May 01 2024 23:28:07
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 3
Tommy-, LesniHU, CSW_Eda

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
Ajvn
3 roky? připadá mi to jako let dvacet. Furt stejné hovno.
Proč by to předělávali? protože je tam furt hovno vidět.
 
Ajvn
Tak co budou teda s tou nanicovatou grafikou dělat?
Bude někdy aspoň trochu lepší rozhled? A dohled?
A vůbec co se točím. Bude hovno.
Jo něco přece jen už je: Příslib šťastných zítřků.Vyděšený
 
Mira
Po včerejší instalaci nového HW a instalaci čistých W7 jsem zjistil nepříjemný problém. Když mapuju pedaly tak je hra vidí. Šlápnu do nich a BoS je detekuje a přiřadí..Ale ve hře už na ně nereagu Smutný Stejně jako na jejich brzdy.
 
petsild
Připomíná starou chybu Boska, zkus tu osu pedálů invertovat jestli se pak probudí?
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
Mira
Vyřešil reinstal BoSka..
 
606_Druindin
Ajvne už tři roky tady brečíš nad věcma se kteryma se drtivá většina virtuálních pilotů srovnala během pár hodin ve hře. Už se ty tvoje nářky nedaj číst. Hledej chybu v sobě, nebo svojim HW.
Sorry jako Vyděšený
 
310_cibule
Dá se u spita regulovat teplota oleje? Běžné klávesy na olejový chladič, které používám u jiných letadel, mi na to nefungují.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Saburo
310_cibule napsal:

Dá se u spita regulovat teplota oleje? Běžné klávesy na olejový chladič, které používám u jiných letadel, mi na to nefungují.


to by snad ani nemělo být možné, olejový chladič byl u Mk.V v té "trubce" pod levým křídlem a ta neměla žádnou "regulaci"
 
TozziFan
Olej nee, jen voda.
 
310_cibule
Prima, díky za odpověď.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
saldy
Jason se omlouvá, že BoK nevyjde. https://forum.il2.../?p=543563
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
1stCL_Punkey
Dal bych si to ještě jednou....
 
Mira
Hups..kam jsem dal oči, když jsem to psal Úsměv Smazáno. Ale zeptám se..to bude opožděné i vydaní těch zbyvajících letadel ?
 
310_cibule
Do té doby, než vyjde BoK, už žádná další éra samostatně nevydají. Alespoň tak to psal Jason.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
CSL1_Talbot
Novy DD https://forum.il2...ntry543945
[img]http://www.ulozisko.sk/obrazky/700632/sigpic3393_11.gif[/img] is not a valid Image.
 
CSW_Cassius Chaerea
Stalingrad bude konečně Stalingradem a ne Normandii, no dobrá zpráva.
 
saldy
Smekám, že to předělaliMrknutí
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Baron
Obavam sa, ze je cas na upgrade grafarne Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
magot
Cassius Chaerea napsal:

Stalingrad bude konečně Stalingradem a ne Normandii, no dobrá zpráva.

To s tím přišli brzy na to že Stalingrad je již notný pátek "plná verze". Takže všichni co jste lítali nad Normandií, můžete lítat znova a hezky od začátku ..

Že by ještě někdy udělali plnohodnotný DM nebo FM?
Z plné verze kde směrovka byla jen omyl na plnou verzi kdy už trochu směruje s tím že plánujou jinou plnou verzi kdy letadla budou zhruba odpovídat předlohám?
Jsem přeplněn.

Baron napsal:

Obavam sa, ze je cas na upgrade grafarne Úsměv

Proč, protože zprasej kód a nebude to chodit na předělaném zastaralejším ROF enginu?

Proč mi asi jen chodí DCS čím chodí čím dál lépe obsatoržním stroji .. zřejmě skutečná optimalizace ..
Upravil/a magot dne 08-12-2017 16:05
 
1stCL_Novotny
magot napsal:

Cassius Chaerea napsal:

Stalingrad bude konečně Stalingradem a ne Normandii, no dobrá zpráva.

To s tím přišli brzy na to že Stalingrad je již notný pátek "plná verze". Takže všichni co jste lítali nad Normandií, můžete lítat znova a hezky od začátku ..

Že by ještě někdy udělali plnohodnotný DM nebo FM?
Z plné verze kde směrovka byla jen omyl na plnou verzi kdy už trochu směruje s tím že plánujou jinou plnou verzi kdy letadla budou zhruba odpovídat předlohám?
Jsem přeplněn.

Baron napsal:

Obavam sa, ze je cas na upgrade grafarne Úsměv

Proč, protože zprasej kód a nebude to chodit na předělaném zastaralejším ROF enginu?

Proč mi asi jen chodí DCS čím dál lépe na mám obsatoržním stroji .. zřejmě skutečná optimalizace ..


Tak to je prvně co jsi napsal že Ti něco funguje jak má! Což na druhou stranu nedává po všem cos napsal smysl! Šklebící se Asi mám nějakou haluz . . . . . Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,797,805 návštěv