March 29 2024 06:05:00
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
1stCL_Fucida
Ne, tohle mi to nedělá. Nicméně přes launcher pouštím jen updaty, jinak používám k spouštění tohle:

\\Sturmovik Battle of Stalingrad\bin\game\Il-2.exe
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Mira
Si tak včera večer koukam na stream jednoho ruskýho lítavce a v tom na mne v chatu vyskočila jadrná česká hláška od nejmenovaného našince : " střílejí na padáku zmrdi " Šklebící se Sorry, ale tohle mně rozesmálo..Copak jsi Killere nikdy nelítal na WOL Úsměv ?
 
RH_Killer
Mira napsal:

Si tak včera večer koukam na stream jednoho ruskýho lítavce a v tom na mne v chatu vyskočila jadrná česká hláška od nejmenovaného našince : " střílejí na padáku zmrdi " Šklebící se Sorry, ale tohle mně rozesmálo..Copak jsi Killere nikdy nelítal na WOL Úsměv ?


Mrknutí Dlouho jsem tam zásadně nelez. Teď bohužel nic jinýho není. Bylo to takový varování pro naše piloty třeba od 1st Czech Lions (dejte jim kluci za mě) a zároveň uvolnění vzteku. Nesnášim to tam. Vyděšený
Upravil/a RH_Killer dne 16-01-2018 10:37
 
Rumcajs
WOL je žumpa. Když není nahozen DED Expert nebo Finská válka, nelítám. Maximálně, když mám fakt jednou za čas náladu, na 15 minut skočím na nějaký ten prasomlejn.
 
RH_Killer
Rumcajs napsal:

WOL je žumpa. Když není nahozen DED Expert nebo Finská válka, nelítám. Maximálně, když mám fakt jednou za čas náladu, na 15 minut skočím na nějaký ten prasomlejn.


Máš pravdu, ale bohužel Fini lagujou a prasomlejn je o ničem. Mluvím tedy za sebe.
 
Mira
Ten Coconut server někdo zkoušel? Měla by tam fungovat nějaka dynamicka kampan, společně s Aičky, zásobování atd..celkem obsáhlý manual je k tomu.
 
606_Druindin
Dal jsem tam pár letů. Vypadá to že snad maj v rámci té dynamiky i omezení bomb (celkovy kila) pro každou základnu.
Jediná nevýhoda co vidim je aktuální omezení na max 32 hráčů.
 
Mira
606_Druindin napsal:
Jediná nevýhoda co vidim je aktuální omezení na max 32 hráčů.


a manuál o 21 stranách Úsměv teda aspon pro nás, neangličtináře.
 
Mira
Neříkám že tohle někdo používá a chraň bůh, nikoho neobviňuju, ale já myslel, že toto už je ošetřený :

Fen I'll give you a fact:

Cheating was and still is possible in this game.

And by cheating I'm talking about any check box option able to be modified in the custom difficulty options can be brought into any multiplayer server at any time.

That means:

-icons
-radar
-simplified flight model
-unlimited ordnance
-unlimited ammo
-invulnerability
-lead computing gunsights.

Simply by isolating the memory addresses of these functions and locking their values using outside programs can result in my 109 holding more energy than yours, for instance.

I'm not accusing anyone in particular of utilizing these measures, but it's possible. And it's not hard to do.
 
CSW_Cassius Chaerea
Nikdy jsem o tom neslyšel a ty čísla taky nesouhlasí.
 
Ajvn
Všechny tyhle čurákoviny jsou mi ouplně u dupky.
Aď mi raději poradí jak umýt ty nemožně zasrané "skla".Šklebící se
 
Mira
57_OTU ajvn napsal:

Aď mi raději poradí jak umýt ty nemožně zasrané "skla".Šklebící se


Lítej s otevřeným kokpitem. To uvidíš i co nechceš. Třeba Befko na šesti Šklebící se
 
Ajvn
Věř nebo nevěř bez otevřeného skleníku neletím.Úsměv
 
saldy
Mira napsal:

Neříkám že tohle někdo používá a chraň bůh, nikoho neobviňuju, ale já myslel, že toto už je ošetřený :

Fen I'll give you a fact:

Cheating was and still is possible in this game.

And by cheating I'm talking about any check box option able to be modified in the custom difficulty options can be brought into any multiplayer server at any time.

That means:

-icons
-radar
-simplified flight model
-unlimited ordnance
-unlimited ammo
-invulnerability
-lead computing gunsights.

Simply by isolating the memory addresses of these functions and locking their values using outside programs can result in my 109 holding more energy than yours, for instance.

I'm not accusing anyone in particular of utilizing these measures, but it's possible. And it's not hard to do.


Zrovna jsem o tom četl dlouhý článek, cheaty jsou milionový byznys ,dají se kupovat, neexistuje hra kam se nedá proniknout, dá se s tím bojovat ale pro vývojáře to znamená nemalý náklady.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Saburo
pánové potřebuji poradit Úsměv

jak rozchodím "pohyb hlavy vlivem přetížení a náklonů"?
zkoušel jsem zatrhnout políčko v nastavení, zkoušel jsem F9, ale bez výsledku, hlava drží jako přikovaná...
na ten pohyb jsem si zvykl už u starého Il-2 a tady mi jeho nepřítomnost dost kazí zážitek Smutný
díky za pomoc, já jsem totiž v koncích s nápady co s tím...
i.imgur.com/xVYL6LO.png
 
1stCL_Fucida
Saburo, v nastavení nic takového není. Ony pohyby hlavy v závislosti na přetížení tam jsou a nedají se vypnout. Dal jsem si teď pro oživení let ve starém Šturmovi a přijde mi, že tam je to celkem srovnatelně.

Teh Head shake slouží jen k reakcím na vibrace v letadle. To mají obecně asi všichni vypnuté (stejně jako Cinematic view).
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 21-01-2018 15:24
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Chroustall
1stCL_Fucida napsal:

Teh Head shake slouží jen k reakcím na vibrace v letadle. To mají obecně asi všichni vypnuté (stejně jako Cinematic view).


Tak já tady 200 hodin létám s poskakujícím kokpitem a ono to jde vypnout Šklebící se
 
ZVP_ALEX
Mám dotaz, neví někdo proč není na Steamu v nabídce L-2 Sturmovik: Yak-1b Collector Plane Naštvaný
 
606_Smis
nové DD hlavne o Jaku7b a obrázky kobry:
https://forum.il2sturmovik.com/topic/168-developer-diary/page-5#entry566236
Upravil/a 606_Smis dne 26-01-2018 13:39
 
310_cibule
Nový DD se skiny P-39

https://forum.il2.../?p=566236
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,600,084 návštěv