May 04 2024 00:49:24
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
batoh

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
1stCL_Fucida
Zifi, ano, nemusíš číst, ale pak se nesmíš divit, že tě v diskuzi občas někdo vykoupe.

Zjednodušeně řečeno pro akrobacii příliš velká omezení neplatí. Samozřejmě krom toho, že ji nesmíš provádět nad lidmi, pro to neexistují výjimky. Máš-li se pohybovat pod určitou letovou hladinou (600 m pro motorová letadla, 400 m pro kluzáky), tak potřebuješ povolení UCL. Krom UCL je možné vydat povolení i tzv. provozovatelem soutěže v letecké akrobacii, platné pouze nad ohraničenou oblastí. V zahraničí je přístup podobný. Tedy jsou určitá základní pravidla, ale úřad pro civilní letectví schvaluje de facto pro každý letecký den výjimky. Protože z akrobacie v 800 m bys jako pozorovatel na zemi moc neměl.

Základní pravidlo je ale jasné, pilot i stroj musejí být způsobilí.

Jasně, výkrut se Spitfirem 20 m nad zemí je extrém, ale proti dnešnímu předpisu to v principu není. Za WW2 se přesně při téhle výborné kratochvíli pár letců zabilo.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Baron
...preto boli vitazne vykruty nad letiskom zakazane. Nemci to nahradili preletom a kyvanim kridel.
Hals - und Beinbruch!
 
Ajvn
Barone četl jsi knížku: Sundejte Hartmana?
 
Zifi
Fuči jestli máš pocit, že jsi mě vykoupal, kvůli mojí formulaci bezpečnostních předpisů. Tak jsem moc rád, že máš dobrý pocit. Ovšem tvůj pocit z věrně provedené akrobacie je opravdu jen pocit. To co tam předváděl by v reálu klaplo jednou z desíti pokusů. Dalších devět by končilo smrtí
 
1stCL_Fucida
Zifi napsal:

Fuči jestli máš pocit, že jsi mě vykoupal, kvůli mojí formulaci bezpečnostních předpisů. Tak jsem moc rád, že máš dobrý pocit. Ovšem tvůj pocit z věrně provedené akrobacie je opravdu jen pocit. To co tam předváděl by v reálu klaplo jednou z desíti pokusů. Dalších devět by končilo smrtí


V reálu nikdo nikdy takovouhle akrobacii se Spitfirem nelétal, tím jsem si jistý. Ne snad kvůli tomu výkrutu, který ti přijde nejvíce nebezpečný, ale kvůli té úmyslné vývrtce v minimální výšce. Je mi jasné, že bez tréninku by se většina lidí v tom výkrutu zabila. Ale ten virtuální pilot měl své virtuální letadlo krásně v ruce a létal s ním tak, jako by to byl schopný zaletět zkušený akrobatický pilot v reálu za situace, kdy by to Spitfire měl povolené a ten akrobatický pilot měl koule. Možná by ses občas mohl podívat, jak létají akrobatičtí piloti a nebo si přečíst, jak Udet sbíral ze země kapesníčky háčkem na konci křídla svého stroje. Jo já zapomněl, to bys musel něco číst.

Nicméně tímhle příspěvkem diskusi s tebou na tohle téma končím. Už diskutuju na fórech moc dlouho na to, abych věřil, že to v tomto případě má smysl.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Zifi
Jestli myslíš, že nebezpečný a v reálných podmínkách prakticky neproveditelný byl jen ten výkrut a ta vývrtka, tak opravdu tady není co řešit ani z mé strany. Jinak já s tebou nediskutoval. Odmítl jsem tvé přirovnání k reálné sestavě. Na tom není co diskutovat. A díky své sečtělosti a bohatým zkušenostem v diskusích jsi na to také přišel. A tak to má být
 
Baron
57_OTU ajvn napsal:

Barone četl jsi knížku: Sundejte Hartmana?


Cital.
Hals - und Beinbruch!
 
