May 08 2024 01:25:11
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World 2016
Baron
Neda. Ale mam tam konflikt s klavesami, ktore hra ponuka a nejde mi to ani pauznut ani vycentrovat. Aj ked som vsetky klavesy dane na F9 a F12 v hre premapoval, stale to nefunguje. Robi mi to po poslednom patchi Smutný
Hals - und Beinbruch!
 
magot
CSL1_Talbot napsal:
Ja som myslel ohranicenie mesta,nie tvar policok,normalne to bije do oci,je to pekne hnusne

No jasně, je to nepoužitelný. Krom toho všechny objekty stojí na zelené louce ...
 
magot
Baron napsal:

Neda. Ale mam tam konflikt s klavesami, ktore hra ponuka a nejde mi to ani pauznut ani vycentrovat. Aj ked som vsetky klavesy dane na F9 a F12 v hre premapoval, stale to nefunguje. Robi mi to po poslednom patchi Smutný

Jsem to teď testoval a u mě na 1.5.5 + TiR4 vše funguje včetně centrování. (Ovladače u TiRu neaktualizuju)
 
Baron
Njn... skusim dat opravu suborov, snad to pomoze. Reinstalovat DCS sa mi teda velmi nechce.
Hals - und Beinbruch!
 
Fiks
Mira napsal:

Nervy mam jen jedny..prostě mi to Befko nenastartuje Naštvaný zničehonic po updatu mi to sprostě nejde..boha to koho jsem zas nasral..




Zkus tohle:zatáhni za srarter,podrž ~2 sec,pust a znova zatáhni a drž.Takhle se mě ho podařilo nahodit.Nebo při auto startu podržet déle starter ručně.
 
BP_Iceman
Tak tady čtu a zkoušm ty fgle , jak to befko nahodit a nic. Prostě nechytne,ono totiž,ikyž mecanici roztoč inerciáln startér a ozve se "clear" ta se motor stejně sotva otočí(na vrtuli tak jednou,max dvakrát dokola a šlus)
 
AJaromir
Kluci, neprimuje se předem, ale během startu, pokud tlak paliva klesne pod 0.8bar

Viz v manuálu: "Raise the Starter Handle Cover and pull the Starter Handle. Watch the Fuel Pressure Gauge and operate the Primer Pump if fuel pressure drops below 0,8 bar." Ono se to tím totiž dá i přechlastat a proto vám to pak nestartuje.
Upravil/a AJaromir dne 20-12-2016 21:40
 
BP_Iceman
[quote]AJaromir napsal:

Kluci, neprimuje se předem, ale během startu, pokud tlak paliva klesne pod 0.8bar.

CoolCoolCoolMrknutí tak to byla ta chyba. Ale dřív to nevadilo ,primovat předem. mesoun chytal. každopádně dky za pomoc.
 
AJaromir
Akorát tim bar asi mysleli dílek a ne jednotku tlaku. Protože jinak je ten tlak při startu pernamentně pod 0.8bar
 
Mira
Chlapi já jsem v realu hodnej a přející člověk, ale tentokrát se musím upřímně přiznat že mě potešilo, když jsem si přečetl, že ty problémy nejsou jen u mne..Sorry Šklebící se
 
BP_Iceman
No a zkusil jsi ten AJaromírův postup Miro? U mě dobrý,mezek se rozeběhnul naprosto v pohodě.
 
magot
Viggen & Tiger v dogfightu s jednadvacítkama. (Jednadvacítky samozřejmě zvítězily Úsměv)
YouTube Video



 
606_JuLB
AJaromir napsal:

Kluci, neprimuje se předem, ale během startu, pokud tlak paliva klesne pod 0.8bar

Viz v manuálu: "Raise the Starter Handle Cover and pull the Starter Handle. Watch the Fuel Pressure Gauge and operate the Primer Pump if fuel pressure drops below 0,8 bar." Ono se to tím totiž dá i přechlastat a proto vám to pak nestartuje.


Postup ako startovať už menili veľa krát. Najprv sa primerom dvíhal tlak v systéme (???) až na pracovný, potom bola a zasa vypadla zmienka o nástreku iba pri otáčaní vrtule.

A aj v najčerstvejšom manuály je príkaz nastrekovať benzín vopred, viz pár bodov vyššie:

"With left hand, pump the Primer Pump Handle; this could take up to 15 strokes. When finished, secure the Handle in the down position."

A poznámka o tlaku paliva, aký sa nikdy bez bežiaceho motora nedosiahne, je tiež zaujímavá, a dáva celému návodu punc nefalšovanej správnosti.Pff


Je to alchýmia, to Bf-ko. Šklebící se
 
Mira
Zatím nezkoušel, vyzkůšam dneska, zarazilo mně hlavně to, že motor nechytne i během cheat procedury..a přitom píše, že letadlo bylo nastartováno a je připraveno na vzlet Úsměv
 
SepiaX
Zrejme neco ve startprocedure upravili ale cheat nechali puvodni:-)
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
AJaromir
Cheat procedura je jenom sbírka pár skriptů. Tento cheat navíc bude fungovat jenom při ideálním počasí. Když si na mapě dáš např. teplotu vzduchu -15°C, tak ti to nenastartuje ani mustafa.
 
Aces_Wild
Wags nás láká na pátek.

Big things on Friday

Vzhledem k tomu, že tak učinil ve vlákně "Viggen Release" a že si Leatherneck Simulations změnili úvodní fotku na FB to vypadá na oznámení předprodeje/vydání AJS-37 Viggen. Úsměv Hlavně doufám v nějaké to info k mapě Normandie.

Edit: Dle popisku k tomuto videu se zítra Viggena dočkáme v předprodeji.
DCS: AJS-37 Viggen will launch on January 27th for $59.99. Pre Purchase now for $47.99 and save 20%!


VEAO Simulations Spitfire Mk. XIV

VH-Rock nabídl jeden obrázek.

[img]http://virtual-horsemen.com/wp-content/uploads/2016/12/Screen_161220_185100.png[/img] is not a valid Image.
Upravil/a Aces_Wild dne 22-12-2016 16:09
 
BP_Iceman
Jen ještě jeden dotaz, taky vám u 109 nefunguje kompas?? Ukazuje na sever a nehne se ani o píď. teda jestli to není kompas Jacka Sparrowa) Já totiž nikdy nevím co vlastně chci)Šklebící se
 
Koty
Tak jo, už vím kde je problém s 23kou.
http://simhq.com/...l_Mig_23MF

Info o ML/MLA/MLD je prý stále utajovaný. Což by mohlo vadit ED. Na druhou stranu, myslím, že od lidí od nás z letectva by se dalo vydolovat dost.
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Voyk
A co by si asi tak vydoloval, všechno co by se hodilo mělo razítko "tajný" a muselo se vrátit. A předpokládám že zmizelo skartací ze světa.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

34,834,143 návštěv