May 04 2024 19:02:45
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS BlackPanthers
 Vytisknout diskuzi
BlackPanthers_Dedicated
Tajpan
Liptowe, Sipi a ostatní. Planeset je správny. A historicky doložený.
Stačí si prečítať prvé vydanie Dejiny Velkej vlasteneckej vojny.
Tam to je. A kedže je to prvá historická zmienka o bitke u Kurska aj z leteckého pohladu , je určite správna. Ostatné údaje západných historikov, sú nepodložené tvrdenia, propaganda a omyly.
Mrknutí:lucka2:
 
Rigor Mortis
Liptow napsal:
Kuakua chlapi co je to za planeset, mapa sa vola Kursk 1943 a Nemcuri maju naradicko z cias Barbarossy?? A musia bombardovat ciele so chciplymi emilmi? bud tam dajte A-4 a Ju-88 alebo vyhodte MiG-3U. Alebo dajte Nemcom Do-335, to je rovnaky extrem akurat ze na druhu stranu :sm40:


Fine, tak to přejmenujem na Barbarossu Úsměv

Nikdy jsme si na moc nehráli na extrahyperultramegarealistic server, od toho jsou tu jiné . Ale ty letadla se upravit můžou. To už je na Tyrlovi. Sice nevím, co je na Migu tak úžasnýho, že ti vadí. Mě to příjde jako letadlo pro sebevrahy, to už radši Išaka.

Mno Guru, mě by spíš zajímalo, proč vždycky když se na serveru objeví konečně víc lidí, tak spadne. Asi to množství chudák psychicky neunese.
 
Rigor Mortis
Na BP budou časem dva druhy misí. Zatímco Tyrl se snaží alespoň trochu dodržovat planeset a vycházet z nějaké historie. Já dělám mise, které jsou naprosto historicky špatné, nerealistické, odpudivé a zákony fiziky a chemie a dobrých mravů nerespektující. Takže se v blízké době připravte na občanskou válku mezi Wehrmachtem+Luftwaffe a jednotkami SS v německu 1943 po úspěšném atentátu na Hitlera. Budou se tam mydlit 109 se 109 atd... To už si snad nebudou lidi stěžovat na to, že ti druzí maj něco lepšího :Fuci:
 
Liptow
BP_Kojak napsal:
Sice nevím, co je na Migu tak úžasnýho, že ti vadí. Mě to příjde jako letadlo pro sebevrahy..


Lietat obycajny MiG je o drzku, no MiG-3U (U ako Ueber) je ine kafe.

Sipi, za onych stastnejsich casov takych dezerterov strielali :sm11:
 
MK_Paja
BP_Kojak napsal:
Na BP budou časem dva druhy misí. Zatímco Tyrl se snaží alespoň trochu dodržovat planeset a vycházet z nějaké historie. Já dělám mise, které jsou naprosto historicky špatné, nerealistické, odpudivé a zákony fiziky a chemie a dobrých mravů nerespektující. Takže se v blízké době připravte na občanskou válku mezi Wehrmachtem+Luftwaffe a jednotkami SS v německu 1943 po úspěšném atentátu na Hitlera. Budou se tam mydlit 109 se 109 atd... To už si snad nebudou lidi stěžovat na to, že ti druzí maj něco lepšího :Fuci:


Supéééér, konečně rozumné slovo, rozumný server a rozumní lidé, sem budu rád chodit. Mrknutí
 
BP_Tyrl
Co se týče planesetu na našem serveru, vzcházím z Podkladů páně Krakena. Dále je pravda, že výběr letadel převážně bývá cca o půl roku starší než by odpovídalo datování. Vycházím z faktu, že zdaleka ne všechny frontové jednotky byly vyzbrojeny posledními výkřiky letecké techniky. Takže tyto jsou na našem serveru buď ignorovány, případně limitovány. Aspoň mají modří šanci si pořádně popřemýšlet, v čem se dnes proletí a je to i pro jejich dobro. Můžou si aspoň vypilova pilotáž a nespoléhat pouze na technickou převahu :yes:
 
MK_Paja
Liptow napsal:
BP_Kojak napsal:
Sice nevím, co je na Migu tak úžasnýho, že ti vadí. Mě to příjde jako letadlo pro sebevrahy..


Lietat obycajny MiG je o drzku, no MiG-3U (U ako Ueber) je ine kafe......:

Mig -3U ( U jako "Ulučšennyj" !) Šklebící se
 
Tajpan
paja_cz napsal:
Liptow napsal:
BP_Kojak napsal:
Sice nevím, co je na Migu tak úžasnýho, že ti vadí. Mě to příjde jako letadlo pro sebevrahy..


Lietat obycajny MiG je o drzku, no MiG-3U (U ako Ueber) je ine kafe......:

Mig -3U ( U jako "Ulučšennyj" !) Šklebící se


U-ako Unreal, alebo U- ako úžasný. alebo U- ako Utopia Šklebící se
 
BP_Tyrl
Ještě k padání servru. Včera to padalo po celé Praze. Já byl mimo hru cca dvě hodiny. Takže v tomto jsme nevinně. Jo a psát, že si svůj bolševický server můžem strčit někam, je riskantní, protože jsou u nás nastavená jistá slova, za která to kope.:yes: A na Barbarosu to přejmenovat nejde, protože teto mise již existuje. A bombardovat s Emilem je zbytečné. Tutově vím, že je k mání He 111. A mám dojem, že i Ju88 stačí jen hledat. Pokud tam není klidně ji dodám. Rozumné žádosti bomberů a bitevníků vždy rád vyhovím. Hlavně jde o to, aby si fšici příjemně a splným nasazením zalítali.:sm37:
 
