May 19 2024 21:30:53
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 15

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World 2016
Deschain
Aces_Wild napsal:

Deschain napsal:

jak funguje licencování v DCS ? když mám koupený třeba A10C a píše mi to, že mám ještě 8 aktivací, můžu ten klíč někomu dát, a nebudu mít problém třeba za rok když změnim PC nebo tak ?

Co vím, tak ještě nemají hotový nový systém dárků, takže licence se v tuto chvíli nedají přenášet na jiné účty. Až to rozjedou, lze pak podarovávat okolí. Pokud ale někomu věnuješ svůj klíč, rozumněj navážeš na jiný účet, pak ty o daný modul přijdeš. Ty aktivace per modul jsou hlavně pro změny hardwaru/reinstalaci OS. Více v odkazech níže.
Technical questions > Activation
DCS World Activation Guide (anglicky)


aha díky, to je škoda :/ ale od začátku by mi to bylo divný Šklebící se
 
Aces_Wild
DCS 1.5.5.59992 Update 2


DCS World Weekend Update - 9 December 2016
se točí kolem Mi-8MTV2.

nová kampaň "The Border"
YouTube Video





Leatherneck Simulations AJS37 Viggen

Náhled na noční osvětlení. WIP.

Fear of the Dark
YouTube Video


 
Aces_Wild
RAZBAM Simulations

RAZBAM Simulations oznamují, že se jejich vývojový tým rozrůstá o partičku lidí pracujících na 2 projektech. Nemáme však nic očekávat nejméně do konce roku 2017. Oba projekty mají nulový vliv na vývoj Harrieru a Mirage.

i.imgur.com/eTcX1py.png

i.imgur.com/GizWUjh.jpg

i.imgur.com/HC9I0yW.jpg

i.imgur.com/fHRQE2i.png

i.imgur.com/OXJwVJf.png

i.imgur.com/J2bgXCt.png


Více obrázků zde.
 
Koty
Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool


Asi tak nějak.
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Koty
jinák, kolik je pravdy na tom, že spit bude venku 16týho?
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
SepiaX
Musí vyjít, už na něj mám nachystánu velikou růžovou mašli:-) sice bych raději hrbatého psa (hurricane) možná příště že.
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
SepiaX
Aces_Wild napsal:

DCS: Spitfire LF Mk. IX Pre-Purchase

A je to tu! Dlouho očekávaná legenda je k dispozici v předplatném s 20% slevou do 16. prosince, kdy by měla dorazit na oblohu DCS.

[img]https://www.digitalcombatsimulator.com/upload/iblock/a5b/DCS_Spitfire_Mk.IX_700x1000.jpg[/img] is not a valid Image.

ED obchod

[img]https://www.digitalcombatsimulator.com/upload/iblock/bd1/Screen_161102_164827.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]https://www.digitalcombatsimulator.com/upload/iblock/8cc/Screen_161102_164234.jpg[/img] is not a valid Image.

Celá zpráva



Tady to vzniklo, takže Wilde v případě že nevyjde, mám pro tebe také mašli není to sice Armani ale značka Lynch má taky dlouholetou tradici:-)))
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Deschain
dotaz k A10C: hejbu TGP sensorem a na hudu mi jezdí ten kosočtverec kterej ho značí, hejbe se to citlivě a tak akorát rychle, když si ho zamknu na nějakou oblast, a posléze odpálím mavericka a vše resetuju tak se mi najednou hejbe hrozně pomalu (ten senzor na HUDU) musím třeba držet to tlačítko pro posuv minutu, než mi ten senzor přejede zleva doprava, dokud neodpálím mavericka tak se to chová normálně nevíte čím to je ?
 
Paulus
SepiaX napsal:

Aces_Wild napsal:

DCS: Spitfire LF Mk. IX Pre-Purchase

A je to tu! Dlouho očekávaná legenda je k dispozici v předplatném s 20% slevou do 16. prosince, kdy by měla dorazit na oblohu DCS.





