May 02 2024 13:07:58
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
1stCL_pbarry
606_hayes napsal:

werner ma patent na pravdu?
takze: bf-110 E-2 nasimulovana v BoSku je nasimulovana presne podla nejakych realnych grafov? a aj ostatne lietadla su potom nasimulovane podla grafov? pris ubojoch potom piloti aj v reale sahali v utazenych zakrutach na klapky a leitali s tym jak s vrtulnikom?
druha vec: mame tu bf-109 ktora je proste lepsia ako Isak a tabulky o max rychlostiach si treba strcit za klobuk lebo ked tomu vykuri befko tak proste isaku uleti, ked isak na befko divne tak mu akurat uletia kridal. kdezto befar si to dajvne a vyleti zase naspatek hore a isaku zostanu oci pre plac a neustale sa branit. ked isak napadne befko to si to hodi do mierneho kelasania a isak sa len diva ako sa befar vzdaluje. Videl som ake sance mali tri isaky proti dvom 109 a dvom 110tkam. ziadne. mame tu bf110 ktora sa dozvedam je pomaly lepsia ako 109. a idete mi tvrdit ze isak/sturm vs. emil/110 je vyrovnane...... Šklebící se


Ano, statistiky za první dvě kola ukázaly, že je to vyrovnané.
Ano, 109E a 110ka jsou rychlejší než Išak.
Ano, letadla podávají tabulkové výkony.

Jsi jediný, kdo opakovaně brečí na Išaka (btw si mi neodpověděl, proč nelítáš toho Miga když máš možnost). Taky by ses možná v té 110 mohl proletět. Na ofiko fóru nikdo další tvoji a druindinovu rétoriku nepraktikoval. Random je ruský server, tvoří ho rusové, stěžuj si tam. Proč lítá víc modrých je otázkou. Je pravděpodobné, že strukturovaný planeset řadě lidí nesedí a chtějí lítat svého Jaka 1B. Proč ne. Němci kampaň dolétají prakticky na tom stejném s čím začínali, takže se jich omezení letadel tolik netýká. Když jsme tam přešli, bylo víc rusů. Obecně byla/je převaha rusů v časech 18-20h, pak chodí chrápat.

I z těch reakcí na ofiko fóru si myslím, že problém máš pouze ty, aneb 110ka mě vytočí = je načítovaná.
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
1stCL_Punkey
Takže si to shrňme, nebo já už nechápu o co tady vlastně jde a co chceš Hayesi dokázat?

Ano, 110 je lepší jak Emil

Rudí nemají horší stroje než modří

Planeset na Randomu je více méně vyrovnaný, každý občas tahá za kratší konec

Červení co lítají na Randomu i v početní nevýhodě vědí jak se svými stroji létat a nebrečí

Hayes brečí

Cokoliv se ti nelíbí na FM dokaž tabulkami a ověřenými údaji a jdi s tím za vývojáři, ať se na to podívají, nějaké domněnky jsou na hovno

Pokud se Lagg dostane na střelbu a zasáhne v drtivé většině případů je befko na odpis, pokud pilot přežije

Lagg ve většině případů přežije první útok Bf
 
310_cibule
A to ještě ten nový FM focke-wulfa nevylezl...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Zifi
nový FM FW-190 nebude nijak výrazně měnit výkony, ale pouze chování letounu...sníží se pádovka atd
 
310_cibule
No právě...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
606_hayes
takze si to zhrnieme:

Ano, 110 je lepší jak Emil, obe su lepsie ako Isak

Rudí nemají horší stroje než modří -na dlhom zaciatku maju, ...vid loadout bf-110 vs. loadout takeho sturma, s Pe-2 sa bombardovaci potencial sice vyrovna trocha dorovna ale i tak sa nebojim tvrdit ze 1250kg bomb nalozenych v 110 je viac s vacou ucinnostou ako 2x500 nalozenych v Pe-2 nehovoriac o schopnosti bf-110 sa branit orpoti peske.

Planeset na Randomu je více méně vyrovnaný, každý občas tahá za kratší konec - kiezby

Červení co lítají na Randomu i v početní nevýhodě vědí jak se svými stroji létat a nebrečí - nie, to je tych par entuziastov ktorym staci respekt lionov, ostatok tam proste prestal lietat lebo to stoji za gulove vam tam robit ciele a tvarit sa ze je to vyrovnane. mozem ti ak chces poposielat par screenov aj zo dna ako to tam vyzera a koho je kedy prevaha

Punkey tlacha .....

