April 18 2024 22:20:07
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Permonovo poslední přistání
alfik
magot napsal:

Neuděláme v Práglu alespoň nějaký přípitek na permona?

Rád bych se dostavil, ale potřeboval bych abyste to oznámili aspoň pár dnů dopředu (ne jako Valheru), nejsem z Prahy... dojet můžu, vzdálenost neva, ale prostě se musím sbalit a nějak se tam dopravit a to zabere půl dne. A zpět taky.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
606_Temp
Upřímnou soustrast rodině.
Jsem rád, že jsem ho osobně poznal a mohl se díky němu mnohokrát zasmát a probrat plno blbostí. Byl to skvělej člověk a bude mi chybět.
 
http://no606.ic.cz/
Nadrazak_CZ
To mě tolik mrzí...jsem v online lítání nový a právě Permon se mě minulou středu 10/8/2016 na ATAG serveru a TS poprvé (a bohužel i naposledy) ujal svým nezaměnitelným způsobem...

Snad nevadí, když přihodím dva rychlé obrázky z našeho poletu (Permon při obraně wellingtonů dostal jednoho Huna a pak jsme pokračovali jako patrola); omlouvám se za případnou velikost a kvalitu (ačkoliv mám celkem dobré železo, s nastavením grafiky se ještě trochu trápím):

Kontrola mapy a pomalé zařazení po otočce při hi-alt patrole jižně od Folkestone:

[img]https://s3.postimg.org/wreadqlur/20160810211431_1.jpg[/img] is not a valid Image.

Bezpečně na zemi, pokec, díky a poslední rozloučení s velitelem:

[img]https://s4.postimg.org/5nd1t9pnh/20160810212512_1.jpg[/img] is not a valid Image.

Budeš nám všem moc a moc chybět Permone, R.I.P. skvělému pilotovi a kamarádovi mnoha členů komunity... a samozřejmě upřímnou soustrast pozůstalým...
 
Vladimir
RIP. Děkuji, že jsem měl možnost Tě osobně poznat.
 
Kukuloo
V 2011 sme spolu s Permonom a viacerymi pilotmi z nasej komunity lietali proti francuzom online kampan Mig alley. Hoper uz ten cas spominal. Vyhrabal som debriefingy z tej doby. Je to v anglictine, lebo sme to posielali na tie francuzske stranky. Malokto z Vas to asi videl. Typicky Permonov let:

3.5.2011

AH_Permon:
1. Tu-2S; K-45 Yangsu-ri (airfield) radar destroyed. Landed
2. Tu-2S; 1xSoul factory bombed, K-16 Soul airfield bombed, 50 various buildings destroyed, runway damaged. Landed


Posledny zanamenany Permonov streak v kampani:
AH_Permon: 12 flights, K-13 damaged, K-45 damaged, K-16 damaged, K-6 damaged, 2xSoul factory damaged, 9xAAA and 7xTrucks and 83 various size buildings destroyed, 3xRadar destroyed, 2xBridge destroyed

Boli sme na Teba Permone vtedy velmi hrdi, lebo si rozbil celu virtualnu Juznu Koreu sam. Raz sa dostanem do tej Prahy na toten zraz a dam si na Teba, Valheru, Bosseho, Kocoura s ostatnymi zajden aj za dva aj za...

Odpocin si +
Letka_13/Kukulo
 
CSW_606_Demon
Když jsem se s Permonem na srazu v Kostelci loučil,
netušil jsem, že je to naposledy...

...tohle jsem nečekal, asi jako nikdo...

Čisté nebe, Permone.
i.ibb.co/jw9b7cz/Demon.png
 
n0emis-
RIP Smutný
 
310_Max
Budeš nám chybět kamaráde :-(
 
1stCL_Hien
Odpočívej v pokoji...
 
313_OTU_oblak
A kruci.... tak tohle jsem nečekal.

Díky za společnost Permone....odpočívej v pokoji
 
313_Paegas
Poslední roky nás Permon navštěvoval na srazu 313.
Bude nám chybět.

