April 20 2024 03:40:43
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Špeciálka - 310. squadrona - prvý boj
606_Sparrowhawk
Bylo by ještě místo u 19. squadrony (nebo v krajním případě u nějaké jiné, ale červené)?
 
Algy
TEST SERVERA : 24.9.2016

adresa servera: 185.91.117.32 :21018
TS Letka OREL 185.91.117.32 :9987
heslo War_2013_22
verzia hry Il-2 Sturmovik 1946 HSFX 7.03 ( aktivované mody: History mod, Hakenkreuz enabler)
mapa Channel 1940-41 (Can)

Stretnutie na TeamSpeaku o 20:45 , podľa strán. Server bude zaheslovaný - heslo sa dozvieme na TS. Misia sa spustí o21:00 keď bude dostatočný počet ľudí, aby sme neboli rozťahaný ako minule.
Po absolvovaní hlavnej časti útoku (bombardovanie a odlet bomberov cez flak) sa spustí druhý podobný scénar (predpokladám, že vtedy bude najviac pilotov)

Poprosím čo najväčšiu účasť predovšetkým v druhej polovičke, pretože je nás nahlásených naozaj dosť.
Upravil/a Algy dne 18-09-2016 19:22
Letka_13/Algy

www.letka13.sk
 
www.letka13.sk
Algy
V prvom príspevku je odkaz na "Skinpack" k misii. Všetko sú to skiny, ktoré som ponachádzal na webw. Ak niekto poskytne ďalšie, prípadne lepšie budem len rád. Predpokladám, že počas misie nebude povolené naťahovanie skinov.
Letka_13/Algy

www.letka13.sk
 
www.letka13.sk
311_Vont
Nazdar hoši,
na dnešní trénink bohužel nedorazím, táta dnes slaví 60. narozeniny.
Tak GL
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
606_Druindin
Já se z dnešního testu taky omlouvám, na 90% nebudu u herního PC.
 
Algy
Mapa je otestovaná, Triggre fungujú, predpokladáme, že server to zvládne. Takže letieť môže každý, kto prejavil záujem. Rozdelenie pilotov v úvodnom príspevku berte ako orientačné. Ako bolo vyššie písané, budú dve vlákna pre červených a modrých. Červené na fóre 310. - tej a modré na Orloch. Všetci modrí pošlú PM-ku Erichosovi , ktorý im modré vlákno sprístupní. Podobne červení cez Vonta. V jednotlivých vláknach sa každá strana rozdelí ako chce, samozrejme, že planset bude zadaný.
Letka_13/Algy

www.letka13.sk
 
www.letka13.sk
311_Vont
Kluci díky za parádní akci, dostal jsem se jen ke dvěma útokům, ale při tom druhém jsem to dostal na motor a šel na nouzák. Ten by mi i vyšel, jenže jsem měl smůlu a neviděl olegoles Šklebící se
I tak jsem si to užil, díky všem. Mrknutí
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
magot
[img]https://s25.postimg.org/m7fnodxan/grab0149.jpg[/img] is not a valid Image.
[img]https://s25.postimg.org/e37jjnavj/grab0153.jpg[/img] is not a valid Image.
[img]https://s25.postimg.org/9ild4pr67/grab0155.jpg[/img] is not a valid Image.
[img]https://s25.postimg.org/gn36dqyfj/grab0159.jpg[/img] is not a valid Image.
 