Cokoliv se ti nelíbí na FM dokaž tabulkami a ověřenými údaji a jdi s tím za vývojáři, ať se na to podívají, nějaké domněnky jsou na hovno - OKEJ

Pokud se Lagg dostane na střelbu a zasáhne v drtivé většině případů je befko na odpis, pokud pilot přežije - to "POKUD" hra velmi velku rolu

Lagg ve většině případů přežije první útok Bf - ano ale v drtivej vacsine sa s tym aj tak neda moc dalej bojovat
 
http://606.klikej.org/news.php
1stCL_Punkey
Ano, 110 je lepší jak Emil, obe su lepsie ako Isak - Ano, správně. Že by to bylo tím, že je to simulátor a ne arkáda, kde se letadýlka odlišují jen v barvě?

Rudí nemají horší stroje než modří -na dlhom zaciatku maju, ...vid loadout bf-110 vs. loadout takeho sturma, s Pe-2 sa bombardovaci potencial sice vyrovna trocha dorovna ale i tak sa nebojim tvrdit ze 1250kg bomb nalozenych v 110 je viac s vacou ucinnostou ako 2x500 nalozenych v Pe-2 nehovoriac o schopnosti bf-110 sa branit orpoti peske. - Ano, správně. Že by to bylo tím, že je to simulátor a ne arkáda, kde se letadýlka odlišují jen v barvě? Peška že se neubrání?! Haha, to snad nemyslíš vážně?!Cool

Planeset na Randomu je více méně vyrovnaný, každý občas tahá za kratší konec - kiezby - Například na závěr dostanete 1béčko a my G-4, která není stoupavější než G-2 a není rychlejší než F-4.....


Červení co lítají na Randomu i v početní nevýhodě vědí jak se svými stroji létat a nebrečí - nie, to je tych par entuziastov ktorym staci respekt lionov, ostatok tam proste prestal lietat lebo to stoji za gulove vam tam robit ciele a tvarit sa ze je to vyrovnane. mozem ti ak chces poposielat par screenov aj zo dna ako to tam vyzera a koho je kedy prevaha - Proč teď létá méně červených poukazuje na to, že zatím nemají 1béčko.

Pokud se Lagg dostane na střelbu a zasáhne v drtivé většině případů je befko na odpis, pokud pilot přežije - to "POKUD" hra velmi velku rolu - To už ale není chyba samotných letadel a jejich FM....

Kluci na Randomu se to snaží dělat podle jakých takých reálií a aby to bylo i jakž takž vyrovnané
 
Art
606_Druindin napsal:

Jééé to je zase kydů. Nejvíc se mě líběj ti, co na ten servr ještě ani nepáchli a v laggu nebo išaku ani neletěli Šklebící se
Co se týče spita neměl bych přehnany očekávání. Nemá totiž ten správnej národnostní koeficient, stačí se podivat co udělali s P-40kou.

Tjn ještě, že ten spit nebude jako ve starém šturmu. To by se mi chtělo zvracet Šklebící se. A co je na P40 špatného?
 
CSW_Cassius Chaerea
Místo hodného letadla je to otřes ve kterém by se zabil i Ben Affleck.
 
606_hayes
ano je to simulator to ti nikto netvrdi ze nie, dokonca sme radi ze to je simulator inak by som hraval warthunder alebo jako sa to vola.

- totiz podstata toho je zeby postacilo pridat dajme tomu laga ale zakazat mu v loadoute 37 a 23mm canony, a BF-110 obmedzit loadout nech z toho neni bombarder takmer na urovni he-111.
no a sranda je ze najviac obhajuju planeset na randome modri, cerveni sa na to vydefekovali a isli do cuce odtial, ti co maju cas vypisuju po forach a ti co casu maju menej alebo su menej tvrdohlavi vzdali aj tieto siahodlhe diskusie

-1becko ani len vsetci nemaju, jedine preco to nelietaju je fakt ze ich nebavi robit tam terce, pripadne urobit na jeden warehouse 10naletov pokial ho zrusis zatial co nemci sa tam privezu s dvoma he-111tkami a nazdarbazar
 
http://606.klikej.org/news.php
1stCL_pbarry
Úsměv


1) Išak je sračka

2) Emil je OP

3) 110 je OP

4) Heinkel je OP

5) ...

