May 04 2024 14:22:40
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS BlackPanthers
 Vytisknout diskuzi
BlackPanthers_Dedicated
BP_Shark_7
Nápověda:
Diskuse --> Black Panthers server --> Statistiky --> .....Mrknutí
a můžeš začít psát Úsměv po přihlášení !!!Naštvaný
Upravil/a BP_Shark_7 dne 01-10-2006 00:18
 
Joe Hallenbeck
Aha no ja tam nejsem zaregistrovany Šklebící se
313_FlyBoy
RY-C
 
BP_Tyrl
Slavnostně oznamuji, že pokud se nepřihodí něco, v zásadě cokoli, BP_Dedicated přejde 31.1. na patch 4.071. Zásadních změn se dočkáta na mapě Chalchyn Gol. plus přibude nová mapa. Východní Slezsko 1946. Nové proudové stroje a nádraží nadupaná vlaky. Prostě orgastické zážitky pro stíhače i bitevníky.Mrknutí

Letu zdar BP_Tyrl s.r.o.Šklebící se
 
Pavel
Nechci nějak nemístně radit, ale chalkin gol bych nepřendaval na správnou mapu, dokud na ní nevyřeší to přehřívání. Pokud nevíš o čem melu, tak dle teploměru v Pe-2 je tam na zemi teplota 45 stupňů, a TB-3 tam bez přehřívání nemůže letět na víc než 60% plynu, jinými slovy nemůže ani držet výšku, a při startu ze země se nestihne vydrápat vejš do zimy... Schválně si to zkus...
Gentlemen, mlha nad kanálem se zvedá.. Jo, a první sestřel se nepočítá. Tím se jen vyrovnává účet za sebe...
 
BP_Tyrl
Já taky nebudu měnit mapu. Jenom letadla. A místo mostů budou pontonové krásně roztřílitelné. S autíčkama.Šklebící se
 
Pavel
Ach zó Šklebící se
Gentlemen, mlha nad kanálem se zvedá.. Jo, a první sestřel se nepočítá. Tím se jen vyrovnává účet za sebe...
 
Rigor Mortis
Pavel napsal:
Ach zó Šklebící se


Nevzdychej a pořiď si konečně domů net. Úsměv Je potřeba čerstvé maso do mlýnku.Mrknutí
 
Pavel
BP_Kojak napsal:
Pavel napsal:
Ach zó Šklebící se


Nevzdychej a pořiď si konečně domů net. Úsměv Je potřeba čerstvé maso do mlýnku.Mrknutí


Hmm... to bych musel ukecat bytnou aby mi to dovolila. Ona je to zpátečnice a má mě za grázla co protelefonuje majlant a zmizne a ona chuděra to bude muset zaplatit. Cool

Nějak nemám duševní sílu se s ní dohadovat na podobný úrovni.. a pak, možná už koncem listopadu bych se měl stěhovat. Nejdýl snad do konce roku. Takže Panteři: TĚŠTE SE NA JEŽÍŠKA ! VyděšenýVyděšený

Šklebící se
Gentlemen, mlha nad kanálem se zvedá.. Jo, a první sestřel se nepočítá. Tím se jen vyrovnává účet za sebe...
 
Rigor Mortis
Ty voe, teď jsem teprve spálil stromek a už se mám na něj zase těšit? Dej pokoj. Šklebící se
Upravil/a Rigor Mortis dne 23-01-2007 18:01
 
BP_Avalo
masomlýnky my máme moc rádi Cool
 
BP_Tyrl
Black Panthers dedicated běží na 4.071 již od pondělka a zatím nezkolaboval. Vzhledem k tomu, že je dnes letecký den, tak zvu zájemce, aby dnes večer dorazili a řádně server vytížili. Abychom zjistili, co se opět Olegovi nepovedlo.
 
mha
Mno nějaká VGRka určitě večer dorazí.... Mrknutí
Tělo mrtvého nepřítele páchne vždy dobře.
Aulus Vitellius
 
3BAP_Bugs
BP_Tyrl napsal:
Black Panthers dedicated běží na 4.071 již od pondělka a zatím nezkolaboval. Vzhledem k tomu, že je dnes letecký den, tak zvu zájemce, aby dnes večer dorazili a řádně server vytížili. Abychom zjistili, co se opět Olegovi nepovedlo.

Rád sa prídem pozrieť, len škoda, že tam máte pomenej máp pre nás sovietskyh ľiotčikov. Ak som dobre počítal tak 9 z 23. Nešlo by ešte jednu dve pridať?
 
http://3iap.org
AH_Glum
Od té doby co mám 4.071m chodím jen na WT a tam mě strašně bijou (Letka 13 a spol.). Snad na BP budu mít více štěstí :-)
 
Lucka
BP_Tyrl napsal:
Black Panthers dedicated běží na 4.071 již od pondělka a zatím nezkolaboval. Vzhledem k tomu, že je dnes letecký den, tak zvu zájemce, aby dnes večer dorazili......

Že bych šla zase jednou zalítat?
No jo, to bych ale (už konečně) musela přejít na 4.071 Úsměv Nějak se mi do toho pořád nechce.
Na váš server ale chodím moc ráda, protože se tam létá bez ikon a trochu mi to připomíná staré dobré časy na Lioním serveru Úsměv
 
WT_Horrido
Na Pantherech se leta BEZ IKON?! Fakt? Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Lucka
WT_Horrido napsal:
Na Pantherech se leta BEZ IKON?! Fakt? Šklebící se

Fakt jo Horrido. Přísahám na holej pupík Úsměv
 
BP_Tyrl
3BAP_Bugs napsal:
BP_Tyrl napsal:
Black Panthers dedicated běží na 4.071 již od pondělka a zatím nezkolaboval. Vzhledem k tomu, že je dnes letecký den, tak zvu zájemce, aby dnes večer dorazili a řádně server vytížili. Abychom zjistili, co se opět Olegovi nepovedlo.

Rád sa prídem pozrieť, len škoda, že tam máte pomenej máp pre nás sovietskyh ľiotčikov. Ak som dobre počítal tak 9 z 23. Nešlo by ešte jednu dve pridať?


No zatím je ve výrobě rusko versus japonsko 1945. Pak se začne vyrábět nový balík map, takže tam se určitě místečko najde. Holt, když chce mít člověk osaženo: východní fronta, západní fronta, afrika a tichomoří. Plus nějaké to rozvrstvení dle období, tak to tak nějak vychází.Smutný
 
BP_Tyrl
Lucka napsal:

Že bych šla zase jednou zalítat?
No jo, to bych ale (už konečně) musela přejít na 4.071 Úsměv Nějak se mi do toho pořád nechce.
Na váš server ale chodím moc ráda, protože se tam létá bez ikon a trochu mi to připomíná staré dobré časy na Lioním serveru Úsměv


Si prostě zazálohuj 4.05 a přepínej. No problem. A kam se vlastně posunuli Lioni? Už jsem tam dlouho nebyl. Jen si pamatuji, že tam měli ukrutně daleko k cílům.
 
3BAP_Cassius Chaerea
Kdo letěl Tokiják 2. Tak pro ně není žádnej cíl dalekoŠklebící se. Ale taky bych se přimlouval za 4.071.
Upravil/a 3BAP_Cassius Chaerea dne 31-01-2007 14:05
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,814,289 návštěv