313_OTU_oblak
Liptowe, co furt Brbleš ! KRLEŠ ! nebo přidáme I-185 !

když tam ty MiGy byly tak si vlez do nich! Nikdo ti nebrání....mne taky :sm29:sundávají švalbíny na berlíně a co proti nim zmůžu? Rozhodně méně jako ty na F-4 (nebo F-2) proti miGu-3U....

když mají modří to nejlepší z produkce third reich tak je vše v pořádku. Ale když mají rudí historicky doložené bojové nasazení tak to není OK???NESER !!!!

sorry za ten výlev, ale mne to může naprudit když si někdo pořád stěžuje že bojově MiG-3U, I-185, MiGiny se švakama nebo AM38 motorem nelítaly, že jich mnoho nebylo a tak....a když je mapa zaměřená na toto období (právě aby byly využity tyto typy) tak se čertí......:jamamoto:Šklebící se
Upravil/a 313_OTU_oblak dne 20-04-2006 11:51
 
BP_Tyrl
:sm20: Já to původně chtěl nechat jako sladké překvapení. Ale tu mapu s I-185 tam máme. Sice jsou omezené, ale jsou.:lucka:
 
torr
to je ten server v HL kde věčně vidím počet připojení 1? případně jmeno je zabarveně červeně místo zeleně?Máte někde info jakej máte planeset?
 
Sipi
BP_Tyrl napsal:
Dále je pravda, že výběr letadel převážně bývá cca o půl roku starší než by odpovídalo datování. Vycházím z faktu, že zdaleka ne všechny frontové jednotky byly vyzbrojeny posledními výkřiky letecké techniky.

Hmm... ak je to pravda tak co tam robia Jak1B, Lagg zo 42, spominany MIG3U, P40 zo 42. Modry tam mali lietadla z 41.
Nie ze by som sa stazoval. (prehanal som F4ky na MIGu Šklebící se )
 
Sipi
Liptow napsal:
Sipi, za onych stastnejsich casov takych dezerterov strielali :sm11:

Ja som len testoval koristnu techniku. Šklebící se
A teba som tusim ani netrafil. Dostal len Lavo a este nejaky dalsi Emil po kridle.
 
Lavo
Kazdopadne sme to tam vcera poriadne ozivili , nebyt toho neskorsieho lagovania ....a planeset mna netrapi ani trocha ...odtrpel som si to cele v Emilkovi Šklebící se
Upravil/a Lavo dne 20-04-2006 13:22
 
MK_Paja
313_OTU_oblak napsal:
Liptowe, co furt Brbleš ! KRLEŠ ! nebo přidáme I-185 !

když tam ty MiGy byly tak si vlez do nich! Nikdo ti nebrání....mne taky :sm29:sundávají švalbíny na berlíně a co proti nim zmůžu? Rozhodně méně jako ty na F-4 (nebo F-2) proti miGu-3U....

když mají modří to nejlepší z produkce third reich tak je vše v pořádku. Ale když mají rudí historicky doložené bojové nasazení tak to není OK???NESER !!!!

sorry za ten výlev, ale mne to může naprudit když si někdo pořád stěžuje že bojově MiG-3U, I-185, MiGiny se švakama nebo AM38 motorem nelítaly, že jich mnoho nebylo a tak....a když je mapa zaměřená na toto období (právě aby byly využity tyto typy) tak se čertí......:jamamoto:Šklebící se


Hele, nechci flamovat, jan si dovolím ultrarealistům připomenout, že Mig-3U se nikdy sériově nevyráběl. Šklebící seŠklebící seŠklebící se :sm14:

...., výběrové řízení u pana Stalina tenkrát vyhrál pan Jakovlev :sm27:
 
Rigor Mortis
torr napsal:
to je ten server v HL kde věčně vidím počet připojení 1? případně jmeno je zabarveně červeně místo zeleně?Máte někde info jakej máte planeset?


Vyprdni se na HL a používej "The All-Seeing Eye", je to podle mě mnohem lepší.
 
BP_Tyrl
BP_Kojak napsal:


Vyprdni se na HL a používej "The All-Seeing Eye", je to podle mě mnohem lepší.


Vzhledem k tomu, že většina lidí chodí přes HL, na kterém nevydíš lidi připojené přímo ani přes oko. Tak tam Kojaku jseš jako když tam nejseš. Už jsme to ostatně probírali. Herdek Filek.
Planset vyvěšen zatím nikde není, protože se mapy ještě stále doplňují a opravují. Nicméně na serveru je nastaveno vote na jednoho člověka. Tak si tam vlez a za půlhodinky zjistíš vše potřebné.
 
Rigor Mortis
Dobrá, tak já si ten nesmysl znova nainstaluju a omlouvám se za svoji ignoranci Úsměv
 
AH_Ronsoc
BP_Tyrl napsal:
BP_Kojak napsal:


Vyprdni se na HL a používej "The All-Seeing Eye", je to podle mě mnohem lepší.


Vzhledem k tomu, že většina lidí chodí přes HL, na kterém nevydíš lidi připojené přímo ani přes oko. Tak tam Kojaku jseš jako když tam nejseš. Už jsme to ostatně probírali. Herdek Filek.
Planset vyvěšen zatím nikde není, protože se mapy ještě stále doplňují a opravují. Nicméně na serveru je nastaveno vote na jednoho člověka. Tak si tam vlez a za půlhodinky zjistíš vše potřebné.


Cez OKO vidiet kazdeho aj kto je cez HL aj cez IP
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,815,388 návštěv