veikso
První boj

Po startu z Duxfordu jsme zamířili na jih a stoupali do 20000 stop. Dispersal nám ohlásil nepřátelský svaz severovýchodním směrem. Zamířili jsme tedy nad pobřeží a patrolovali tam. Po otočce na kurs 180° jsem vlevo od nás zahlédl velkou skupinu bošů a ohlásil ji veliteli. Při otáčení na čelní útok jsem se snažil za každou cenu udržet ve formaci, přičemž jsem ztratil nepřátelská letadla z dohledu. Podařilo se mi zaútočit alespoň na poslední roj bombardérů, ale ocitl jsem se sám za celou formací. Přesně před tím nás vždy varoval velitel. Pokusil jsem se útočníky doletět, ale bez výškové převahy se mi to nedařilo. Musel jsem stíhání zanechat, neboť se objevil doprovodný Me-110, který mě přinutil změnit směr. Po té jsem již viděl jen několik psích soubojů dál ve vnitrozemí. Prolétly kolem mě dvě stodevítky, kterým jsem uhnul. Nezdržovali se se mnou a zmizeli pryč. Pak jsem zahlédl skupinu bombardérů letících zpět k pobřeží, ale byli daleko, takže jsem se nedostal na dostřel. Po chvíli jsem spatřil osamocený kontakt trochu níž na mé osmé hodině, který letěl jihovýchodním směrem. Po přiblížení jsem v něm rozeznal německý Dornier. Zaútočil jsem na něj odspodu z jeho páté hodiny a němec začal unikat klesavým letem, přičemž opětoval palbu. Dal jsem mu tři dlouhé dávky a zpozoroval zásahy. Po té se z bombardéru zablesklo a odletěla mu část ocasních ploch. Řítil se k zemi a posádka vyskákala padákem. Bylo to nad mořem, severozápadně od Margate. Ohlásil jsem sestřel a byl jsem navigován nad pobřeží u Ramsgate. Nad hladinou nedaleko pobřeží jsem zahlédl střelbu a sklesal tam. Tři Messerschmitty 110 tam bojovaly nízko nad hladinou s Hurricanem. Jedna z nich táhla za sebou stuhu z unikajícího paliva. Zaútočil jsem a stodesítka začala pouštět černý dým z motoru. Dostal jsem se za další těsně nad hladinou, ale mé browningy zůstaly němé. V tu chvíli jsem dostal zásah od zadního střelce a okamžitě se odpoutal ze souboje. Táhl jsem za sebou černý dým. Zamířil jsem k pobřeží a sledoval teplotu motoru. Útesy jsem přelétával asi ve dvou tisících stopách a mířil nad letiště Eastchurch. Motor ale po nějaké době ztratil tah a začal jsem ztrácet výšku. Po pár minutách motor vysadil úplně a musel jsem přistát na břicho u radarové stanice Dunkirk poblíž Favershamu, kde jsem byl pohoštěn čajem, neboť bylo právě okolo páté hodiny odpolední. Nárokuji jeden zničený Do-17 a jednu poškozenou Me-110.


Můj NN-R po nouzovém přistání
[img]http://imgway.cz/s1/photos/20161016147661500898775.jpg[/img] is not a valid Image.

Díky všem za fajn zážitekMrknutí

Edit: Lt. Batoh a jeho posádka přežili, byli vyloveni rybářským člunem a zbytek války strávili v zajateckém táboře v Kanadě.
Upravil/a veikso dne 16-10-2016 13:09
 
otto
Veľmi sa ospravedlňujem, ale pri tom zmetku na začiatku s schwarmami som tak akosi zabudal nahrávať. Ináč fakt perfekt akcia! Veľké Ďakujem patrí letke Orel, Algymu a všetkým zúčastneným. A aby som nezabudol hlásenie: 1 potrvrdený zostrel spitfira (v spolupráci s Nikom a Colonelom) južne od Doveru, a 3 ťažko poškodené huricany (2 nad vnútrozemím a jeden južne od Doveru ktorého trafil zadný stelec, Gut gemacht Hans!).
 
Kukuloo
Supis akcia. Som rad ze som si ju s vami mohol zaletiet. Dakovala Algymu za mapau, Indymu za spolupracu na nej, Erichovi aj Tozzimu za upravy mapy a Erichovi speci za technicku podporu. Orlom za server a vsetkym za polet.

Malo to atmosferu aj grady. Po case som znova pocul starych znamych. Odletel som to na cisle Roba. a sledoval ako zasypal granatmi dva hurikany.

A prisiel aj veikso.

A doslo mi palivo a do francuzska chybalo snad 15 metry...
[img]https://dl.dropboxusercontent.com/u/23424124/France.jpg[/img] is not a valid Image.
Letka_13/Kukulo
 
veikso
Je to číter. Copak takhle vypadá Bf 110?
 
otto
Zostavy sa premiešali na zmetenie nepriatela! Šklebící se
 
magot
Kukulo na poslední chvíli přesedlal na béefstoděvku Úsměv
Stodesítky se hrdinně vrátily se suchým podvozkem ..
 
Kukuloo
Aj tak to nemalo hak Šklebící se

EDIT: on nam chybal v Bf-109 schwarme Letky 13 jeden pilot a v 110kach sme mali troch. Dorovnal som teda tie 109. Lavo aj Colonelo su stari "stodesiatkari", takze to dorovnanie schwarmu 109tok aj ked som na treningoch piloval 110ku az tak nebolelo. Ale nakoniec to Lavovi nefrcalo, takze Colonelo zostal sam z L13 v 110kach.
Upravil/a Kukuloo dne 19-10-2016 20:29
Letka_13/Kukulo
 
Algy
Pipove video z akcie CoolMrknutí

YouTube Video



Letka_13/Algy

www.letka13.sk
 
www.letka13.sk
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

34,728,134 návštěv