May 04 2024 20:29:35
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS BlackPanthers
 Vytisknout diskuzi
BlackPanthers_Dedicated
rudidlo
BP_Tyrl napsal:
Vzhledem k tomu, že většina lidí chodí přes HL, na kterém nevydíš lidi připojené přímo ani přes oko. Tak tam Kojaku jseš jako když tam nejseš.

Kurňa, už jsem zase v menšině. Já se nejdřív přes oko mrknu, kolik je na kterém serveru lidí a jaká je tam mapa a pak se direct konektnu na ten server.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Liptow
313_OTU_oblak napsal:
Liptowe, co furt Brbleš !
když mají modří to nejlepší z produkce third reich tak je vše v pořádku. Ale když mají rudí historicky doložené bojové nasazení tak to není OK???NESER !!!!


Sklapni, ty spitfajrista v skusobnej lehote. Historicky dolozene bojove nasadenie! pri Kursku vyzaduje takisto Bf 109 G-2, G-6, Fw 190 A-4, A-5 a Ju-88, ako aj La-5(F) na ruskej strane. Beriem myslienku autorov z toho nespravit server kde kazde eso lieta Lavockina, ale nech sa to potom nevola Kursk 1943 ale boj o vlajku, resp. o hrad.
Upravil/a Liptow dne 20-04-2006 20:01
 
Rigor Mortis
Lidi neblázněte, rozhodně nechceme aby se tu kolem toho strhly nějaké děsné hádky a vášně. Neberte ten název mise tak vážně. V podstatě má pravdu Liptow, nechtěli jsme další mapu, kde by byla jedna polovina pilotů v La5f a druhá v Bf109G. Šturm má děsný množství lítatelných strojů, tak ať si je taky užijem všechny. Rozhodně si nemyslím, že by na téhle mapě byl Fridrich nějak slabé letadlo. Vždyť by vás to v těch Gustavech ani nemohlo bavit - pořád ubírat plyn a bát se abyste do nás nevrazili. :sm6: Pokud to někomu opravdu moc vadí, sepište petici a až nazbíráte tak 10 000 hlasů, uspořádejte protestní průvod před Tyrlův antík aby tu misi přejmenoval na "OperaceBerbarossanamapěKurskavneurčitémobdobíválkykdemajněmcitrochuhoršíletadla.mis"
:lucka2:
 
313_OTU_oblak
pajo, ultrarealista nejsem a nebudu. jake letadla za axis stranu tam maji litat nevim. Ale vim ze MiG-3U se vyrabel v male serii nasazene velmi uspesne. Ja vas nechapu. G-2 je rozsirene letadlo a je velme, velmi kvalitni. Na jedne mape je jeden typ ktery je slusny a mate z nej strach...no nevim, fuci rekl ze I-185 na jedne mape na AH je pro nej vyzva....tak mi nerikej ze pro tebe neni vyzva MiG-3U liptowe.....Úsměv

jinak ty smajliky na konci meho prispevku platily pro cely prispevek Úsměv

Pro kazdeho (paja, liptow) jsem ochoten precist jistou pasaz z jiste knihy o delce a uspechu/neuspechu bojoveho nasazeni miGu-3U...Úsměv staci napsat SZ.Mrknutí
 
MK_Paja
313_OTU_oblak napsal:
pajo, ultrarealista nejsem a nebudu. jake letadla za axis stranu tam maji litat nevim. Ale vim ze MiG-3U se vyrabel v male serii nasazene velmi uspesne. Ja vas nechapu. G-2 je rozsirene letadlo a je velme, velmi kvalitni. Na jedne mape je jeden typ ktery je slusny a mate z nej strach...no nevim, fuci rekl ze I-185 na jedne mape na AH je pro nej vyzva....tak mi nerikej ze pro tebe neni vyzva MiG-3U liptowe.....Úsměv

jinak ty smajliky na konci meho prispevku platily pro cely prispevek Úsměv

Pro kazdeho (paja, liptow) jsem ochoten precist jistou pasaz z jiste knihy o delce a uspechu/neuspechu bojoveho nasazeni miGu-3U...Úsměv staci napsat SZ.Mrknutí


Dyť já vím Šklebící se myslím, že mám tu samou knihu Mrknutí
 
Liptow
howgh chlapi, ziadne hadky nechcem. vsak pochopte, ked je z lovca zrazu stvana zver tak trochu znervooznie :sm32:
 
BP_Imelman
Jo to já dobře znám,a když je tou lovnou zvěří letka 13 máme Vánoce tak nám je nekazte a hezky nastavte zadek.HI HI:sm40:
 
