May 02 2024 09:08:56
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 1
Kukuloo

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
CSW_Cassius Chaerea
606_hayes napsal:

ale mohol dokonca som dale ani padat nemsuel: raz som sa zavesil za pet pesiek vo formacii a odignoroval som tri isaky za sebou , a bez vaznejisieho manevrovania som chcel aspon trocha rozhodit pesky ktore isly znicit warehouse, a boli celkom blizko. a druhy myslim ze som sa zviezol dole a ostal tam krutit.. takze zle som urobil to ze som neodhadol kedy sa mam odputat a uletiet prec hoc priestor a stroj som na to mal Mrknutí


este je nieco co ti v mojich statistikach neda spavat?
Takže letadlo je dobrý, jenom pilot blbý. A když létáš na ruské straně, není to podobné?
 
1stCL_Punkey
To bude zase nářků, Spit bude sra*ka. Jen o malinko rychlejší než 110 G-2
 
Mira
Chlapi tak tohle jsem nechtěl..já jen prostě jako nováček, šel cestou nejmenšího odporu ( teda tak se to, po několika letech v singlu jevilo aspon mně ) a začal online lítat BoS za modrý..no a prostě když jsem viděl jak to na tom randomu ( ale nejen tam, dokonce občas i na WOL ) s počty na jednotlivých stranách vypadá, tak jsem jen prostě položil zvědavej dotaz..příště raději budu držet hubu, jak mne to kdysi učili Úsměv
 
Rumcajs
Mira napsal:..příště raději budu držet hubu, jak mne to kdysi učili Úsměv
Co blbneš? Právě jsi odhalil svatý grál celého virtuálního lítání. Dotaz si někam poznamenej a příště, až to tu zas bude umírat nudou, ho můžeš oprášit a znovu použít.
Non est specifica
 
1stCL_Novotny
Míro buď v klidu, problém je naprosto jinde. Úsměv
 
Mira
Neboj Rumcajs, já mam takových dotazů víc, ale když vidím co to spustilo, tak jsem ten papírek raději snědl Úsměv
 
606_hayes
urcite nie, tam je nahovno lietadlo nech je pilot akokolvek dobry. jednoducho planeset isak/sturm vs 109 a 110 je proste vyrazne v prospech nemcov, a ked sa cerveny ozve tak je bud zly pilot, alebo plačka alebo urumazgane decko ktore neleita ked to samo nejdeŠklebící se. ale tesi nas respekt od niektorych modrakov Šklebící seŠklebící se

ale niektorym proste vyhovuje prevaha 30:10 inak by ich to nebavilo Šklebící se
 
http://606.klikej.org/news.php
CSW_Cassius Chaerea
606_hayes napsal:

urcite nie, tam je nahovno lietadlo nech je pilot akokolvek dobry. jednoducho planeset isak/sturm vs 109 a 110 je proste vyrazne v prospech nemcov, a ked sa cerveny ozve tak je bud zly pilot, alebo plačka alebo urumazgane decko ktore neleita ked to samo nejdeŠklebící se. ale tesi nas respekt od niektorych modrakov Šklebící seŠklebící se

ale niektorym proste vyhovuje prevaha 30:10 inak by ich to nebavilo Šklebící se
Přesně
 
606_hayes
lenze podla poctu ktory lietaju dany planeset cerveny by som pvoedal ze bud su placky takmer vsetci cerveni alebo je naozaj zle vyvazeny palneset a kedze si nemci honia ega v prevahe 30:cca10, tak to vypoveda o debilnom planesete .....
 
http://606.klikej.org/news.php
606_Druindin
Jééé to je zase kydů. Nejvíc se mě líběj ti, co na ten servr ještě ani nepáchli a v laggu nebo išaku ani neletěli Šklebící se
Co se týče spita neměl bych přehnany očekávání. Nemá totiž ten správnej národnostní koeficient, stačí se podivat co udělali s P-40kou.
 
1stCL_Novotny
Hm, co by na to asi řekli chudáci za války podle které to jak blbci pořád chceme mít co nejvěrněji.
 
1stCL_Novotny
Máš pravdu Druindine. Kdybych věděl že jsou ty německý mašiny tak nařvaný, asi bych se neválel doma a nečekal až mi zbydou drobný na nové pedály. Asi mám v sobě něco nemorálního že bez pedálů nedokážu létat. Úsměv Tak mi to promiň, polepším se.
 
606_hayes
Šklebící se a sa ti zda ze parametre takej 110tky tu v BoSku su prudko realne lebo ak ano tak sa divim ze nemci sa vobec snazili nejaky Fw vyrabat a nepouzivali tu 110tku od tazkeho bombarderu az po lahku a obratnu stihacku Šklebící se ...
 
http://606.klikej.org/news.php
CSW_Cassius Chaerea
606_hayes napsal:

Šklebící se a sa ti zda ze parametre takej 110tky tu v BoSku su prudko realne lebo ak ano tak sa divim ze nemci sa vobec snazili nejaky Fw vyrabat a nepouzivali tu 110tku od tazkeho bombarderu az po lahku a obratnu stihacku Šklebící se ...
Tak Fw by nevyráběli kdyby bylo takové jako v BoS a dokonce války by vyráběli jen dřevěná Bf 109 s VJáčkem v čumáku. Co se ti na stodesítce nezdá? Že uletí išaku?
 