[img]http://jiri.foltyn78.sweb.cz/Permon%20Slavic%202015.jpg[/img] is not a valid Image.
Upravil/a 313_Paegas dne 19-08-2016 10:51
 
313_Gryzlov
... Now the sun's gone to hell
And the moon's riding high
Let me bid you farewell
Every man has to die
But it's written in the starlight
And every line on your palm
We're fools to make war
On our brothers in arms ...
 
lochness
Zahranicni kluci z JG1 Permona samozrejme znaji ze SoW. Vyjadruji uprimnou soustrast rodine i pratelum. Velmi si Permona vazili a zprava o jeho odchodu je zasahla.
Stejne tak uprimnou soustrast vyjadril Thor za kluky z bombardacke DBS.


Kdyz vidim tu fotku, porad tomu nemuzu uverit. Dobre ho kluci v Praze zapijte.



Gryzlove, dobra citace. Taky jsem si musel od Knopflera pustit Feel like goin home.
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
311_Mart
Permone, děkuju za zasvěcení během Invaze a vůbec za všechno. Jsem rád, že jsem Tě poznal. Jak mě mrzí ta Haná, říkal jsem si za rok zase... Sbohem Smutný
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
311_Upir
Vzpomínám si, když Permon roztočil svůj vodkový vír, že rád říkal: "Piju, kouřím, je mi dobře a oproti ostatním, kteří žijou zdravě, aspoň vím, z čeho to nakonec budu mít." Pokud se někdy dožiju jeho věku, chtěl bych mít alespoň polovinu vitality a radosti ze života jako tohle havířské chlapisko. Mrzí mě, že na setkání v Ostravě, na Hané nebo u něj na chalupě budu už jen vzpomínat a nikdy se nezopakuje. Sbohem Permone!
Upravil/a 311_Upir dne 19-08-2016 08:08
 
313_Macher
Dědku,bylo nám s Tebou fajn! Díky
 
Topper-Czech
Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným. Čistou šestou Mistře Smutný
 
http://www.e-airport.wz.cz
Matylda
Stejně jako Martovi, vybavily se mi při této hloupé zprávě první okamžiky s Permonem při Invazi. Jak nás téměř po "otcovsku" každého potrénoval, při ostrých akcích skvěle dovedl zpět v nejtemnější tmě i nejhustší mlze, a hlavně tím svým ostravsko-anglickým klidem, a občasným "kura" bonmotem, držel náladu v letce B-25tek. I bez jeho odchodu na to občas vzpomenu rád, teď to budou vzpomínky o to vzácnější.

Vzpomínám, jak při dlouhých hodinách čekání na úkol, seděli jsme při Invazi v noční fázi a vládla příjemná povídací atmosféra. Padaly vtípky, nebo se taky jen tak příjemně mlčelo. Během těch chvil se i Permonek rozvykládal, jak před Invazí poslal babičku kamsi na dovolenou s dcerou, či vnučkou, a on si zřídil v obýváku kokpit. ,,Chlopi, kdyby to babička viděla, přestavěl jsem obývák. Ze stolu jsem ji sklidil serepetičky, dal si tam knipl a přisunul k TV, počítač píchnul přes bednu, přirazil křeslo..., kuura, to je paráda."

Byl to opravdu obyčejný a zároveň tak jedinečný člověk. Zkrátka rázovitá a srdečná osobnost, v tom dnešním korektně uhlazeném a neosobním slizu. Důkaz toho, že k zapsání se do paměti stačí někdy jen tak obyčejně být. A hlavně být svůj. Jmenoval se tuším Ota Fojtík, pokud mě paměť neklame z korespondence okolo Invaze, ale pro nás byl, je a zůstane naším Permonem.

Opravdu rád jsem ho poznal.

PS:
Nemůžu si odpustit jednu myšlenku, která evokuje při pohledu na Paegasovu fotku. Jakoby naznačoval, že se "blíží čas". Ale myslím, že v okamžiku fotky bylo zase nějaké kura...

Budeš nám chybět
 
caba
S!
 
WT_Slava
Kruci, člověk sem vleze jednou za uherák a ted tohle. Permone odpočívej v pokoji. Poznal jsem Tě, když jsi objevoval Ila a zůstáváš pro mne zosobněním pořekadla, že i děda je jen velkej kluk.
S!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,717,997 návštěv