May 17 2024 12:59:21
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 10

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Jaký joystick si pořídit v roce 2017 ?
magot
pěknej robertek ten gunfighter, jen bohužel WH nepřeváží v univerzálnosti a tak je vhodnej maximálně jen pro 1stCL Šklebící se
 
Ajvn
Abych se nespletl, tak pro jistotu. Co myslíš tím WH?
 
Zifi
nespletl ses, neboj
 
magot
57_OTU ajvn napsal:
Abych se nespletl, tak pro jistotu. Co myslíš tím WH?

ne, nespletl jsi se Úsměv
 
TozziFan
Asi Warthog Hotas a má pravdu. Pro náruživé modrooké blonďáky je to vlhký sen. Ale min. tlačítek odradí dost hráčů, kteří létají na jiných strojích. O trubkách nemluvě.
 
Ajvn
Takže myslíš ten klacek ktrý byl inzerovaný jako celokovový? A o kterém sis i Ty myslel, že tomu tak opravdu je? A který jsem si chtěl opravdu, ale opravdu koupit?
Potom však zde dal nějaký kluk odkaz na videiko s opravou tohoto "celokovového "krasavce protože se mu po čase zadrhával. Oprava těch sprostých plastových koulí byla nutná protože na nich byly ponechány nálitky která se tudíž do sebe zadíraly.
Takovou "přesnost" výroby za takové šílené prachy? Pět a půl litru a dodělej doma?
Tak to je na ZGRCÁNI.
Díky panu bohu za tyhle stránky protože chybělo jen pár dní a byl jsem za blbce taky.
Vlhký sen? Jo ten jsem měl. Když se mi zdálo o tom jak HW, tuhle nafouklou bublinu natírám indulonou a rvu ho výrobcům do PRDELE. Moc pěkný sen to byl.
 
magot
a to takhle pláčeš nad každým čínským šmejdem?
Musíš si vybírat kterou čínu pořídíš, prej maj nejlepší fabriky severně do Šanghaje, ale když zaměstance málo bičujou tak to pak takhle dopadne .. otřepy jsou úplně všude

Chodemimo měl někdo kdo je zde na foru a je majitel WH s tím někdy nějakej problém? Já ne ..
Upravil/a magot dne 04-01-2017 22:14
 
TozziFan
Nevím o co ti zase jde a nerozumím tomu co píšeš.
Magot jen zhodnotil, a já souhlasím, že i když tento nový klacek, který opravdu vypadá dobře a zřejmě bude i dost přesnej a trvanlivej, nebude tou nejlepší volbou pro všechny hráče. WH je prostě univerzálnější, rozuměj hodí se pro více let. simulátorů, protože má mnohem více možností mapování tlačítek či skript. Co se kvality HW týká, tak já osobně ho 17.ledna budu mít 5 let. Kvedlám s ním dost často a nemám jedinný problém. Nikde se mi nezadrhává, nevrže a citlivost je stejná jako před pěti lety. To samé platí i pro plynové páky. Žádný přepínač nezlobí, veškeré podsvícení funguje a odpor plyn. pák je stále stejný. A představ si i v BoS/Mu. A nakonec k té ceně. Já ho koupil tenkrát na CZC za 7920,-. Dnes se tam prodává za 9190,- , samotný joy za 4990,- . Jsou to kua peníze. Koukni za kolik je to VKB. Základní cena $200 (cca 5300,-) a pokud chceš komplet s nástavce a výměnou plastovou KG12, tak $359 (cca 9700,-). Takže jak psal Magot:" bohužel WH nepřeváží v univerzálnosti..."
Upravil/a TozziFan dne 06-01-2017 10:09
 
Zifi
57_OTU ajvn napsal:

Takže myslíš ten klacek ktrý byl inzerovaný jako celokovový? A o kterém sis i Ty myslel, že tomu tak opravdu je? A který jsem si chtěl opravdu, ale opravdu koupit?
Potom však zde dal nějaký kluk odkaz na videiko s opravou tohoto "celokovového "krasavce protože se mu po čase zadrhával. Oprava těch sprostých plastových koulí byla nutná protože na nich byly ponechány nálitky která se tudíž do sebe zadíraly.
Takovou "přesnost" výroby za takové šílené prachy? Pět a půl litru a dodělej doma?
Tak to je na ZGRCÁNI.
Díky panu bohu za tyhle stránky protože chybělo jen pár dní a byl jsem za blbce taky.
Vlhký sen? Jo ten jsem měl. Když se mi zdálo o tom jak HW, tuhle nafouklou bublinu natírám indulonou a rvu ho výrobcům do PRDELE. Moc pěkný sen to byl.


Kámo ty jsi opravdu kvůli nějakému videu nekoupil WH. Pláču i za Tebe, ale na štěstí pro Tebe nevíš o co přicházíš... tak to až tak smutné není
 
magot
mě se odřela barva z trim kloboučku už po třech letech, je to šmejd ... jo a jeho předchůdce taky žádná sláva Šklebící se
simhq.com/forum/files/usergals/2012/03/full-30221-29531-cougar.jpg
 
AJaromir
Já mám Hotas Warthog již 3 roky a naprostá spokojenost. Nechal jsem si ho tehdy dovézt až z USA, protože u nás nebyl k mání. 5 týdnů jsem na něj čekal a stálo to za to.
 
magot
jaký máš Jaromíre sériové číslo? (ta alu tabulka na plynovce zepředu)
Upravil/a magot dne 05-01-2017 15:26
 
AJaromir
19618
 
Zifi
Jsou nějaké série povedenější?
 
TozziFan
Já mám No.11847
 
magot
tak to máš nějakýho stařešinu, já mám 18460, tak to bude na světě už přes dvacet tisíc šmejdů, vysloveně neúspěšná série.
Upravil/a magot dne 05-01-2017 19:01
 
clone9cz
Fiks napsal:

Jo Target je pěknej prográmek.Ale pro DCS to má tu nevýhodu,že bys při výběru jiného letadla musel restartovat hru.

To by nešel zneužít nějaký 3 polohový přepínač jako profiller. Já tak jezdím v tanku a lítám ve wwiiol. Samo, nenastaví to jiné křivky na osách. Možná ano, ale uz si nevzpomínám, že bych kdy věděl jak.
 
http://www.wwii-illusion.net
1stCL_Novotny
magot napsal:

tak to máš nějakýho stařešinu, já mám 18640, tak to bude na světě už přes dvacet tisíc šmejdů, vysloveně neúspěšná série.


Pche! To už dávno, já mám 24696. A upřímně. Pecka!!! Úsměv Jestli se nepletu (to by mohl pořešit Tozzi), mám ho o rok míň než Tozzi.
 
Ajvn
Ja vím, že WH je jednoznačně Král mezi plasťáky.
Ja jenom, že za ty prachy plasťáka ne.
Už jsem se jednou vIprcal s X52 pro. fungovala perfektně bez pár týdnů 2 roky potom nastal total kolaps. Stál 3.500 to taky není zrovna málo.
Dám 5-7tis, dám ,ale za něco bytelného. Prozatím tohle řeším klackama do 1.500Kč.Mrknutí
 
AJaromir
Clone, tam je jinej problém. Tam totiž při spuštění profilu se veškeré ovladače thrustmasteru maskují a místo nich se zapne jedno virtuální HID se všemi přednastavenými funkcemi v onom profilu. Při přepnutí profilu pak dojde vlastně k vypnutí předchozího - zmizení virtuálního HID, objevení se skutečných ovladačů, a načtení nového profilu - zmizení skutečných ovladačů. načtení virtuálního HID.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,893,386 návštěv