606_Druindin
1stCL_Novotny napsal:

Máš pravdu Druindine. Kdybych věděl že jsou ty německý mašiny tak nařvaný, asi bych se neválel doma a nečekal až mi zbydou drobný na nové pedály. Asi mám v sobě něco nemorálního že bez pedálů nedokážu létat. Úsměv Tak mi to promiň, polepším se.


... polepši se, všichni se polepšete. Mi se taky polepšíme, možná Šklebící se
 
606_hayes
nemam ziadne tabulky ale vonkoncom sa to nesprava v hre ako "tazky" stihac. je schopna ukrutit laga a to sa mi stalo opakovane ze sa za mna zavesila mala cas si predsadit a trafit...tym nemyslim ze z prevysenia ma dal...jednoducho si somnou pokrutil......... na to ze je to tazky stihac ktory sa neosvedcil ako stihac tak ho pouzivali ako sthaci bombarder sa sprava az neskutocne agilne....

porovnajuci si ako sa spravaju lietadla v BoSku event v Cliffovi a v starsom sturmovi tak mam pocit ze v BoSku zobrali FM models z RoFka a prilepili tomu vacsiu vahu daneho lietadla a baj oko upravili niektore parametre. Akurat emil sa vymyka tomuto vzorcu a je asik robeny cely "de novo".
 
http://606.klikej.org/news.php
CSW_Cassius Chaerea
606_hayes napsal:

nemam ziadne tabulky ale vonkoncom sa to nesprava v hre ako "tazky" stihac. je schopna ukrutit laga a to sa mi stalo opakovane ze sa za mna zavesila mala cas si predsadit a trafit...tym nemyslim ze z prevysenia ma dal...jednoducho si somnou pokrutil......... na to ze je to tazky stihac ktory sa neosvedcil ako stihac tak ho pouzivali ako sthaci bombarder sa sprava az neskutocne agilne....
Za to tě Werner sežere. Bf 110 je velké letadlo, takže je neohrabané, ale není moc důvodů proč by mělo mít ustálenou zatáčku nějak výrazně horší než jednomístné stroje. Jinak na východě se používala BF 110 ke stíhání i v roce 1943, třeba Kožedub by mohl mluvit, jak mu provětrala kabát a chybělo málo a mohl skončit jako naprosto neznámej zářez na kýlovce Bf 110 G. Proč upadala její stíhací role na západě a pak na východě bylo dané tím, že nepředváděla mimo doletu nic co by nemohla zvládnout letadla Bf 109, která co se týká nákladu jak výrobních, tak hlavně i logistických byla o poznání levnější. Nejenom že Bf 110 sežere skoro dvakrát tolik říšských marek (144 600 RM) než emil (79 500 RM), ale i toho paliva za stejnou dobu sežere dvakrát tolik.

Nevím přesně jak tohle měření probíhalo, ale Bf 110 C je zde mezi Bf 109 E a Bf 109 F.
www.wwiiaircraftperformance.org/me110/me110c-109e-turn-time.jpg
 
606_hayes
werner ma patent na pravdu?
takze: bf-110 E-2 nasimulovana v BoSku je nasimulovana presne podla nejakych realnych grafov? a aj ostatne lietadla su potom nasimulovane podla grafov? pris ubojoch potom piloti aj v reale sahali v utazenych zakrutach na klapky a leitali s tym jak s vrtulnikom?
druha vec: mame tu bf-109 ktora je proste lepsia ako Isak a tabulky o max rychlostiach si treba strcit za klobuk lebo ked tomu vykuri befko tak proste isaku uleti, ked isak na befko divne tak mu akurat uletia kridal. kdezto befar si to dajvne a vyleti zase naspatek hore a isaku zostanu oci pre plac a neustale sa branit. ked isak napadne befko to si to hodi do mierneho kelasania a isak sa len diva ako sa befar vzdaluje. Videl som ake sance mali tri isaky proti dvom 109 a dvom 110tkam. ziadne. mame tu bf110 ktora sa dozvedam je pomaly lepsia ako 109. a idete mi tvrdit ze isak/sturm vs. emil/110 je vyrovnane...... Šklebící se
 
http://606.klikej.org/news.php
1stCL_Novotny
Není vyrovnané, nebylo vyrovnané a nikdy vyrovnané nebude. Je to i se špatným, nepřesným naprogramováním prostě tak. A tak to prostě je a být má. Kdyby ne, byl by I-16 jediné letadlo v roce 45 na ruské straně. Problém je v tom že by vás muselo být tak jak v reálu mnoho, ale to nejde bo Išak je na hovno. A létat to nebudete. Ale stejně tak nebudete lítat nic jiného, teda pokud to nebude lepší než to na druhé straně. Nebo jak to tu vlastně myslíte????
 
magot
To je zase ubrečená limonáda.
Děláte jak kdyby bylo za války někde něco vyrovnaný ..
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,800,712 návštěv