March 29 2024 08:00:19
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 10

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
Baron
Nikde. Musis si ho da na masinu vo vybere modov.
Hals - und Beinbruch!
 
olda Olde maly
Uf. Zajímavé je, že ten výběr jaksi nemohu najít. Už jsem na to asi příliš stár. Úsměv
 
Baron
Ked si vyberies masinu, ponukne ti moznost dat tam mody. Je to na pravej strane v "hangari". Tam na Spita mozes dat novy motor a zrkadlo
Hals - und Beinbruch!
 
Fiks
olda maly napsal:

Uf. Zajímavé je, že ten výběr jaksi nemohu najít. Už jsem na to asi příliš stár. Úsměv


Vybeš si letadlo-Setings-máš tam palivo/munice/konvergence/UNLOCKS,a pod ním je Merlin 45 a zrcátko.
 
olda Olde maly
Ok. Díky. Mrknutí
 
Deschain
https://forum.il2.../?p=515596
tak nám dělaj G6 a čeká nás měsíc překvapení
 
Saburo
tu G6ku chci Šklebící se
 
CSW_Cassius Chaerea
Kolik asi bude stát to zbrusu nové letadlo? Úsměv
 
310_cibule
Co asi dostanou rudí? La 5FN? Jak 9?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Punkey
La-5 FN
 
Rumcajs
Super, zrovna mám přebytečných 100$, tak mám po problému, co s tím budu dělat. Původně jsem chtěl koupit manželce boty na zimu, ale G6 a 5FN se zdá být větší lákadlo.
 
magot
Kup boty, ženy jsou potřeba.
 
1stCL_Punkey
Rumcajs napsal:

Super, zrovna mám přebytečných 100$, tak mám po problému, co s tím budu dělat. Původně jsem chtěl koupit manželce boty na zimu, ale G6 a 5FN se zdá být větší lákadlo.


A za co koupíš tu lavinu?Šklebící se
 
saldy
Rumcajs napsal:

Super, zrovna mám přebytečných 100$, tak mám po problému, co s tím budu dělat. Původně jsem chtěl koupit manželce boty na zimu, ale G6 a 5FN se zdá být větší lákadlo.


Tímto zabiješ obě mouchy jednou ranou, a žena bude spokojená!
https://www.akcni...e-2017034/
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Rumcajs
saldy napsal:

Rumcajs napsal:

Super, zrovna mám přebytečných 100$, tak mám po problému, co s tím budu dělat. Původně jsem chtěl koupit manželce boty na zimu, ale G6 a 5FN se zdá být větší lákadlo.


Tímto zabiješ obě mouchy jednou ranou, a žena bude spokojená!
https://www.akcni...e-2017034/
Tak to bych asi spáchal rituální sebevraždu. Ale díky za tip.
 
606_Druindin
Vydání samostané G6 vidim jako poslední hřebíček do planejch nadějí na další východní (nebo i západní) bojiště. Voni dou fakt do pacifiku, chjo.
 
Saburo
606_Druindin napsal:

Vydání samostané G6 vidim jako poslední hřebíček do planejch nadějí na další východní (nebo i západní) bojiště. Voni dou fakt do pacifiku, chjo.


co bereš? to chci taky Šklebící se

G6 jako předzvěst pacifiku, to fakt musí být matroš Mrknutí
kdyby oznámili Reisena nebo Wildcata, to by se pak dal ten pacifik očekávat, ale podle G6???

p.s. nebo čemu nerozumím mezi řádky?
 
kvitek
Saburo napsal:
G6 jako předzvěst pacifiku, to fakt musí být matroš Mrknutí
kdyby oznámili Reisena nebo Wildcata, to by se pak dal ten pacifik očekávat, ale podle G6???

p.s. nebo čemu nerozumím mezi řádky?


Já to chápu tak, že kdyby dělali další evropský bojiště, tak by se jim ta G6 hodila do planesetu 2x(4+1) letadla.
Tím, že se vypotřebují na tomto prémiu, tak už jim moc letedel do dalšího bojiště nezbývá.
 
saldy
606_Druindin napsal:

Vydání samostané G6 vidim jako poslední hřebíček do planejch nadějí na další východní (nebo i západní) bojiště. Voni dou fakt do pacifiku, chjo.


Na ofiko foru je diskuze o Pacifiku poměrně živá a Jason tam sbírá informace o všem z Pacifiku už asi rok. Hráči jsou už na východní frontu asi zvyklí, ale já si myslím, že možnosti tohoto bojiště jsou už vyčerpané a už by nám jen prodávali to stejné. Než stačí obejít všechna bojiště, bude už tento sim zase starý, jen ať se pohnou zase dál, ať už je to kamkoli.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Baron
kvitek napsal:

Saburo napsal:
G6 jako předzvěst pacifiku, to fakt musí být matroš Mrknutí
kdyby oznámili Reisena nebo Wildcata, to by se pak dal ten pacifik očekávat, ale podle G6???

p.s. nebo čemu nerozumím mezi řádky?


Já to chápu tak, že kdyby dělali další evropský bojiště, tak by se jim ta G6 hodila do planesetu 2x(4+1) letadla.
Tím, že se vypotřebují na tomto prémiu, tak už jim moc letedel do dalšího bojiště nezbývá.


Dovolim si oponovat. Bf-109G-6 nebol jedinym zakladnym stihacom na Zapadnom fronte, tam hrali skor prim Fw-190A. Samozrejme Bf tam bol. Zostava nam (len tak namatkovo) Bf-10G-6AS,Bf-109G-10, Bf-109G-14, Bf-109K-4, Fw-190A-4, Fw-190A-6 az 9, Fw-190D-9, Me-262, Me-163, He-162, Ar-234 + napr. Me-410 a dalsie. Rozhodne planeset pre Zapadny a ani pre Vychodnyfront nie je ani zdaleka vycerpany.

Suhlasim so Saldym, ze je potrebna zmena. Rozhodovalo sa medzi Stredozemnym bojiskom a Pacifikom, nuz vyhral Pacifik. Nemam nic proti tomu. Ako som uz pisal na inom mieste, po Pacifiku by mal byt Zapad. Obdobie neviem, podla nepodlozenych informacii to pojde od Normandie az po Berlin.

EDIT: ked uz Saldy spomenul Jasona - po ohlaseni BoS v nejakej diskusii povedal, ze jeho cielom je pokryt cele obdobie WW2. Okrem ineho spomenul, ze zacnu Vychodnym frontom a jeho snom je Pacifik. A ze ked to dobre pojde (to sa da vylozit vselijak ze) tak by rad urobil aj Zapadny front. Mam dojem, ze to bolo v jednej z debat na TS este v dobach RoF medzi hracmi a vyvojarskym tymom.
Upravil/a Baron dne 29-09-2017 15:24
Hals - und Beinbruch!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,600,850 návštěv