Tady to vzniklo, takže Wilde v případě že nevyjde, mám pro tebe také mašli není to sice Armani ale značka Lynch má taky dlouholetou tradici:-)))


Že končí 16. prosince předplatné, neznamená že Spit vyjde.Vyděšený
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
magot
Deschain napsal:

dotaz k A10C: hejbu TGP sensorem a na hudu mi jezdí ten kosočtverec kterej ho značí, hejbe se to citlivě a tak akorát rychle, když si ho zamknu na nějakou oblast, a posléze odpálím mavericka a vše resetuju tak se mi najednou hejbe hrozně pomalu (ten senzor na HUDU) musím třeba držet to tlačítko pro posuv minutu, než mi ten senzor přejede zleva doprava, dokud neodpálím mavericka tak se to chová normálně nevíte čím to je ?

To je divný, každopádně ten pohyb je řízen osou (ne tlačítkově 0-1) a na warthogu na plynovce na té mikropáčce slew control (na prostředníku levé ruky) se to chová korektně,
jenž tam ho lze posouvat velmi pomalu a velice rychle podle toho jak se na páčku tlačí ...
Zkus si to hodit na nějakou osu X-Y. Pokud nemáš warthoga tak by se na to hodil nějaký mini-joystick.
 
Deschain
magot napsal:

Deschain napsal:

dotaz k A10C: hejbu TGP sensorem a na hudu mi jezdí ten kosočtverec kterej ho značí, hejbe se to citlivě a tak akorát rychle, když si ho zamknu na nějakou oblast, a posléze odpálím mavericka a vše resetuju tak se mi najednou hejbe hrozně pomalu (ten senzor na HUDU) musím třeba držet to tlačítko pro posuv minutu, než mi ten senzor přejede zleva doprava, dokud neodpálím mavericka tak se to chová normálně nevíte čím to je ?

To je divný, každopádně ten pohyb je řízen osou (ne tlačítkově 0-1) a na warthogu na plynovce na té mikropáčce slew control (na prostředníku levé ruky) se to chová korektně,
jenž tam ho lze posouvat velmi pomalu a velice rychle podle toho jak se na páčku tlačí ...
Zkus si to hodit na nějakou osu X-Y. Pokud nemáš warthoga tak by se na to hodil nějaký mini-joystick.


vyřešeno Šklebící se pravděpodobně to bylo velkým přizoomováním Šklebící se
 
Aces_Wild
SepiaX napsal:
Tady to vzniklo, takže Wilde v případě že nevyjde, mám pro tebe také mašli není to sice Armani ale značka Lynch má taky dlouholetou tradici:-)))

Paulus napsal:
Že končí 16. prosince předplatné, neznamená že Spit vyjde.Vyděšený

Nezlob se na tyto nevěřící jež ještě neprohlédli, óóó mocný Merline... Šklebící se

S Tigerem to bylo taky tak. Padla sleva na předplatný a vyšel. Tady zásadní věta o kterou opírám svojí existenci jež v tuto chvíli visí doslova na mašli.
Per-purchase the Spitfire and receive a 20% discount on its 16 December 2016 $49.99 USD release price.

Což může znamenat, že 16. bude stát akorát víc, ale to si připouštět by bylo jak nevěřit v Merlina. Prostě vyjde. Když ne, tak vyjde DX11 do BoX... Vyjde všechno...
 
Mira
Chlapi mátě někdo zkušenosti z nakupováním tady :
http://yuplay.ru/.../14688422/
 
Zifi
Podle mě to u nás nepůjde aktivovat. Budou to klíče jen pro Rusko
 
magot
Míro, mimo ED stránky to nemá význam si to kupovat.
Počkej si na slevy nebo si to prostě nekupuj.
Tam přes ty prostředníky si akorát naběhneš.
 
Fiks
Nákup přez yuplay je podporován:


Dear users!

