April 25 2024 03:55:59
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS BlackPanthers
 Vytisknout diskuzi
BlackPanthers_Dedicated
BP_Tyrl
Jak jste si zajisté všimli vznikl na naší letecké scéně nový dedikovaný server. Tímto skutekm se dostáváme na čelo celosvětového virtuálního letectva. Teda hned za Čínu a Rusko.Úsměv Pokud se budete chtít k našemu servru nějak vyjádřit, tak pochvaly, ódy a blahopřání sem a ten zbytek, pokud možno, do zvláštního vlákna s názvem mapy. Během dne je ještě doplním. Nedočkavci si je mohou vytvořit sami. Letu Zdar BP_Tyrl
 
WT_Peci
Vzhledem k tomu, že jsem se včera místo testování nového patche věnoval testování nového dedikáče, tak začnu - pořádně jsem si prohlídnul jen mapu Afriky (nevím, jak přesně se jmenuje) - mapa má několik neotřelých nápadů, ničení kolon a flaků v horách uprostřed ranní mlhy má něco do sebe. Flakové pasti mají něco do sebe. F4ka vládne obloze, s hurrim ji musíš překvapit. Celkově se mi to líbilo.
Mapu Murmansku jsem viděl jen chvíli. Za finy jsem využil možnost sednout do kanónové čajky, i když mám dojem, že finové ukořistili jen kulometné - tady by asi stálo za to ji opravit. Kolona na kterou jsem útočil byla kvalitně zaflakována, na můj vkus až moc Mrknutí - v porovnání s flakem na letišti se mi zdála moc zaflakovaná.

Až odzkoušíme víc, bude pravděpodobně BP ded jeden ze serverů, kam budu chodit, když se nesejdeme na našem domovském... Šklebící se
 
WT_Pedropan
Tak přeju novému dedikáči hodně dobrých nápadů, žádné lagy a vysokou návštěvnost...Mrknutí
 
http://www.wtigers.org/
Noram
jen doufám že WT Ded. a BP Ded. nejsou na stejným místě aby když padne jeden jel druhý ale zkouknu ten BP asi dnes
 
http://noram.youaremighty.com/
Hoper
ip by napsat nešlo ?
 
Rufu
bump-IP:sm40:
 
BP_Tyrl
Noram napsal:
jen doufám že WT Ded. a BP Ded. nejsou na stejným místě aby když padne jeden jel druhý ale zkouknu ten BP asi dnes


BP server je na úplně jiné lajně než výše zmiňované bratrské servry. Ergo bude padat úplně jindy a samostatně.Pff

IP:najdete v Základních informacích. 81.2.209.170:21000
Upravil/a BP_Tyrl dne 10-02-2006 16:18
 
Hoper
Tyrle - viz PM Úsměv
 
Wutz
chtěl jsem nahlédnout, ale server běží na verzi 4.02:sighw:
 
rudidlo
Je to volovina, ale Dunkerque opravdu zní líp.

EDIT: Ale ten flak v přístavu mi opravdu nedal šanci Úsměv
Upravil/a rudidlo dne 11-02-2006 17:24
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
BP_Tyrl
Máš recht. A na flaku se pracuje.
 
VGR_Ghost
Zdarec,
právě jsem se s VGR přihlásili na Váš server a byla tam mapa Afrika 1942. nejde to lítat, protože jsou tam limity a každé letadlo má nastaveno limit 0, tudíž to při vyběru jakéhokoliv letadla hází trestné body. Museli jsme tu mapu přehlasovat. To asi nebude účel, co? Úsměv

Edit: Tak to asi máte na všech mapách, převotovali jsme to na Murmansk 1943 a to samý.
Upravil/a VGR_Ghost dne 13-02-2006 21:17
 
http://www.virtualgrimreapers.net/
BP_Tyrl
Dík za upozornění. Chyby odhalena. Již se pracuje na opravě.
 
rudidlo
Včera jsem zaznamenal na BP pěkný polet. Jen lagy při respawnu se mi zdají delší než na ostatních serverech.

Nezapomněli jste kluci na mapě hrady naklepat na plochu všechny statické letouny, které jsou i flyable?
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
BP_Tyrl
Dík za pochvalu v první části příspěvku. Lagy byli, jsou a asi i budou, ale zatím jich u nás není mnoho.
Druhá půle příspěvku je dotaz? Nebo rýpnutí. Protože i kdyby bylo na letištích přeletadlováno, tak nejsou označena jako cíle mise a tudíž si do nich může střílet kdo chce a je mu to k prdu.Šklebící se
 
rudidlo
BP_Tyrl napsal:
Druhá půle příspěvku je dotaz? Nebo rýpnutí.

U jiného by ses asi nezeptal Úsměv Jasně že dotaz.
BP_Tyrl napsal:
Protože i kdyby bylo na letištích přeletadlováno, tak nejsou označena jako cíle mise a tudíž si do nich může střílet kdo chce a je mu to k prdu.Šklebící se
Nejedná se o počet cílů. Jedná se o to, že když na mapu (kdekoliv) umístíš 1 ks od každého létatelného stroje, tak snižuješ délku lagu při narození takového letadla. Při připojení se totiž načtou každému do paměti všechny letadla, zatímco v opačném případě (flyable typy nejsou plně zastoupeny na mapě jako statické) se u každého pilota tento letoun načítá z disku a proto ten lag.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
BP_Tyrl
No vida. Dobré správy Vinetoue. Sorry za nemístnou podezřívavost a díky za dobrou radu. Včera jsem bohužel bez rozloučení protože mi chcípnul nett. Ale už zase běhá. A proč se taky neozveš? Když už jsi na TS.
 
rudidlo
BP_Tyrl napsal:
No vida. Dobré správy Vinetoue. Sorry za nemístnou podezřívavost a díky za dobrou radu.

Není zač.
BP_Tyrl napsal:
Včera jsem bohužel bez rozloučení protože mi chcípnul nett. Ale už zase běhá. A proč se taky neozveš? Když už jsi na TS.

1.Jednak jste strašně ukecaní, takže jsem se ani nedostal ke slovu
2. A taky jsem lítal na opačné straně, tak jsem se držel hesla "POZOR - NEPŘÍTEL NASLOUCHÁ!" Úsměv
3. A malý se ženou už spali, tak jsem byl raději potichu.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Liptow
Kuakua chlapi co je to za planeset, mapa sa vola Kursk 1943 a Nemcuri maju naradicko z cias Barbarossy?? A musia bombardovat ciele so chciplymi emilmi? bud tam dajte A-4 a Ju-88 alebo vyhodte MiG-3U. Alebo dajte Nemcom Do-335, to je rovnaky extrem akurat ze na druhu stranu :sm40:
 
Sipi
Nevymyslaj Juro. Si sa akurat zlakol jak sme Vas prehanali s Adlerom na migasoch. Mrknutí Šklebící se :sm21:
Nuz ale ako planeset zo 43 je to nejake divne. :rol:
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,756,801 návštěv