i defensivní tak mají smysl), výzvu setkání s velkou kooperující skupinou, která na rozdíl od od páru, nebo roje skutečně představuje riziko.

Já si kvůli Randomu a jeho planesetu právě kupoval BoM, do té doby jsem měl jen BoS. A musím přiznat, že se mi začátek války líbil. Ne proto, že by byl snadný, ale proto, že jsem si prostě dlouho podobný typ (pomalejších, kroutivějších) bojů nezalétal snad roky. Současný koncept Randomu považuji za určitou komplikaci (je potřeba BoS i BoM, brzy i BoK), ale ne jako překážku. Velká skupina s kvalitně kooperujícími piloty to musí zvládnout i na Išacích se Šturmy. Ostatně i Peška má své kouzlo, byť nikdo nerozporuje její nižší nosnost.

Abych to shrnul: Byl bych moc rád, kdyby se mezi vámi našel někdo, kdo by tomu všemu dal punc stability a dlouhodobé organizace. Pokud se toho někdo ujmete a budete nám dobrými silnými soupeři, tak u mě máte flašku kvalitního pití dle vašeho výběru Úsměv.


Já se asi špatně kókám, ale moc nadšenejch a hladovejch nevidim, teda na té spojenecké straně Úsměv
Ale co už, my se spolupráci nebráníme, vlezem dneska na TSko SVK a uvidíme, kolik nadšenejch hladovců se přidá Úsměv
 
310_cibule
Rumcajs napsal:

Hele kluci a kde tedy byla LW při vylodění spojenců? Kde se odehrávaly ty tisíce bojových letů? Kde byla LW, když v létě 1944 spojenci masakrovali Německé divize před Paříží? Kde přesně se projevila praktická přítomnost LW? Když to tedy byl slušnej výkon.


Trénovala na Bodenplatte (akorát o tom zapomněla říct kanonýrům) :-)
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Novotny
Art napsal:

Barone,
bylo to video, jak je polijí vodou. Bohužel jsem ho v rychlosti nenašel. Jsem rád, že nám Bos kvete. Ohledně pacifiku radost nemám. Sice japonskou kulturu miluji, ale přeci jen západní fronta - P 47Vyděšený mě láká více. Uvidíme, třeba své rozhodnutí změní. Úsměv


A proč je P-47 na západě lepší než v Pacifiku?Zamračený
 
Baron
Art napsal:....Barone,
bylo to video, jak je polijí vodou. Bohužel jsem ho v rychlosti nenašel. Jsem rád, že nám Bos kvete. Ohledně pacifiku radost nemám. Sice japonskou kulturu miluji, ale přeci jen západní fronta - P 47Vyděšený mě láká více. Uvidíme, třeba své rozhodnutí změní. Úsměv


Ahaaa, TO video. Ano, to bol Loft Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
1stCL_Fucida
606_Druindin napsal:
Já se asi špatně kókám, ale moc nadšenejch a hladovejch nevidim, teda na té spojenecké straně Úsměv
Ale co už, my se spolupráci nebráníme, vlezem dneska na TSko SVK a uvidíme, kolik nadšenejch hladovců se přidá Úsměv


Myslel jsem tu různorodou skupinu, kterou jsi sám zmiňoval. Ono vás zpočátku nemusí být moc. Stačí roj, který bude pravidelně na nebi a ke kterému se ostatní přidají. Byl bych za to moc rád.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Ajvn
Pánové.
Má cenu se registrovat na expertech, nebo je to tam stejná lepkavá, plastická, nuda jako na liberťákách?
 
1stCL_Fucida
Za zkoušku nic nedáš, ne? Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
606_hayes
cenu to má, menej to lagujeŠklebící se ale zase sa tam da v podstate lietat za nemcov alebo robis zo seba zivy terc,. Šklebící se

a pridam aj tuto do diskusie: ordinujem tu kazdemu
povinne dvakrat denne per rectum
[img]http://jpeg.cz/images/2017/01/22/Riyh.jpg[/img] is not a valid Image.
 
http://606.klikej.org/news.php
1stCL_Novotny
To máš vyzkoušené??
 
