April 23 2024 19:01:52
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy - řešení problémů
 Vytisknout diskuzi
F-100 Super Sabre
COBRA_CZ
Zdravím všechny nalezl jsem tuto kampan http://www.sas1946.com/main/index.php?topic=24989.0 a chtěl jsem si ji nainstalovat.
Tak jsem stáhl sturma , hodil na poslední verzi , a stáhl DBW 1.71 , do této fáze je vše OK a sturm funkční.
Dále jsem tedy postupoval že jsem chtěl stáhnout F-100 http://www.sas1946.com/main/index.php?topic=37109.0 , a zde končím , jelikož jsem sturma moc nemodoval nevím přesně jak postupovat a je to metodou pokus omyl , kdy u mě dochází spíše k těm omylům a hra je vždy nefunkční.

Může mi někdo poradit jak se tyto letadla a mody instalují ?

Je tam toho hrozně moc a nevím či to vše potřebuju , co jsem pochopil když mám DBW 1.71 už nepotřebuji mod Jet Era 1956 , nebo potřebuju ?

Jsem z toho trochu všeho docela zmatenej.
 
BP_Iceman
Ahoj.

Instalace těhle módů je spíš jednou velkou frustrací,než zábavou. Je to už déle ,co jsem se toho zbavil,ale co si pamatuji:

nevím přesně,jestli DBW 1.71 obsahuje Jet Eru , ale i kdyby.....

Žádný z těchto módů není samostatně JSGME ready kromě obludně veliké (cca80GCool instalace the new TFM pro 4.12 verzi,která mi víceméně fungovala.
musela se ale zachovat přesná posloupnost instalace jinak průšvih.
Ruční instalace módů je pro nezkušeného dost nebezpečná a často si hru úplně rozes...š. Musíš totiž doplnit a přepsat spoustu souborů tak jak to tvůrce modu požaduje a tyto mody jsou často závislé
na dalších modech a utilitách,které musíš hledat a instalovat a hlavně zálohovat a zálohovat......
Navíc si nejsem jistý s tou poslední verzí hry. Většina těchto modů chodí na starších verzích(tuším 4.10) a na verzi 4.12. Ve 4.13 se tuším markantně pozměnily nějaké věci(kódy) a na funkci to asi bude mít vliv.
Říkám asi,nemám vyzkoušeno.
Pokud budeš mít štěstí a uspěješ - hra poběží a ty usedneš do kokpitu zjistíš,že pilotuješ lešenářskou trubku(to je můj osobní názor). Nevím jak jejich novější mody jako F-18,F-16,F-105 .... ,ale pořád je to starý šturm a jeho možnosti a limity.

Aby jsi mě správně pochopil, nechci tě odrazovat ,když tě srdce táhne , ale spíš připravit na strastiplnou cestu,kterou to bezesporu je. Zase se něco o tom jak šturm funguje dozvíš.
Vydrželo mi to přez rok,alepořád to nebylo ono, tak jsem nainstaloval DCS a hádej coŠklebící se

Držím palce ať uspěješ,třeba budeš mít pozitivnější zkušenostMrknutí
 
saldy
Možnosti šturma končí i prouďáků první generace, ale pokud bych musel, tak bych si instaloval jedině nadstavbu CUP+jet era, která je pro to odladěná a hlavně na peči 4.12.2. Je pravděpodobný že kampaň na tom pojede a jsou tam i nějaké jiné.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
magot
A hlavně chování těch letadel mnohdy ani vzdáleně nepřipomíná své reálné protějšky.
Hlavně v transonickych a supersonickych rychlostech.
Nemluvě o možnostech raket amraam, avionice a radarech.
Jet era je zhruba na úrovni retardovaných her typu world of planes..
 
COBRA_CZ
Děkuji za odpovědi , jsem v zahraničí tak nemám teď možnost testovat dále.
To přepisování souborů je dost problém zatím vždy to skončilo katastrofou Šklebící se

Ty moderní letadla je mi jasné že nikdy nebudou funkční jak mají , vím jak to šlo v DCS FC a procházelo to vše několikaletým vývojem a stále to není optimální ale myslel jsem že do těch 60 let jen kanonovky a max sidewinder fachat nějak realněji bude.

No uvidím jak to bude vypadat a hlavně fungovat Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

34,747,981 návštěv