May 19 2024 20:53:29
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World 2016
AJaromir
Spit nemá brzdu na pedály, ale na páku na kniplu. Ale jinak osa v nastavení pro něj je. Diference brzd se pak automaticky mění stlačením příslušného pedálu v kombinaci s brzdou.
 
Aces_Wild
magot napsal:
Jaká Minnesota?! Vždyť to je na Kavkaze ne?

Pouze ukázka, že hranatý pole nejsou anomálie.
 
SepiaX
AJaromir napsal:

No, já nevím, ale mně příjde spit v DCS skutečně jako hodné letadlo. Asi nejhodnější ze všech...


Ale jo po prvotnim zachvatu zoufalstvi jsem si upravil krivky a pojizdeni pohoda, ale vzlet s twistem je proti P51 dobrodrusvi. Ale ať zhynu jestli ustoupim! Asistenta nikdy!Mrknutí
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Mira
Nervy mam jen jedny..prostě mi to Befko nenastartuje Naštvaný zničehonic po updatu mi to sprostě nejde..boha to koho jsem zas nasral..
 
Hoper
Aces_Wild napsal:

Špatné zprávy. MiG-23 nebude. RAZBAM z několika důvodů nedostane na 23ku licenci aneb před tím než oznámí modul se mají domluvit s ED. MiG-19 zatím zůstává.

čili 23 bude přímo od ED ? :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Aces_Wild
Mira napsal:

Nervy mam jen jedny..prostě mi to Befko nenastartuje Naštvaný zničehonic po updatu mi to sprostě nejde..boha to koho jsem zas nasral..

Opravu DCS jsi zkoušel? Přejmenovat adresář 109ky v <uživatel>/Uložené hry/DCS/Config/Input? Pak mě napadá už jenom deaktivovat/aktivovat modul.

Hoper napsal:
čili 23 bude přímo od ED ? Úsměv

Jediná zpráva je, že 23ka nebude. Jestli se jí někdo ujme nebo ne už nepíšou a krom "nedostanete licenci z několika důvodů" se ani nedozvíme proč jí vlastně nedostanou.
 
Fiks
AJaromir napsal:

Sepiáku, jestli jsi tak moc na ty vrtuláky, tak pedály jsou super věc. Dobré pedály vyrábí happy nebo thrustmaster má teď nový model, můžeš jej vyzkoušet. A nebo si urvat z kapsy a pořídit MFG Crosswind. Ale Crosswindy bych pořizoval spíš kdybys chtěl lítat vrtulníky. Pedály saitek jsou dobře dostupné, ale mají kazy na kráse, jako moc silný odpor ve středové poloze a musí se časem namazat, protože ti šašci nikdy neslyšeli o tom, že existují kuličková ložiska. S pedály by jsi totiž skutečně přišel na to, že vzlet se spitem je ze všech těch strojů nejjednodušší. Už jen to, že se nemusí zamykat ostruhové kolo. To už by pak vážně jenom stačilo přidat plyn. (ono to stejně ani nejde Šklebící se )


Šklebící se Jaromíre PM
 
SepiaX
Jarku pedály jsou pro Sraby, my dobrodruzi twistujeme mno a nirvánou je nám let zkrze klávesniciŠklebící se
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
AJaromir
Odpusť, jsem to ale vůl.
Jo, jinak zde jsem nahrál video. Jedná se o standardní rychlou misi - vzlet. Je o něco těžší, než u Švejka, protože na mapě je mírný boční vítr 4m/s
YouTube Video


 
BP_Iceman
Miro,nic si z toho nedělej,mě taky befko nechytá a nejsem sám. Asi se jim tam vloudil nějaký šotek.Šklebící se
 
magot
Aces_Wild napsal:

magot napsal:
Jaká Minnesota?! Vždyť to je na Kavkaze ne?

hranatý pole nejsou anomálie.

Na kavkaze ano, teda podle úhelníku jsem tam žádné neviděl. (viz google maps)
Jsou to většinou úzké pruhy soustředěné do větších polí, nebo různoběžná políčka, ale tento typ ne.
Kavkazskej zemědělec není svobodnej zednář s úhelníkem z júesej.

Jinak pánové start/ přistání se spitem z trávy, devítka moc beton nepoznala ..
Upravil/a magot dne 20-12-2016 16:13
 
AJaromir
Magote, až budou nasimulované polní letiště..... Šklebící se
.......tak my už tady nebudeme.
 
magot
Símtě přistanu i s jednadvacítkou na poli Šklebící se
 
Aces_Wild
Tipy pro start 109ky po poslední aktualizaci.

Tried some random custom ramp start in fall season, then default cold start "instant" mission and the bird started OK in both cases, although I admit I had to pull the clutch for quite a few seconds before the engine caught. Used about 5-6 strokes of prime.


Problem solved i dont know why but clutch really need to be hold about 4 to 5 sec.
 
Koty
Když on ten spit po poli pojíždět může Mrknutí Jen se převrací
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Koty
Hoper napsal:

Aces_Wild napsal:

Špatné zprávy. MiG-23 nebude. RAZBAM z několika důvodů nedostane na 23ku licenci aneb před tím než oznámí modul se mají domluvit s ED. MiG-19 zatím zůstává.

čili 23 bude přímo od ED ? Úsměv


To chce oficiální vyjádření...
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
CSL1_Talbot
Ja som myslel ohranicenie mesta,nie tvar policok,normalne to bije do oci,je to pekne hnusne

[img]http://www.jpeg.cz/images/2016/12/20/s9mX4.png[/img] is not a valid Image.
[img]http://www.jpeg.cz/images/2016/12/20/r5hU2.png[/img] is not a valid Image.
Upravil/a CSL1_Talbot dne 20-12-2016 17:28
[img]http://www.ulozisko.sk/obrazky/700632/sigpic3393_11.gif[/img] is not a valid Image.
 
magot
No to doufám že bude třiadvacítka od ED. Problém je že ED se plácá na F-18 (non-public F-16/AH-64) a mapách nemá moc čas na tyhle "side" projekty.
 
Baron
Baron napsal:

Chlapi, potrebujem poradit: od posledneho patchu mi v DCS nefunguje na TrackIr klavesa F9 (pauza na TI) a F12 (centrovanie TI). Skusal som aj odstranit tieo dve klavesy z nastaveni DCS ale nepomhlo to. Vie niekto poradit?


Vie niekto pomoct?
Hals - und Beinbruch!
 
magot
Barone, já mám centrování TiRu nastavené přímo (klávesy určené v nastavení TiRu) mimo DCS nastavení.
(jsem ani nevěděl že se to dá nastavit v DCS)
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-05-2024 10:25
Akutní máte někdo fotku Spitfiru 313.SQN s invazními pruhy? A mohl bych ji vidět? Nemám jedinou ...

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

34,909,663 návštěv