May 01 2024 03:56:08
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Rebarbora 5/1941
magot
CSL_Raptor napsal:

Já bych uvítal nějaké přesnější info na čem se to letí (verze Ila, mody). Do té doby nemá smysl abych se někam hlásil, dík.

IL2 1946 v4.12.2 + HSFX 7.03 + jsgme mod pack, viz link nahoře
 
CSL_Raptor
HSFX 7.03 dá se někde stáhnout?
Na stránkách SAS mě to píše toto: The owner of this account has requested to cancel the account. No further information is available.
If you are the owner of the site, please click here to re-open the account.
 
Kukuloo
Dik raptaku za upozornenie, nedostatocne som verziu ila resp. HSFX odprezentoval.

Pridam do prveho prispevku ale neskor som na mobile na skoleni.

Dik magote ze si to ozrejmil.

Da sa to stiahnut na nakej francuzskej stranke a mozno aj na misaion 4 today. Ak nikto nepostne link pozrem sa na to ale az v noci.
Letka_13/Kukulo
 
Kukuloo
Instalacia HSFX 7.0.3:

Naistalujte cisteho ila k verzii 4.12.2 a odskusajte ci funguje

ZALOHUJTE SI TUTO INSTALACIU (keby sa nieco nepodarilo pri instalacii HSFX)

Stiahnite HSFX subory z (je ich 10): http://www.derrie...sfx70.html

Spustite exac a zadajte cestu do vasej novej instalacie 4.12.2

Spustite hru ci frci korektne na HSFX 7.0.3 (v JSGME treba mat aktivovane HSFX history mod)

Stiahnite si modpack na Rebarboru (v prvom prispevku tejto temy; vyberte si Cz alebo Eng verziu). Adresar ktory sa nachadza v stiahnutom subore hodte do adresara jsgmemods a aktivujte.

Ak sa cosik nepodari, ozvite sa.
Letka_13/Kukulo
 
Kukuloo
Je k dispozicii treningovy server. Adresa a heslo v prvom prispevku.
Letka_13/Kukulo
 
magot
Na UK letišti Rocfhord (to u moře) se nedá narodit, střílej tam nějaký axis srágory asi lodě ..
Upravil/a magot dne 16-12-2016 23:35
 
Vladis
Ja spolu s ottom by sme si prebezne vybrali SKG 210 (Bf-110 D). Ale ak by bolo nutne, sadnem aj do hoci coho ineho.
 
Kukuloo
Oki, ste zapisani Vladis.

@magot: striela tam mminmalne jeden torpedoborec. Tozzifan na to jukne. Server guru je ale Missing in action do nedele, takze fix asi najskor v nedelu.

Bol som juknut na server, bolo stvrt na jednu v noci a este tam boli dvaja piloti. Tak je to spravne, tak to ma byt Úsměv
Letka_13/Kukulo
 
magot
No já jsem přeletěl s C-47 z Anglie do Calais abych zjistil jestli se dá navigovat v těch mracích a celkem to ušlo ...
Jo a Fi-156 nemá nějak kompas ..
 
311_Vont
magot napsal:

No já jsem přeletěl s C-47 z Anglie do Calais abych zjistil jestli se dá navigovat v těch mracích a celkem to ušlo ...
Jo a Fi-156 nemá nějak kompas ..


Zkusím napsat Magotovi jestli by s tím ještě něco neudělal Šklebící se
Ne vážně, on tam byl plánovaný hlavně na přelety mezi letišti, v rané části vzniku mapy později jsme tu koncepci trochu pozměnili a situace je teď taková, že vlastně už nebude potřeba. Pokud nemá funkční kompas, tak jsou dvě možnosti, buď ho vyměníme a nebo zapneme kompas ve SB.
Jinak díky Magote za tvůj postřeh Mrknutí , nějak nám toto uteklo
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
TozziFan
Štorch je určen na krátké přelety mezi letišti po nouzovém přistání na ne domovské základně. Pro přelet na delší vzdálenost je určen He 111H-2.
 
otto
A určite by som nezapínal kompas v SB, predsa len chceme to o trošku reálnejšie ako blbnutie na Orloch a pod.
 
TozziFan
Kompas vypnout nejde, takže je to fuk. Vypnout lze jen rychlost a vyska.
 
magot
Nj on to měl nahoře Úsměv
[img]http://cdn-www.airliners.net/aviation-photos/photos/4/7/9/0860974.jpg[/img] is not a valid Image.
 
TozziFan
magot napsal:

Na UK letišti Rocfhord (to u moře) se nedá narodit, střílej tam nějaký axis srágory asi lodě ..


Opravená mapa nahozena na serveru.
 
Kukuloo
Super. Server guru sice MIA ale ma to podchytene Šklebící se

Zajtra na porade dotiahneme veci o kurze a Storchovi. Aj ked uz to je vladtne vyriesene pokial nejde odstranit z toho rohu.
Letka_13/Kukulo
 
ZVP_ALEX
Zdar,
tak když nikdo nechce k 92.SQ, tak mě tam napište. Myslím si, že od ZVP nezůstanu sám Šklebící se

DíkyMrknutí
 
606_Druindin
Kukulo tady máš jména, kdybych ještě chvíli čekal, tak se na nás nedostane Úsměv
Stroje dle potřeby.

606_Druindin
606_Vencour - zatím na 50%
606_JuLB
606_Hayes
606_Dzori - zatím na 50%
606_Demon
 
otto
Mám otázku, Whirlwind I je súčasťou HSFX alebo toho modpacku? Lebo ho neviem v hre nájsť, tak či sa náhodou v hre nevolá ináč?
Zamračený
 
magot
Není v hsfx, je v tom modpacku
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,790,595 návštěv