1stCL_Werner
Zifi napsal:

Jestli myslíš, že nebezpečný a v reálných podmínkách prakticky neproveditelný byl jen ten výkrut a ta vývrtka, tak opravdu tady není co řešit ani z mé strany. Jinak já s tebou nediskutoval. Odmítl jsem tvé přirovnání k reálné sestavě. Na tom není co diskutovat. A díky své sečtělosti a bohatým zkušenostem v diskusích jsi na to také přišel. A tak to má být


Jo, naštěstí nikdo ještě neudělal loping moc nízko.
YouTube Video




Výkrut moc nízko.
YouTube Video




Nebo nešel do lopingu v příliš malé rychlosti.
YouTube Video



1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
Ajvn
Maš štěstí.Šklebící se
 
pacheco
Zifi napsal:

Jestli myslíš, že nebezpečný a v reálných podmínkách prakticky neproveditelný byl jen ten výkrut a ta vývrtka, tak opravdu tady není co řešit ani z mé strany. Jinak já s tebou nediskutoval. Odmítl jsem tvé přirovnání k reálné sestavě. Na tom není co diskutovat. A díky své sečtělosti a bohatým zkušenostem v diskusích jsi na to také přišel. A tak to má být


Myslim ze pan Fucida chtel ve svem prispevku jen pochvalit kvalitu videa jenz umoznilo bosko natocit, vypada to opravdu jak v realu, sam bych k tomu dodal pochvalu ke kvalite zvuku, ktery to k realnemu zazitku nekde na airshow hodne posunuje, sam jsem to nechapal jako komentar k akrobaticke sestave ,ale jak to ten sim dovolil udelat.Mrknutí
 
LesniHU
Vkrada se vzpominka na nejmenovaneho testovaci pilota, ktery popisuje pomaly, nizky vykrut ve spitu. Pod nizkym stratusem. V desti.
 
Zifi
pacheco napsal:

Zifi napsal:

Jestli myslíš, že nebezpečný a v reálných podmínkách prakticky neproveditelný byl jen ten výkrut a ta vývrtka, tak opravdu tady není co řešit ani z mé strany. Jinak já s tebou nediskutoval. Odmítl jsem tvé přirovnání k reálné sestavě. Na tom není co diskutovat. A díky své sečtělosti a bohatým zkušenostem v diskusích jsi na to také přišel. A tak to má být


Myslim ze pan Fucida chtel ve svem prispevku jen pochvalit kvalitu videa jenz umoznilo bosko natocit, vypada to opravdu jak v realu, sam bych k tomu dodal pochvalu ke kvalite zvuku, ktery to k realnemu zazitku nekde na airshow hodne posunuje, sam jsem to nechapal jako komentar k akrobaticke sestave ,ale jak to ten sim dovolil udelat.Mrknutí


Já u toho videa taky chrochtám. To se musí líbit Úsměv
 
Aces_Wild
Developer Diary #163

* předělávka stínů plánovaná pro verzi 2.012
* bude možno si je přizpůsobit v nastavení včetně vypnutí
* dle jejich testů nijak výrazně nesnižují FPS

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_06_2017/post-13-0-56544000-1498821652.jpg

* kokpit Spitfire (bez předělaných stínů)
forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_06_2017/post-13-0-18514500-1498821661.jpg

Celá zpráva + více obrázků
 
saldy
To je fajn, ty stíny mám takový hranatý, moc se mi nelíbí.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
TozziFan
A nadávání na FM Spita může začít Mrknutí
Upravil/a TozziFan dne 06-07-2017 12:24
 
CSW_Butys
Po aktualizaci 4 fps online i offline, takový propad z 60 fps bych teda nečekal, něco je špatně.
 
Deschain
310_Butys napsal:

Po aktualizaci 4 fps online i offline, takový propad z 60 fps bych teda nečekal, něco je špatně.


Asi u tebe, rychlá mise (stalingrad,zima) FPS vpravo nahoře (189) při zemi mám 140-160

imagizer.imageshack.us/v2/xq90/923/fRSGuH.png
 
petsild
Sice na tom nezáleží... ale ten kokpit nic moc graficky. Zaměřovač byl v reálu více utopený v čumáku tohle je takové spíš do arkády.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
Deschain
petsild napsal:

Sice na tom nezáleží... ale ten kokpit nic moc graficky. Zaměřovač byl v reálu více utopený v čumáku tohle je takové spíš do arkády.


Nevím jak kokpit, ale teď jsem se spitem proletěl v 6000 proti Ju88 a lítá a střílí moc hezky

PS možná až moc Šklebící se
Upravil/a Deschain dne 06-07-2017 14:32
 
1stCL_Fucida
petsild napsal:

Sice na tom nezáleží... ale ten kokpit nic moc graficky. Zaměřovač byl v reálu více utopený v čumáku tohle je takové spíš do arkády.


Tohle tvrzení mi přijde odvážné. Fotka může snadno zkreslovat na obě strany, jestli máš pravdu, tak to na ofiko fóru určitě někdo brzy vypíchne. Spitfire má velkou fanouškovskou základnu, možná dokonce tu největší na světě.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,810,969 návštěv