.
.
.

Jedna strašná křivda za druhou
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
606_hayes
uzasny koment pbarry, vystihol si podstatu..teda aspon to co si z toho pochopil
 
http://606.klikej.org/news.php
CSW_Cassius Chaerea
Hayes, že ty chceš vlastně jenom obejmout.
 
1stCL_Punkey
Všiml jsem si, že čas, vypisovat na fóru, jak je Random na hovno, má jen 606Mrknutí zvláštní.

110 loadout 1 250 kg, He-111 3 500 kg, takmer na úrovniVyděšený

No, jak je to s tím Migem se asi nedozvíme.....Úsměv
 
Baron
1stCL_pbarry napsal:

Úsměv


1) Išak je sračka

2) Emil je OP

3) 110 je OP

4) Heinkel je OP

5) ...

.
.
.

Jedna strašná křivda za druhou


Dovolim si doplnit:

5.) Mc.202 je OP (dogfight s dvomi LaGGmi, jedneho som zostrelil ale urval som si motor - debil, zabudol som na boost - a musel som sa odputat z boja). Piloti boli z letky LAL - zostreleny bol LAL_SkyWaxer a po krku mi sel potom jeho hodne nasrany kolega LAL_Hammerfist

imageshack.com/a/img923/884/K7M8BH.jpg

imageshack.com/a/img922/4308/fPShX1.jpg

imageshack.com/a/img924/4303/BK93xy.jpg

imageshack.com/a/img923/6130/GekTFB.jpg
Hals - und Beinbruch!
 
magot
606_hayes napsal:
Cokoliv se ti nelíbí na FM dokaž tabulkami

tabulky ač nic lepšího nemáte, jsou mnohdy jen stěží důkaz:

- většinou nemáš potvrzen zdroj té tabulky
- údaje se rozcházejí, tovární výkony versus výkony měřené IRL + v různých fázích opotřebení
- údaje v různých fázích opotřebení většinou ani neexistují
- tabulky většinou ignorovali různé druhy atmosfér, tzn. na různých bojištích byly výkony jiné
- nelze aplikovat tabulky na individuální situace letadel v různých technických stavech (v bitvě)
- nelze aplikovat na umění pilotáže

- a jako poslední renonc je převedení reálných hodnot do virtuálních, je to dost omezený proces, minimálně výkonem pc, kvalitou kódu, nemluvě o našroubování papíráků na břízy a plechy v případě pochybné simulace BOS/BOM

takže jděte s tabulkama do prdele Úsměv
Upravil/a magot dne 22-01-2017 00:47
 
606_hayes
Cassius to konecne pochopil. A mozeme otvoeit debatu na temu bombarderov coby vyrovany planeset Šklebící se peska vs. Heinkel...kolko he 111 treba na znicenke warehouse a kolko pe 2.?Vyděšený
A co by si s migom rad? V jeho nejake vyhody sa ukazuju az niekde na urovni stratosfery a vzlietat s nim pri vetre je o hubu ako tu niekto uz na to aj vlakno zalozil. A mimo to..nema to ten smrnc ako lietat v cervenom isaku a nadavat na forach
 
http://606.klikej.org/news.php
606_hayes
To magot: that's my man.... nu takze tabulky vysvetlili za mna. Ja by som to takto dobre asi nesformuloval.
 
http://606.klikej.org/news.php
1stCL_Punkey
606_hayes napsal:

A mimo to..nema to ten smrnc ako lietat v cervenom isaku a nadavat na forach


To to trvalo Šklebící se

Jo, jsou ti Amíci kurvy, jak si mohli dovolit hodit na Japonce 2 atomový bomby, když oni žádnou neměli Šklebící se
 
606_Tclaw
Cassius Chaerea napsal:

606, umíte vůbec v něčem bojovat?Vyděšený


Ano. A nemusíme kvůli tomu lézt do modrých.


Jinak docela zábavný čtení, takhle debata. Zvlášť uvážím-li, že svého času jistá modrá letka, pokud se jí zdálo že je planeset pro ni nevýhodný, prostě nelétala. Nicméně minulost je zapomenuta, že, a nyní budeme kázat a zatracovat, že...

Hayesi a Druindine, hlavně klid. Mrknutí
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,801,711 návštěv