May 04 2024 12:59:55
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
magot
Killer napsal:
Tak zakazníky získá v US a neprodá v Rusku?

Ruský ani jiný trh není potřeba. US trh je dostačující.

Já si ten pacifik koupím abych to pak nelítal jako Saburo Šklebící se
ale já jsem krapet japanofil ..
 
RH_Killer
Baron napsal:

Killere, zakaznikov v Rusku uz ma. V Europe tiez. Co potrebuje su trhy ako USA, Cina a daleky vychod vo vseobecnosti. Je to oba moj nazor nic oficialne.



Jasně, ale ty by si jim nechtěl prodávat dál? Myslím, že třeba těch Rusů, i když to mají levněji, je fakt hodně. Pak zas příde čas, kdy budou prosit o love na vývoj západu? Nebo to ti Amíci tak zaplatěj, že už budou mít dost i do budoucna? To už to ale budu lítat z domova důchodců. Tak je mě to asi jedno. Čas ukáže.
 
Baron
Neviem priatelu. Osobne si myslim, ze je dost ruskych a europskych hracov, ktori si Pacifik kupia.
Hals - und Beinbruch!
 
Aces_Wild
Nejdřív jim komunita musí sehnat data, o která žádají. A poslat nějaký ty doláče na účet. Pak bude Pacifik.
Něco mi říká, že se budou nadále držet své filozofie improvizace.
 
Saburo
magot napsal:
ale já jsem krapet japanofil ..


to není chyba, to je vlastnost Šklebící se

a Pacifik lítat rozhodně budu Mrknutí
 
Ajvn
Ja taky.
 
Rumcajs
Já se na to i těším. Navigace bude ještě větší zábava než u Stalingradu či u Moskvy. V BOKu bude skoro všade vidět to pohoří, to je taky legrace. Ale zde je jen a pouze moře a někde hodinu letu dál snad tečka na obzoru. No to bude vykoupanejch svazáků. Pak taky, jestli ponechají stávající přesnost AAA, bude žůžo už jen přiblížení se nad ten japonskej svaz. Člověk dvě hodiny poletí jen aby dostal po čuni hned jak uvidí první kanoi. Mno, tuším, že nás čekají moc hezké zítřky.
Non est specifica
 
Mira
Rumcajs napsal:

Člověk dvě hodiny poletí ...


No, možná bych to neviděl tak optimisticky s tím časem..
 
Ajvn
Proč bychom měli lítat někde 2 hodiny nad mořem?
 
1stCL_Novotny
A proč bys to měl kupovat?? Jste jak malé rozmachané děti.
 
Baron
...a taťka ukončil spor Šklebící se Mrknutí
Hals - und Beinbruch!
 
1stCL_Novotny
Přesně Barone! Mrknutí

Nehledě na to že se tu kde kdo otevřeně radoval nad tím, že 1C (či jak si to vlastně říkají, ale to je jedno!) předal práva TF a nadále se spojení IL2 s 777 zavazuje nad nevstupování do prostoru jejich tvorby. A teď tady všichni remcaj že nemaj západní frontu a Afriku a bla bla. Tak se nedivte že se pustí do Pacifiku. A za mou osobu velké ANO!!!!!! Už aby to tady bylo. Úsměv
Upravil/a 1stCL_Novotny dne 29-05-2017 18:36
 
1stCL_Hien
1stCL_Novotny napsal:

Přesně Barone! Mrknutí

Nehledě na to že se tu kde kdo otevřeně radoval na tím že 1C (či jak si to vlastně říkají, ale to je jedno!) předal práva TF a nadále se spojení IL2 s 777 zavazuje nad nevstupování do prostoru jejich tvorby. A teď tady všichni remcak že nemaj západní frontu a Afriku a bla bla. Tak se nedivte že se pustí do Pacifiku. A za mou osobu velké ANO!!!!!! Už aby to tady bylo. Úsměv

Přésně! Šklebící se
 
CSW_Cassius Chaerea
80 dolarů za dvacet tisíc mil vln, no nekup to Cibule...ale to předbíháme napřed ještě stihnou prodat tři až pět exkluzivních letadel po dvaceti dolarech a jednu až tři kampaně po deseti.

Až mé investice do těch Ivanů přesáhnou částku 500 dolarů a budu mít něco kolem 40 a 20 letadel a k tomu 3 mapy a moře, pak si zase s rozčarováním přečtu, že má Jasoň sen vytvořit habešskou frontu. A zas tu bude někdo obhajovat jejich obchodní genialitu a potřebu expandovat na africký trh. Protože obchodní průzkumy jasně dokazují výnosnost takové investice, je sorry, to je jiná firma, tahle průzkumy nedělá, ta si plní sny a nadává že na ně nemá dost prostředků.
 
1stCL_Novotny
Mohu dotaz? Kolik jsi toho koupil Cassi?
 
CSW_Cassius Chaerea
Zatím za cca 250-270 dolarů.
 
Rumcajs
Cassius Chaerea napsal:

Zatím za cca 250-270 dolarů.
No to už tě ale pasuje na velkého BOSího patriota. To je fajn, že je nás takových víc. Nakonec to udržíme nad vodou a žánr přežije.
Non est specifica
 
CSW_Cassius Chaerea
Nechci aby přežíval za mé peníze. Chci aby se vzpamatoval a já si zahrál dobrej simulátor za pár korun, ale to stylem "plníme si své vlhké sny" nejde, když to nejsou sny komunity, respektive dávkuješ jim po kouskách marginální sen za maximální peníze. Koho na to chytíš, pár idiotů, kteří nemají co jiného hrát a mají peníze jim za to málo platit takové cifry.
 
magot
Já do BOSu investoval 29 koláčů a za víc peněz mě to zatím nestojí.
 
310_cibule
Počkej, Cassie, Habeš říkáš... Ale to vůbec není blbej nápad. Fiaty, bredy, caproni, farmany... do toho bych šel, bylo by to vzrušující.

Hele, za jak dlouho tak průměrně proleješ zobáčkem dvě stě vdolků? ;-)
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,813,785 návštěv