1stCL_Punkey
Mě by teda sralo tam dělat cíle nějakým lajonům. Tak bych sebral další 2-3 kumpány a trénoval s ními nejen spolupráci, že bych neměl ani čas číst nějaké fórum natože na něj psát příspěvky. Přestal bych pak být lovnou zvěří a udělal si ty cíle z lajonůMrknutí.
 
Mira
Ale jo..cenu to má..dali jsme si dneska Sturm party ve čtyřech lidech..něco poničili..pak jsme vzali P40, protože je prostě sexy, opět něco poničili. Co na tom, že jsme se ani jednou nevrátili, protože zpáteční cesta se němci jen hemžila, ale pokud to člověk zapíná s důvodem se pobavit, zalítat s dobrou partou lidí a nějaký to vyvětrání na padáku nebere až tak vážně a před spaním se nemodlí ke svému streaku, tak to rozhodně cenu má Mrknutí
 
CSW_Cassius Chaerea
Mira napsal:

Ale jo..cenu to má..dali jsme si dneska Sturm party ve čtyřech lidech..něco poničili..pak jsme vzali P40, protože je prostě sexy, opět něco poničili. Co na tom, že jsme se ani jednou nevrátili, protože zpáteční cesta se němci jen hemžila, ale pokud to člověk zapíná s důvodem se pobavit, zalítat s dobrou partou lidí a nějaký to vyvětrání na padáku nebere až tak vážně a před spaním se nemodlí ke svému streaku, tak to rozhodně cenu má Mrknutí
Takový lidi jsou nejlepší. Statečně někde umřou a nemají důvod na fórech brečet, že přispěli jiným na streak. To se cení.
 
Ajvn
Fajn jdu do toho.Šklebící se

Svého času jsem lítal na Frontovém nebi (IL-2 1946), no a tam se po nějakém čase stalo, že začalá být dlouhodobá veliká převaha červených. Lítal jsem za červené a nestálo to za nic protože nebylo do čeho střílet. A když jem konečně nějakého modrého zoufalce našel, tak mu sedělo za ocasem 10 červených.
Věřte mi tohle mě fakt nebavilo.
Tak jsem šel za modré. Nenudil jsem se. Akorát jsem byl pořád na dršce.Šklebící se
No pak jsem toho nechal, dlouhodibě ja výrazná převaha jedné strany fakt na prdlajs.
 
Art
1stCL_Novotny napsal:

Art napsal:

Barone,
bylo to video, jak je polijí vodou. Bohužel jsem ho v rychlosti nenašel. Jsem rád, že nám Bos kvete. Ohledně pacifiku radost nemám. Sice japonskou kulturu miluji, ale přeci jen západní fronta - P 47Vyděšený mě láká více. Uvidíme, třeba své rozhodnutí změní. Úsměv


A proč je P-47 na západě lepší než v Pacifiku?Zamračený

Jednoduše, byla by i západní mapa a německá letadla 43 ++ Úsměv Zabojovat si čistě jen USA vs Luftwaffe nad B - 17(bez spitu), jó to by bylo Vyděšený
 
1stCL_Fucida
Jo, to jsme si zkoušeli ve starým Šturmu, bylo to dobrý Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Paulus
Hledám spolubojovník/ky do Bf 110 případně doprovod na létání mezi 18:00-20:00 seč. Předem díky za zájem.Mrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Mira
Hele až se spustí kampan na TAW, tak tě klidně do naší vesele partičky berem..teda jestli tou dobou už nebudeš zahaknutej u nějaký tý JG Úsměv Tam budem u modrých protože Ju52 only axis..Na randomu jsme se rozhodli, vzhledem k těm počtům, lítat za červený. I když třeba v mem případě je to uplně jedno Šklebící se
 
Ajvn
Asi se zeptám blbě.
Uniklo mi to . Co to je TAW
 
Aces_Wild
57_OTU ajvn napsal:

Asi se zeptám blbě.
Uniklo mi to . Co to je TAW

Tactical Air War
 
Ajvn
Dík už jsem login.Šklebící se
Ne kluk mě právě opravil jsem lognutý.Cool
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,801,090 návštěv