Only DCS World keys purchased from these locations are valid purchases and can be activated in the Module Manager:

DCS E-Shop
Steam
1C, Gamazavr and YouPlay in Russia
Acealpha in South Korea

Any DCS World keys purchased from other sources are invalid and are simply trying to re-sell keys that are bound to other users or purchased through fraud. Such sites include Kinguin, CDExpress and G2A.

If you purchase DCS World keys from these sites, we cannot help you. We suggest you contact these sites for a refund.


Ale jak píše Zifi,jak dopadne aktivace to je jiná.Já jsem kupoval pár modulů přez vpn na DCS E-Shopu a zatím fungujou.
 
Mira
No právě..zatím všechno co jsem nakoupil přes VPNko funguje..tady mne právě trochu straší to RU u těch jednotlivých modulů..
Ale jak říká mistní stařešina, počkám na slevy. I když, než bude sleva na Normadii Šklebící se
Sice kamarád to chce risknout, že obětuje 250kč a koupí ty obrněné jednotky jen aby zjistil jestli to bude fungovat, tak jsem zvědav jestli to prubne.
 
Aces_Wild
Polychop Simulations Ju-87D-5/G-2

Osud Stuky je nejasný neboť Bryan (Poly_B) odchází z týmu.

I thought this would have been mentioned to the community by now. Unfortunately I can no longer continue my work with Polychop therefore I am no longer working on the stuka. Whether or not it will come to DCS is not something I can answer. Thanks to all who supported!

Bryan



Leatherneck Simulations AJS-37 Viggen - Ground and Sea Mapping/Targeting Radar

Konvoj lodí!

Na tomto obrázku sledujeme konvoj lodí, který je téměř přímo před námi. Jedná se o velké nákladní lodě a křižníky, odraz radaru je tak celkem silný.

Pro PS-37/A jsme pro všechny lodě naimplementovali základní RCS simulaci. To znamená, že větší lodě budou na radaru zobrazeny výrazněji. Směr, rychlost, nastavení radaru, třída lodi, na tom všem bude záviset, jak výrazně bude cíl zobrazen.
i.imgur.com/kN1Vk2n.jpg

Konvoj lodí #2

Na tomto obrázku se přibližujeme ke stejnému konvoji zezadu.
i.imgur.com/iNbFAKg.jpg

Kuzněcov x2

Zde je podobný příklad dvou lodí Kuzněcov umístěných vedle sebe. Ten nalevo je k našemu Viggenu téměř kolmo, zatímco ten vpravo na nás směřuje přímo. Samozřejmě, že rozdíl v RCS bude u menších plavidel více znatelný.
i.imgur.com/iNbFAKg.jpg

Rušení

Také jsme nějaký ten čas strávili nad implementací filtrů a modelů rušení. Větší lodě a další jednotky jsou schopné rušení. Zde je příklad tří lodí rušící náš Viggen.
i.imgur.com/XyJToN3.jpg

Mapování terénu

Jedním z hlavních úkolů radaru na Viggenu je samozřejmě mapování terénu. Síla odrazu je závislá na odlesku materiálu. Beton, tráva, les, řeky a další vodní plochy jsou dobře kontrastní na obrazovce radaru.

Pozemní jednotky budou viditelné, ale většinou pouze pokud budou blízko sebe. Nečekejte schopnost mapování terénu z F-15E.
Zde je příklad řeky a pár polí/lesů.
i.imgur.com/nfgpvWr.jpg

Více mapování terénu

Tento obrázek zobrazuje oblast kolem Anapa. Povšimněte si torpédoborce u pobřeží.
i.imgur.com/VsLPtkW.jpg

Režim vyhýbání terénu

Jednou z více užitečných schopností radaru je režim vyhýbaní terénu. Tento režim je určený pro let v nízké výšce za špatné viditelnosti.
i.imgur.com/G2c6vfT.jpg

