April 19 2024 12:07:25
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 1
Tyler Durden

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Rebarbora 5/1941
magot
Jsem na té mapě nezaznamenal žádné pozemní jednotky ani lodě ani u spojenců ani u axis. Jsou tam nějaký?
Proti čemu se bude vlastně útočit s bombardérama?

Btw specky na DCS budou možné až vyjde WWII mapa, dřív to nemá význam. FMB a server by měl jít udělat stejně snadno jako u šturma. BOS je zřejmě nepoužitelnej ..
Upravil/a magot dne 22-12-2016 09:54
 
TozziFan
To je tréninková mapa určená k nácviku. Aby si zhýčkaní piloti osvojili sledovat budíky v kokpitu a ne jen tupě číst hlášky. A cíle tam jsou, na severních letištích jsou jak pozemní, tak námořní.
 
magot
Ok
 
BIVOY
Prosím o připíchnití k VOYK , beru dvoumotoráka 110,88...... Díky
 
CSL_Raptor
Ahoj Kukulo. Včera jsem přijel od Rodičů. Vrcholí Vánoční šílenství + (musím se přiznat) po večerech kdy je volněji spíš hraji s chlapama War Thunder. Zkusím to ještě nějak přes svátky zprovoznit a dám vědět. Pokud bude plno nebo bude již termín kde nelze přijmout dalšího (tréninky atd.) jsem s tím plně smířen. Mrknutí
 
Kukuloo
Raptaku, momentalne je pocetny stav modrych pilotov taky, ze keby si prisiel aj pol hodinu po zaciatku akcie, tak Ta berieme Úsměv

Pepi napsal:

Dobrý večer,

proto, že nevím zda poletí Raptor, ( avízoval jsem, že poletím s ním), tak pokud je potřeba, klidně mne přehoďte do modrých. Třeba se mne ujme Erichos, bylo li by možno.


Pepi


Pepi, ano potrebujeme Ta na modrej strane. Vyber masinu a zacni ju trenovat. Prihlas sa na Orel forum a poziadaj o vstup do modreho sukromneho vlakna. Je tam rozpis ktore letky odkial vzlietaju, bombload pre JABO a bombarderi. Pripadne pisni Raptakovi co by letel a podla toho vyber. Tymto Ta teda mazem na cervenej strane v 145. squadrone.
Letka_13/Kukulo
 
Kukuloo
Doslo k avizovanej zmene modpacku. Juknite na prvy prispevok. Stary vyhodte a nahodte novy. Precitajte si aj odstavec o obtiaznosti, su tam nake zmeny. Aktualny modpack je verzie Rebarbora Final V5, verzia sa Vam ukaze aj v hlavnom menu ila.

Doplnil som aj pravidla v druhom prispevku tejto temy.

Letka_13/Kukulo
 
otto
A budú tam aj rádiomajáky (red/blue).
 
karl
ahoj, blues, stroj podle potřeby Mrknutí
 
otto
To: Magot
HOOKovy to už beží.
 
ZVP_ALEX
otto napsal:

To: Magot
HOOKovy to už beží.


Šklebící seCool a proč se neozval sám Vyděšený
 
Kukuloo
Pani, s potesenim oznamujem ze sa nam modra strana velmi slusne priblizila k hranici 25 pilotov. Dobra sprava aj pre cervenych, lebo opozicia nebude poctom ani elanom oslabena Vyděšený

Pepi, miesta aby ste leteli s Raptorom spolu som vybral u JABO Emilov. Pokukoval som na tie miesta, avsak s Robo.m sme sa dohodli na Friedrichoch, takze tam sme zobrali posledne volne sloty u Fkovych stihacov.

Dovolil som si vytvorit mimoriadne miesto u III/JG2 pre mna, aby som letel so svojou Letkou 13. Informujem vsetkych aby to bolo koser.

Raptaku, miesto mas rezervovane. Ak by si to nahodou nestihal, daj vediet.

Veikso sa presunul do Beaufortov kde poleti s Lukym.
Letka_13/Kukulo
 
magot
+- kolem 60 kusů celkem, to ujde ...
Btw ten whirlwind létá dost "positivně" na můj vkus, tak bacha na něj blonďáci!
 
606_Druindin
Kukulo, přihoď nám tam ještě 606_Sparrowhawk na 50%, dík.
 
Kukuloo
Zapisany.

U Beaufortov sa zaplnilo posledne miesto.
Letka_13/Kukulo
 
otto
Mám poslednú doplňujúcu otázku ohladom navigácie: budú tam aj rádiomajáky?
 
Kukuloo
Zaznamenal som tu otazku. Je v stadiu riesenia.
Letka_13/Kukulo
 
Kukuloo
Zajtra 26.12.2016 o 21:00 je planovany zatazovy test servera. Prosim vsetkych ktori mate cas aby ste sa dostavili a testli ci Vam pada FPS, ci to laguje, ci akekolvek ine trable to robi. Zaroven potrebujeme otestovat mechanizmus odratavania a priratavanie lietadiel. Takze Vas poprosim vsetci svorne rozbite na letisku svoje stroje a ked dojdu prelette si zo zalozneho letiska nove a uvidime ci sa priratali a mozte si ich zobrat.
Letka_13/Kukulo
 
otto
Ktorý TS?
 
Kukuloo
Orel TS
Letka_13/Kukulo
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,721,590 návštěv