April 19 2024 06:09:53
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
1stCL_Punkey
Nezpůsobuje to TrackIR a přetížení?
 
Zifi
Používám opentrack. A houpe se to i bez toho. Přetížení to nebude. Stačí jen trošku přitáhnout nebo potlačit a už jsem na houpačce.
Upravil/a Zifi dne 24-04-2017 22:49
 
RH_Killer
Dělá ti to opentrack. Osa Y. Dej mírnější křivku.
 
Zifi
Psal jsem, že to dělá i když mám opentrack vypnutý
 
RH_Killer
Jasně. Docvaklo mě to, ale už jsem nepsal.
 
Zifi
Možná to dělá všem. Jen já v tom vidím problém
 
310_cibule
Do Box propašovali s posledním updatem nové domečky, které jsou už plánované na mapu Kubáně. Kůůůůůl!

https://forum.il2...buildings/

Edit: oprava linku (Fuči)
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 28-04-2017 16:20
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Werner
Lanovka z Kerče Úsměv
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
TozziFan
YouTube Video


 
magot
btw 2:39 - 2:40 co to kua je, FW jako převlíkne skin? Ten BOS mě stále udivuje ...
nebo maj zmršenej LOD systém.
A to podélné pohupování tej laviny na začátku videa 0:52 po zásahu projektilem je taky nějaký ujetý ...
 
Zifi
to jsou malé věci
 
Aces_Wild
magot napsal:

btw 2:39 - 2:40 co to kua je, FW jako převlíkne skin? Ten BOS mě stále udivuje ...
nebo maj zmršenej LOD systém.
A to podélné pohupování tej laviny na začátku videa 0:52 po zásahu projektilem je taky nějaký ujetý ...

Ze stalinia vyrobený Lagg hrdině odráží zásahy granátů, v čase 1:37 předvádí nádherný kryt nezničitelnou směrovkou, aby mu pak upadlo křídlo ve vodorovným letu... War Thunder Plus v akci.
 
1stCL_pbarry
Všimli jste si, že na každém videu, kde skopčák praskne příliš rychle je to "lucky shot" ? Šklebící se
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
606_Druindin
Nevim kde se ty zodolněný Laggy fasujou, ale poslední dvě ošití od Icehearta mi první dávkou sebraly jak vyškovky, tak směrovku. Navíc jsem se v týdnu srazil v nůžkách se 109kou víceméně kabina na kabinu a on letěl dál, já padal bez křídla. Asi to "stalinium" nedávaj každýmu Úsměv
 
606_Druindin
Docela by mě zajímal BOX-kovej hitbox systém a účinnost zbraní v závislosti na vzdálenosti.
 
magot
Stavbu DM a hit box systém BOSu, tedy skórovací systém a komplexnost zásahových oblastí myslím nikdy vývojáři nezveřejnily narozdíl od DCS, CLOD, starýho šturma apod ... dokonce i WT systém byl k dispozi k nahlédnutí.
ale ono to je možná někdy lepší nevědět Šklebící se A nakonec ROF DM systém působil dost jednoduše a nikoho neurazil ...
Upravil/a magot dne 01-05-2017 12:08
 
Aces_Wild
Téměř 4 roky staré.

YouTube Video


 
magot
Neukazuje z DM prakticky bohužel nic. Pouze externí/ interní části a řez.
 
1stCL_Fucida
Napiš Jasonovi, ať ti dá nějaké další informace. Na stesky na SVK ti asi reagovat nebude.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
Warum nicht. Zkusím najít soukr. mail co na něj mám, třeba se něco dozvíme. Úsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,719,850 návštěv