April 20 2024 14:30:56
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
1stCL_Fucida

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
CSW_Butys
Teď jsem to nastavil na nejnižší detaily, vypnul všechno, co jen jde a stejně 4fps kua...
 
TozziFan
FPS je v pohodě. Moje sestava:
[img]http://img24.cz/images/48820197128862071084_thumb.jpg[/img] is not a valid Image.

a nastavení:
[img]http://img24.cz/images/41858698144049632276_thumb.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Baron
310_Butys napsal:

Po aktualizaci 4 fps online i offline, takový propad z 60 fps bych teda nečekal, něco je špatně.


Po instalacii daj restart hry. Ak to nepomoze skontroluj si kniznice, chyba bude u teba, FPS je vyssie ak v minulom patchi, tiez je odstranene to protivne sekanie hry.

P.S. Aku mas GK?
Hals - und Beinbruch!
 
CSW_Butys
970GTX, hru jsem několikrát restartoval, podle čeho mám zkontrolovat knihovny?
 
Mira
petsild napsal:

Zaměřovač byl v reálu více utopený v čumáku ...


Peto, to jseš zblbnutej z toho DCS Úsměv
 
310_cibule
310_Butys napsal:

970GTX, hru jsem několikrát restartoval, podle čeho mám zkontrolovat knihovny?



If you get an error about wrong DLL please open data\redist folder and run vc_redist.x64.exe manually (on some systems the updater doesn't have the rights to install it).


Jinými slovy, najdi si v ilovském kořenáči výše uvedenou složku a spusť exe soubor vc_redist.x64
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Fucida
No u mě se nějaký růst FPS nekoná, spíš se mi to jeví jako pokles. Ale pořád jsem v relativně bezpečných vodách 80+. Zítra přejdu na QHD, tak jsem zvědavý, jestli se FPS budou nějak rozumně držet.

Spitfire mi přijde hodně odolný a celkem dost dobře drží energii. Ale oni ho časem doladí Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
CSW_Butys
310_cibule napsal:

310_Butys napsal:

970GTX, hru jsem několikrát restartoval, podle čeho mám zkontrolovat knihovny?



If you get an error about wrong DLL please open data\redist folder and run vc_redist.x64.exe manually (on some systems the updater doesn't have the rights to install it).


Jinými slovy, najdi si v ilovském kořenáči výše uvedenou složku a spusť exe soubor vc_redist.x64


Tak jsem to provedl, ale bohužel bez výsledku. Pokud jsem v menu hry, tak mám 60fps, jakmile se objeví letadlo a mapa, tak to klesá ke 4fps.
 
310_cibule
310_Butys napsal:

310_cibule napsal:

310_Butys napsal:

970GTX, hru jsem několikrát restartoval, podle čeho mám zkontrolovat knihovny?



If you get an error about wrong DLL please open data\redist folder and run vc_redist.x64.exe manually (on some systems the updater doesn't have the rights to install it).


Jinými slovy, najdi si v ilovském kořenáči výše uvedenou složku a spusť exe soubor vc_redist.x64


Tak jsem to provedl, ale bohužel bez výsledku. Pokud jsem v menu hry, tak mám 60fps, jakmile se objeví letadlo a mapa, tak to klesá ke 4fps.


OK, tak další rada z oficiálního fóra zní: nainstalovat novější ovladače GK. Prý to pomáhá (někdo, kdo měl stejné problémy, to tam potvrdil).
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Novotny
1stCL_Fucida napsal:

Spitfire mi přijde hodně odolný a celkem dost dobře drží energii. Ale oni ho časem doladí Úsměv


A jeho dvacky hoodně koušou! Befka i Fokáče to louská jedna dvě!
 
Baron
310_Butys napsal:
....
Tak jsem to provedl, ale bohužel bez výsledku. Pokud jsem v menu hry, tak mám 60fps, jakmile se objeví letadlo a mapa, tak to klesá ke 4fps.


Updatuj si GK - tu je odpoved na rovnaky problem priamo od Snaksiho: https://forum.il2...ntry486439
Hals - und Beinbruch!
 
Baron
Len tak na okraj - vyskusajte si 3D, na to vam stacia obycajne papierove okuliare s modrym a cervenym sklickom Úsměv Funguju skvele. Nezabudnite si nastavit 3D v ovladaci nVidia (zial, nemam ATI, tak tu nemozem posluzit, ale malo by to fungovat obdobne).
Hals - und Beinbruch!
 
1stCL_Fucida
1stCL_Novotny napsal:

1stCL_Fucida napsal:

Spitfire mi přijde hodně odolný a celkem dost dobře drží energii. Ale oni ho časem doladí Úsměv


A jeho dvacky hoodně koušou! Befka i Fokáče to louská jedna dvě!


Zato vůči těm našim je celkem imunní Šklebící se. Ale takhle je to s novými letadly často. Prostě se chtě nechtě přepísknou a až pak se ladí za pochodu.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Novotny
1stCL_Fucida napsal:

1stCL_Novotny napsal:

1stCL_Fucida napsal:

Spitfire mi přijde hodně odolný a celkem dost dobře drží energii. Ale oni ho časem doladí Úsměv


A jeho dvacky hoodně koušou! Befka i Fokáče to louská jedna dvě!


Zato vůči těm našim je celkem imunní Šklebící se. Ale takhle je to s novými letadly často. Prostě se chtě nechtě přepísknou a až pak se ladí za pochodu.

Hele asi jsme na to šli stejně. Šklebící se Ale když jsem měl A3, tak už se ten Spit louskal slušně. Mrknutí
 
1stCL_Fucida
To já i v A-3 mu musím naložit tak 2x, snad i 3x víc, než sovětským stíhačkám (pro ekvivalentní poškození).
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Novotny
To máš pravdu, není to dřevolet. Je třeba to pořádně ohřát olovem. Ale se 109kou to je maso. To už do toho musíš tlouct jak smyslů zbavenej. Šklebící se Raději nechci vidět až dodají A-20, to bude hotovej ořech. Mrknutí
 
310_cibule
Tohle videjko se jmenuje Moje první online zkušenost se spitem a má docela hezkou pointu :-)

YouTube Video



"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
CSW_Butys
Tak to vypadá, že jsem opět na svých 60 fps, chtělo to opravdu jen, jak výše píšou Baron a Cibule, aktualizovat ovladače. Díky všem. Úsměv
Upravil/a CSW_Butys dne 06-07-2017 19:16
 
1stCL_pbarry
ha, tak je tu autopilot jako za starých časů

Odrážejí se mi od toho granáty a na namáčkutí prstu sundavám Jučka. Skvělé Úsměv



Nejde mi do hlavy co udělali s těma křidýlkama na 109.. existuje ve hře letadlo, které má horší roll rate?
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
310_cibule
Sem to taky napsal výše, dřív než Baron Smutný
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

34,730,606 návštěv