BP_guru
Zdravim vsechny,
konecne jsem se dostal pro procteni predchazejicich topicu.
Ano server "pada". Ve skutecnosti to neznamena nic jineho nez ze dojde k vypadku konektivity (vetsinou kolem 2-5min) a hyperlobby na to neni schopno zareagovat, odhlasi prihlaseneho uzivatele a tudiz server neni nadale videt v seznamu serveru i presto ze online je. Konektivitu mame garantovanou na 99,9%, takze ano obcas dochazi k vypadkum.
Pro nejmenovaneho jedince tedy to padani "vzdycky" znamena ve skutecnosti zhruba jednou mesicne a tak na 5 minut. A pokud mas pocit ze server nejede jak ma, tak proc ses nezminil kdyz jsme se naposledy videli a povazujes za dulezite psat to sem?
 
BP_Tyrl
Jménem provozovatelů BlackPanthers_Dedicated se omlouvám za včerejší výpadek servru. Je to věc která se u nás přihodí maximálně ..........................jednou za deset let.Mrknutí
 
BP_Imelman
Hoši děkujem ,hoši děkujem !:tup:

Tak dnes večer se nás u nás na BP sešlo přez dvacet a zavítala i Letka 13 a když jsme seděli všichni v IL-2 bylo to příjemné mražení v zádech.Všichni kdo jste tam dnes u nás bojovali Vám patří můj dík bylo to super ikdyž občas člověk byl i virtuálně mrtev.

Moc pěknej polet a dravý souboje!

Dík a těším se opět !:hug:
 
BP_Tyrl
Jo a úplně nejlepší byl ten poslední nálet šesti šturmoviků na nepřátelské letiště. Do půl minuty bylo rozebráno na maděru a flak si ani neprdl. Jediné oko nezůstalo suché.:tup:
 
BP_Tyrl
Všem příznivcům našeho servru oznamujeme, že dnes tl. ve středu 27. září proběhne slavnostní spuštění a testování nové mapy s názvem Port Moresby. Takže kdo chce, může si za trénovat na speciálku stejného jména.Mrknutí
 
Neznej
No tak jsem si u Vás včera na serveru moc pěkně zabojoval na Polotnij zavod nebo jak se ta mapa jmenuje. Byl jsem ve šturmu a proti mněWK_ Joe de Miro ??Zamračený
Nic jsme si nedarovali bylo to hustý,co ten šturm jen vydrží to je neuvěřitelný. Super mapa ,super polítání. Mrknutí
 
BP_Tyrl
No vydíš. jak to jde když se chce. Pozor agitka. Nyní u nás ne serveru probíhá diskuse, takřka hlasování, zda zprovoznit statistiky, či ne. Takže máš-li k tomu co říci neváhej. A vy ostatní taky.
 
BP_Shark_7
pro Neznej

Ten jejich velitel, je strašně slušnej chlapMrknutí,
stačilo jedno ,,nasměrováníVyděšenýVyděšenýVyděšený,, a už mi přidal P-40E
do mapy Poert Moresby. Šklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící seMrknutí

díky pane VELITEL ÚsměvMrknutíÚsměvMrknutíÚsměvMrknutíÚsměvÚsměvMrknutí
 
Joe Hallenbeck
Jj ja tam chcu statistiky Mrknutí
313_FlyBoy
RY-C
 
BP_Tyrl
Joe Hallenbeck napsal:
Jj ja tam chcu statistiky Mrknutí


Sem řikal u nás na serveru.Naštvaný Tady si to nikdo nepřečte.Šklebící se
Upravil/a BP_Tyrl dne 30-09-2006 10:56
 
Neznej
No já se přiznám,že statistiky pro začátečníka po zhruba 3měsících on-line je asi zbytečnostSmutný ikdyž do budoucna proč ne ? ! Na WT už mám své zářezy do pažby ehm, směrovky taky.Cool
Kdyby věděl že tam jsou ani bych tam nepáchl já bláhový.Vidět a ještě si přečíst jak to neumím to asi radši ne. Zamračený
 
Mamutak
Ja sem teda pro statistikyÚsměv
 
www.czechlions.cz
Joe Hallenbeck
BP_Tyrl napsal:
Joe Hallenbeck napsal:
Jj ja tam chcu statistiky Mrknutí


Sem řikal u nás na serveru.Naštvaný Tady si to nikdo nepřečte.Šklebící se


Sem to tam hledal a nenasel Smutný
313_FlyBoy
RY-C
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,815,772 návštěv