Kaňon v režimu normálního mapování

U následujících obrázků si můžete povšimnout rozdílu mezi normálním a režimem vyhýbání. Na tomto obrázku letím skrz kaňon v režimu normálního mapování. Není jednoduché pochopit tvar kaňonu.
i.imgur.com/j3hg2QP.jpg

A zde v režimu vyhýbání. Všimněte si jak teď lehké číst terén a vyhnout se tak kolizi.
i.imgur.com/iLtThZP.jpg

Jednou z nejobtížnějších, největších a nejpodstatnějších vlastností Viggenu bylo vytvořit přesný radar zaměřování a mapování terénu. Vytvářet tuto technologii bylo pro nás výzvou, neboť najít rovnováhu mezi kvalitou obrazu a CPU/GPU výkonem je poměrně těžké.

Ušetříme vás technických detailů, ale podařilo se nám vyvinout CPU/GPU řešení, které má prakticky nulové zatížení na výkon hry, i přes různá nastavení radaru. Toto pro nás bylo vskutku průlomové, neboť teď můžeme naši technologii vylepšovat a dokonce ji aplikovat na radary, které neumí mapovat povrch, například F-14.

Ve Viggenu je prakticky každý hlavní/důležitý systém napojen na PS-37/A radar. Aby se z vás stal zkušený pilot Viggenu, je nutné se naučit číst obrazovku radaru (není to jednoduché!).


RAZBAM Simulations Mirage 2000C

Seznam plánovaných změn pro další aktualizaci.
---------------------------------------------
PENDING CHANGES
Updated December 11, 2016
---------------------------------------------

* Added Laser Code change (like F-5E) to Kneeboard if engines off
* Added Matra Rocket Pod Burst change (like F-5E) to Kneeboard if engines off
* Added MAGIC SELECT else PCA SELECT keybind
* Added AA Gun SELECT else PCA SELECT keybind
* Updates to fuel modeling for flame out due to inverted flight based on fuel accumulator quantity
(previously was a set amount of time being inverted for worst case scenario)
* Updates to autopilot control laws
* Updates to drag modeling in extremely high dynamic pressures
* Updates to cold start for radio to be off
* Updates to auto start for radios to turn on
* Updates to default snap views based on bug report feedback
* Fixed FBW stability authority at very high altitudes
* Fixed TDC slew movement (both with keys and via axis)
* Fixed UHF radio mode knob logic (Off is now most left click instead of On)
* Fixed auto start canopy should be closed before engine start
* Fixed hot start to have external lights on
* Fixed odd behavior sometimes with AP/FBW test panel
* Fixed PRF mode up/down selection keybinds
* Fixed Jammer mode selection keybinds
* Fixed Slats EXTEND 3-Pos Abstraction keybind

Upravil/a Aces_Wild dne 12-12-2016 16:51
 
magot
Dost dobrý, akorát nechápu ten režim vyhejbání jak to jako mapuje Úsměv
Btw ten režim D2M (misille launch detector) tam bude ofiko implementovanej?
Maj k tomu snímky na fcb ..
 
Aces_Wild
magot napsal:

Dost dobrý, akorát nechápu ten režim vyhejbání jak to jako mapuje Úsměv
Btw ten režim D2M (misille launch detector) tam bude ofiko implementovanej?
Maj k tomu snímky na fcb ..

Taky netuším. Úsměv

DDM/D2M už máme od 1.5.5 Update 1. Občas ukazuje azimut střely úplně někam jinam, ale jinak to funguje. Úsměv

Zeus67 nabídl testovací misi: M2KC_Mission_Test_CAS_2.miz.

Takhle to pak vypadá na RWR. Raketa je někde pod čumákem, tak není vidět odpálení.
i.imgur.com/xJj8hCR.jpg
Upravil/a Aces_Wild dne 12-12-2016 19:07
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-05-2024 10:25
Akutní máte někdo fotku Spitfiru 313.SQN s invazními pruhy? A mohl bych ji vidět? Nemám jedinou ...

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

34,909,768 návštěv